Бихте ли убили човек?

  • 1 979
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
П.П. Продавам номера на Ню, цена 5000 е  Mr. Green
Joy Joy... някой беше умрял... непечеливш бизнес си замислила.

# 31
  • Мнения: 2 792
Искаш ли да си дадеш телефона?
  Не знам за какво ти трябва, но батерията му е изфирясала, няма да ти свърши много работа, не ми се ще да те подвеждам.

# 32
Искаш ли да си дадеш телефона?
  Не знам за какво ти трябва, но батерията му е изфирясала, няма да ти свърши много работа, не ми се ще да те подвеждам.

Искам да ти кажа 2-3 неща. Ще ми повярваш и още тази нощ ще дойдеш в Ялта.

# 33
  • Мнения: 2 792
Искам да ти кажа 2-3 неща. Ще ми повярваш и още тази нощ ще дойдеш в Ялта.
   Кофти подход, направо да ми беше казал да се чакаме в Ялта, иначе се обърквам.

# 34
  • Мнения: 46 518
Жоро, ти ли си бе, душа?

# 35
  • Мнения: 5 468
Жоро, ти ли си бе, душа?
Той е бе. Личи си, че е той... пфу Crazy.

# 36
Жоро, ти ли си бе, душа?

Казвам се Мирослав Велинов, викат ми мерзавеца.

# 37
# 38
  • Мнения: 420
Педофил и изнасилвач- няма да ги убия веднага, първо ще си поиграя. На такива игрички, та чак на Бернардо Ги да му се прище да скокне от отвъдното.

Следи със сигурност остават, винаги. Няма случаи да няма следи. Въпросе е тези, дето ги търсят колко са кадърни и с ква апаратура разполагат, само до това опират нещата при криминалистика.

# 39
  • Мнения: 25 623
Бих убила, да. И съм го правила. И е тайна, поне още никой нищо не е доказал. Труповете са си още там, 250 кв. м двор е все пак. Имаше място за още 2-3, ама нещо много взеха да смърдят и се наложи да сменям обиталището. Сега си търся къща с по-голям двор...
Упс, отплеснах се. Та каква сума викаш, че предлагаш?  Money

# 40
  • Мнения: 216
... Има ли човек, когото искате да убиете?

Има.
Бих убила всеки педофил който ми се изпречи и вярвай ми, въобще няма да ми стане гадно  Stop

Всеки си има поне по един такъв но никога, нали ще трябва да го лежа после като за 4овек

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 10:32 от Lil_Vixen

# 41
  • София
  • Мнения: 3 421
... Има ли човек, когото искате да убиете?

Има.
Бих убила всеки педофил който ми се изпречи и вярвай ми, въобще няма да ми стане гадно  Stop

Всеки си има поне по един такъв но ника, нали ще трябва да го лежа после като за 4овек
И аз като Никол - такива педофили, само като слушам по новините и мога да си представя как го убивам. Но това на теория, на практика не знам точно как ще реагирам.

# 42
  • Мнения: 765
 И аз бих убила педофил . Друг не бих убила . Педофила за мен не е човек , а някаква аномалия , нееволюирал вид , седящ по-долу от хлебарките . Хлебарка не бих убила .
Не ме е гнус  , не бих изпитала  угризение , сигурна съм , че няма да се разколебая в последната минута . Няма да ми е приятно , но какво да се прави , това е дълг към обществото ,  който всеки здравомислеш човек трябва да изпълни , при срещата си с педофил . Все някой трябва да свърши тази работа .
Представям си , ако имах достатъчно средства щях да ги разуча тези същества педофилите , и щях да ги елиминирам по списък ...

# 43
  • Мнения: 216
И аз бих убила педофил . Друг не бих убила . Педофила за мен не е човек , а някаква аномалия , нееволюирал вид , седящ по-долу от хлебарките . Хлебарка не бих убила .
Не ме е гнус  , не бих изпитала  угризение , сигурна съм , че няма да се разколебая в последната минута . Няма да ми е приятно , но какво да се прави , това е дълг към обществото ,  който всеки здравомислеш човек трябва да изпълни , при срещата си с педофил . Все някой трябва да свърши тази работа .
Представям си , ако имах достатъчно средства щях да ги разуча тези същества педофилите , и щях да ги елиминирам по списък ...
Имах в предвид 4е не бих го убила ами ако имах средства щях да работя по въвеждането на закон за смъртна присъда за такива  ( нали и те имат право на справедлив съд, а никой не пита детето дали има право на мнение докато бива изтезавано) просто тези неща трябва да си минат нужните стъпки именно за да не ги лежиш като за хора защото не са такива, а изверзи.Сори за спама.............отивам в псувалника

Общи условия

Активация на акаунт