А когато вашето дете счупи чужда играчка как реагирате?

  • 2 718
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 640
Предлагам компенсация-наша играчка или да да заплатя счупената,или някой друг вариант,предложен от засегнатата страна.
Слава Богу,досега не съм изпадала в подобна ситуация,ама и аз не нося друго,освен лопатки и кофички за пясък,т.е.прежалими играчки.

# 46
  • Мнения: 3 456
Досега не ни се е случвало. За извинението е ясно ( ще се извиним - и аз и Лорена), мисля си обаче за компенсацията. Лично аз винаго, когато тръгнам с Лорена и играчките, които си е приготвила съм с мисълта, че може да се счупят- от нея или от друг и никога не съм си мислела, че ще очаквам компенсация за това, но все пак зависи сигурно и от реакцията на другия родител.

# 47
  • Мнения: 223
Досега не се е случвало, но не бих се направила на "приятно разсеяна"... Whistling
Peace

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не ми се е случвало, но бих се извинила и бих предложила компенсация.
Не се е случвало и наша играчка някой да чупи, но бих очаквала като най-нормално поне извинение, а също - предложение за компенсация, което не бих приела, но така е редно да се постъпи.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 825
Относно компенсацията - никога не бих приела компенсация, но винаги бих предложила.

# 50
  • Мнения: 2 171
И на нас не ни се е случвало, но винаги съм нащрек, когато играе с чужди играчки и не му позволявам да ги хвърля или да ги блъска. Със сигурност, ако изпаднем в такава ситуация, бих предложила компенсация и бих се извинила.

# 51
  • Мнения: 948
До момента не се е случвало, но бих се извинила и бих предложила конпенсация. Hug

# 52
  • Мнения: 4 668
Моят син не е чупил играчка досега , но ако се случи веднага ще се извиня и ще купя друга , ако има таква в близките магазини , дори и майката да откаже .
Ако няма същата не знам  Rolling Eyes бих настоявала да я платя !

Честно казано и на нас не са ни чупили играчка . Няма да е проблем и това да стане , децата не разбират . Но много се дразня на родители , които гледат благосклонно как детето им /обикновено по - голямо от мъниците на площадката / умишлено и насила троши нещо  Confused и не реагират  Sick

# 53
  • Мнения: 683
Карам детето си да съобщи на родителя, че е счупило нещо,  да се извини, да избере коя от своите играчки да подари на чуждото дете... Но ми е трудно да обесня, защо другите деца не правят така, когато счупят нейна играчка....

# 54
  • Мнения: 2 242
интересна тема... до сега не се сещам да се е случвало
Зори само по невнимание да е счупила някоя играчка, но май са били все наши Laughing.
Със сигурност ще се извиним заедно със Зори Wink

Общи условия

Активация на акаунт