До кога бебето се къпе всяка вечер?

  • 8 069
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 213
През лятото го къпя 2 пъти, а през зимата всеки ден, като понякога пропускам косата.

# 91
  • Мнения: 125
Все още се къпем всяка вечер и отделно правим една бърза баня след предобедната разходка, защото в тези жеги се поти и освен това сме в периода когато всичко му е интересно и пипа какво ли не в парка.

# 92
  • Мнения: 1 427
Докогато решите.

# 93
  • Мнения: 2 039
За цял живот  Peace

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Петър е на 6 месеца и половина и още го къпем всеки ден.

# 95
  • Мнения: 1 081
Не мога да се съглася, че е вредно за бебето да се къпе всяка вечер. Това ще е поредната велика мисъл на някой недомислек! Както ти си прецениш. В жегите бебето няма как да не се изкъпе, като е много студено може да пропуснеш вечер или да го правиш през ден. Аз лично ще го къпя до годинката всяка вечер, но не че не сме пропускали, особено като излизаме, не остава ред. При положение, че човек всеки ден си взема душ не мисля, че за бебето трябва да е различно.

# 96
  • Мнения: 68
Изобщо не е вредно да се къпе всяка вечер...В жегите даже го къпи по 2-3 пъти -- на детето му е добре така

# 97
  • Мнения: 4 406
" бебето "  Laughing ми е на 3 години и все още го къпя всяка вечер, а в жегите, даже като новороден, съм го къпала и по- често

# 98
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Нищо вредно няма в къпането,както искаш така къпи бебето,през ден или всеки ден е въпрос на твой личен избор Peace

# 99
  • Мнения: 3 478
Ами все още я къпя всяка вечер, незнам дали ще спра. Все пак трябва да и стане навик. Това за костите не бях го чувала.

# 100
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Доколкото знам през първите 6мес. от живота на детето е не толкова важно къпането, колкото кисненето във вода. Т.е. може без "перилни" препарати. Въпроса е да се накисне заради бъбреците.

# 101
  • Мнения: 19 309
Доколкото знам през първите 6мес. от живота на детето е не толкова важно къпането, колкото кисненето във вода. Т.е. може без "перилни" препарати. Въпроса е да се накисне заради бъбреците.

какво имаш предвид под киснене във вода?банята на бебето не трябва да продължава повече от 5-10мин.какво общо има къпането или кисненето с бъбреците?

# 102
  • Мнения: 473
Аз си мисля, че всяка вечер трябва да се къпе и бебето и детето и големия човек. Като започнем да ходим по пясъчниците кирливо ли да го приспивам?

# 103
  • София
  • Мнения: 10 825
Докато стане достатъчно голямо за да започне да се къпе само всяка вечер Wink

Общи условия

Активация на акаунт