Promod - 3

  • 10 688
  • 387
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 9 095
Юли, ако ще променяш нещо ми прати новия линк, защото немога да помня кое е било, кое има и кое няма, от там нататък тръгва едно объркване, линка, който ми пратите слагам в пазарската кошница Peace

# 316
  • Мнения: 2 433
Теди, а като е в пазарската кошница, дали не остава запазено до покупката????
Щото ако е така - значи имаме размера и няма да се налага да променям цвят!? Thinking

# 317
  • Мнения: 9 095
не, нищо не се запазва колкото и да си пълниш, ако не потвърдиш поръчката, затвориш ли сайта ти изчезва и кошницата Peace

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Тедито , а ще има ли място и за моята туника в тази поръчка?!
Ти съгласна ли си да я включиш?! Rolling Eyes
Ако си съгласна те моля на лични да ми дадеш инфо къде да ти изпратя парите! Hug
 

# 319
  • Мнения: 9 095
Тедито , а ще има ли място и за моята туника в тази поръчка?!
Ти съгласна ли си да я включиш?! Rolling Eyes
Ако си съгласна те моля на лични да ми дадеш инфо къде да ти изпратя парите! Hug
 

като незнам колко струва и тн, немога да ти кажа дали има място и дали ще я включа, затова казвам че такива въпроси се обсъждат на ЛС, не в темата, защото така само я товарим и неможе да се каже нищо окончателно Peace

# 320
  • BG
  • Мнения: 793
А дали има ентусиастки от Търново?  Embarassed

# 321
  • Мнения: 9 095
А дали има ентусиастки от Търново?  Embarassed

 Joyимаше едно момиче, ама незнам какво стана, не съм чувала да са поръчвали оттам, иначе ние ходим там доста често Peace

# 322
  • Мнения: 9 095
момичета, поръчката пътува към Румъния, дано се излъжат да я донесат по- рано че нямам търпение вече Blush

# 323
  • Мнения: X
Момичета, кой си беше поръчал тази туника http://www.promod.com/odyssee/src/fp-ficheproduit.asp?lg=FR& … PrMo=8&PrAk=1 ? Под нея има нещо като потниче, него отделно ли трябва да го поръчам?

# 324
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
завърнах се родила и поодслабнала готова за поръчки,теди ще ми пуснеш роклята нали

# 325
  • на пистата
  • Мнения: 5 881
искам и една блузка ама първо да питам 4 размер на кой наш отговаря

# 326
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
искам и една блузка ама първо да питам 4 размер на кой наш отговаря
може би на 50. виж таблицата с номерацията. 4 е 46 размер френски, а те са с 2 по- надолу, следователно 50.
Честито !да е живо и здраво бебчето Simple Smile

# 327
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Пристигна ми поръчката-явно не съм си уцелила номера на едната блуза и ми е ужасно голяма, но другите неща ми харесват

# 328
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Бях си харесала едно яке,днес го намалиха на 20 евро от 100 и сега вече го няма.ще се пръсна от яд smile3512

# 329
  • Мнения: 1 236
Леле,моми4ета,това не е истина направо!Два дни бях без интернет и не съм разглеждала сайта и сега като влязох направо свят ми се зави.Ама те още пове4е са намалили някои от нещата,направо има работи за без пари!!!Една жълта 4анта си бях харесала аз и сега гледа намалена на 7 евро,таман се зарадвах и 4ета 4е няма ве4е не е в нали4ност CryНпарви сметка за около 150 лева Embarassedи сега пращам линковете на Теди.А вие какво си поръ4вате този път?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт