МНОГОДЕТНИ МАМИ 19

  • 14 724
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 035
Ехо-о-о-о здравейте!Спокойна (свършихме всичката работа с шаркавото Боби) и с удоволствие сядам пред компютъра.Май момичета избързах да се похваля ,че детенце има малко пъпки Weary през последните 12 часа станаха на всеки сантиметър.Не предполагах че пика ще е към 4-5 ден (даже вчера имаше Ill, но мисля че края му се вижда, newsm59 nbirthday smile3510Честит Рожден ден на МариетаИ здрава и щастлива рожденничка на Ваня Албенче,  лек път и приятна почивка Да се приберете живи и здрави с много снимки и весели истории. Ами това е за сега момичета .Дано имам време пак да се доближа до компютъра ,че днес за нас с мъжа ми е много специален ден -преди 7 години се запознахме. smile3505и той ще иска внимание rotfImbo rotfImao smile3503

# 76
  • Варна
  • Мнения: 552
 newsm59 Tada newsm38  ura nbirthday  bigdance2 Gift  Party Time  bigdance2
Честит Рожден ден на Мариета на Ваня!Да е жива и здрава! Много усмивки и много подаръци!

Лек път на тези, които тръгват към морето. Водота е супер, днес  се топнахме за сефте.
Идвайте, морето е на същото си място и ви чака.
Ето така се спасяваме от жегата.

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=24970&AlbumId=97628

# 77
  • Мнения: 2 270
Честит Рожден ден на МАРИЕТА-щастие,щастие и пак щастие и пожелавам
Как ми се ходи и мен на море особено при тези жеги в Русе,но ще почакам още 35дена
mama3-съчувствам ти за пъпчиците,дано по бързо му минат на детенце и дано по малко да го сърби,че е ад
 СуперТеди -стискам палци за изпита,аз мисля,че оценката е добра и ще влезе без проблеми
 
и аз да пусна малко снимки на моите хубостници,че май отдавна не съм го правила
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/41

# 78
  • Мнения: 3 740
СуперТеди, 4.64 не е никак лоша оценка за момче. Много зависи от математиката. Дано бъде мобилизиран в тези жеги!

# 79
  • Мнения: 525
Благодаря за поздравленията!
Това са малко снимки от празника-
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3247104
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3247106
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3247107

# 80
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada Flowers Four Leaf Clover Tada Flowers Sunflower Tada    vanyia     да ти е жива и здрава рожденничката ... Flutter наборчето на малкият...много да те радва и да има най-щастливото и безгрижно детство   dancing
СуперТеди thumbsupза изпита    Mr. Green аз днешният по библейски гръцки го взех с 5  newsm44
Илиева ох направо ми се прищя да съм си във Варна,на коя буна сте?

# 81
  • Мнения: 1 035
Много хубави снимки Ваня .Радвам се че жегата не е попречила на страхотния купон. Тук се печем във собствен сос .Дано да е лека нощта за нас и за всички вас newsm46

# 82
  • Варна
  • Мнения: 552
Дидка, днес бяхме на плажа под "Евксиноград" утре сме на плажа в Аспарухово до Карантината. Преди малко валя, да видим утре как ще е пясъка.

# 83
  • Мнения: 710
Дидка, днес бяхме на плажа под "Евксиноград" утре сме на плажа в Аспарухово до Карантината. Преди малко валя, да видим утре как ще е пясъка.


Ех Елиева,блазя ви,искам и аз море,голяма е жега тук в Плевен,не се издържа направо,пък малкия със сополи от вчера и не може да спи. и аз будувам покрай него.
Габи,оздравяли детенцето?
Мами тук можете да участвате в конкурси със снимки и да гласувате за нас ако искате.
Приятен ден на всички.  bouquet

# 84
  • Мнения: 3 740
Много сладка снимка!

Обаче не открих къде да гласувам. Embarassed

# 85
  • Мнения: 710
Много сладка снимка!

Обаче не открих къде да гласувам. Embarassed
Ще питам как става и ще кажа и аз незнам  Embarassed
Трябва да имаш регистрация и една качена снимка,тогава някъде вляво е думичката"Гласувай"

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 09:28 от natalia_viktorovna

# 86
  • Мнения: 11 607
Много сладка снимка!

Обаче не открих къде да гласувам. Embarassed
Ще питам как става и ще кажа и аз незнам  Embarassed
Трябва да имаш регистрация и една качена снимка,тогава някъде вляво е думичката"Гласувай"

Много е кофти регламента......трябва да имаш 5 качени снимки за да гласуваш......Първо се регистрираш, после качваш 5 снимки и чак тогава участваш в гласуванията.....тъпа работа и + това на седмица можеш безплатно да качваш 3 снимки...Ама то днес е неделя - мога да кача аз днес 3,а утре 2 и да гласувам най-накрая.....

Алмичке, какво стана със сметката на Пълна къща,че имам едни мераци към нея......

Възражения за едната снимка..Качих 1 снимка и ми изписа,че е трябвало да имам 5 качени снимки,след като натиснах бутончето гласувай.......Лъжат и това си е!

Последна редакция: нд, 24 юни 2007, 09:43 от Мама Цоцоланка

# 87
  • Мнения: 3 740
Алмичке, какво стана със сметката на Пълна къща,че имам едни мераци към нея......

Може ли да ти отговоря утре? В петък забравих. Embarassed

# 88
  • Мнения: 11 607
Алмичке, какво стана със сметката на Пълна къща,че имам едни мераци към нея......

Може ли да ти отговоря утре? В петък забравих. Embarassed

По принцип може...Провери и ти, ама аз така или иначе имам излизане, ще мина и покрай Булбанк,че да пусна най-накрая членският внос на roza66.....Та другото,което внеса да знаеш е дарение от сърце на розичката......А и още един татко по имейла иска да праща членски внос, та и на него да му дам актуална сметка,ако все още има това желание......

# 89
  • Мнения: 710
Ако си гласувала преди,да трябва да имаш 5 за второ гласуване,но за първо гласуване една стига,това не го знаех,но мамите от Плевенска тема успяха.
Това гласуване не толкова важно,оставете .
Аз да питам пак,член ли съм,че все говорите за сметка,имам ли членски внос или може да се внася когато и колкото можеш?

Общи условия

Активация на акаунт