Няма ли свестна козметичка в тая София да му се невиди!

  • 63 003
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4
И аз да се запиша в темата. Препоръчайте ми добра козметичка в района на Редута, Гео Милев, Оборище. Flutter

# 121
  • Мнения: 37
   Здравейте момичета!!! Реших и аз да се включа в темата,не за друго,ами защото и аз обикалях като " луда" различни салони за красота,различни козметички и изтарпях какво ли не!!!
  Искрено,съвсем искрено бих препорачала,на всяка жена уважаваща своето лице, едно студио -МАГНИФИКО!!! Да,намира се в Студентски град,но на мен лично ми е много удобно-има място за паркиране,няма синя зона и по околовръсното се стига бързо!!! Изключително любезни и внимателни са момичетата,цените са дори и без конкуренция в София!!!
 Wink

# 122
  • Мнения: 0
козметичката при която ходя от години е в Младост-1,близо до метрото.Изключително доволна съм от кола маската,захарно-медна много щадяща за кожата,а космите много оредяват,особенно за интим.Препоръчвам ви я.студиото се казва Гекон тел.0887608204

# 123
  • Мнения: X
И аз да се запиша в темата. Препоръчайте ми добра козметичка в района на Редута, Гео Милев, Оборище. Flutter

не знам дали питането още е актуално, но: салон The Way на Черковна, срещу входа на военно-историческия музей. Момичето се казва Павлина.

иначе, днес ходих в Creative, на Буная /пресечка на Мадрид/. д'арсонвал, йонофореза, и всичко останало, обаче доста болезнено. позачервена съм, но доста добре изстискана. ще видим колко бързо ще се махнат зачервяванията, откъм почистване е добре  Peace

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 4 095
Няколко години ходих при една и съща козметичка и нямах база за сравнение. След нея бях и няколко пъти в различни салони, кои по-лъскави, кои по-малко и отдавна съм се примирила, че кожата на лицето ми си е кофти и едва ли някога нещо ще се промени.  Скоро ми трябваше почистване на лице, защото последното ми ходене беше преди година. Отидох на място, където единствения уред беше този за пара. Но просто ми беше все едно, нямах време и нерви да търся перфектен козметик. Ефектът, който се получи след почистването обаче досега никога не бях получавала. Никакви уреди, тоци, ампули и пр. Не знам какво направи тази жена, но никога не ми е било толкова приятно да си гледам лицето. Затова подкрепям мнението, че лъскавия салон не показва какви са истинските умения на човека. Там може да се почуствате по-глезен, но не винаги удовлетворен от крайния резултат.  Peace


Аз също искам да попитам къде точно сте ходила?

# 125
  • Мнения: 0
Има свястна козметичка в София!И аз като теб обиколих какви ли не салони и се измъчих при какви ли не препоръчани "професионални" козметички обаче от 2 години ходя само при една мадама, коята прави посещението ми при козметик истинско удоволствие, мадамата се казва Бонелия Петева и козметичното й студио е в квартал Мусагеница  в сградата на магазин "Рекорд", предлага всякакъв тип разкрасителни процедури пилинг, почистване, масажи, кола маска, ако някои иска да се свърже с нея моля да ми пише лично съобщение:)

# 126
  • Мнения: 1 892
Привет, моля препоръчайте козметичка за коламаска в Люлин .

# 127
  • Мнения: 1 892
Ех, никакъв отговор досега Sad

# 128
  • София
  • Мнения: 178
Ех, никакъв отговор досега Sad

Карин, май че и салона така се казва, до пазара е близо, тел. 0896634941

работи с кола, без ленти. Аз от години си ходя при нея, макар, че ми е далече, доволна съм.

# 129
  • Мнения: 19
Здравейте, моля за по-ново инфо за района на Дървеница, Младост, Студентски град..

# 130
  • Мнения: 37
Здравейте, моля за по-ново инфо за района на Дървеница, Младост, Студентски град..

Студио Магнифико в Студентски град. magnificobg.com

# 131
  • София
  • Мнения: 197
Моля за информация за добър козметик за кола маска бикини за района на Младост, Плиска, Лозенец, Център. По възможност да не е от тези кола маски, които бърка с шпатула и маже всички жени една след друга. Т.е. по-съвременни методи, еднократни неща и др. такива хигиенни мерки.

# 132
  • Мнения: 1
Здравейте! Търся добър козметик за почистване на лице в района на Слатина, Гео Милев, Редута или Плиска.

# 133
  • Мнения: X
Деси от Тадеа- студиото и е на Мадрид, никога не съм имала дори бегло зачервена кожа след посещение, горещо препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт