потресена и възмутена

  • 2 079
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 421
bilqna_69  не се оплаквам.
И аз като Лекси просто правех предположения за да разберем аджеба за какво става дума...за какво ли се морим и ние да пишем като не се разбира накрая нито коя е детската градина, нито края на историята.

# 46
  • Мнения: 25 633
Прочетох вече, че я молите като поп да каже, но тя засегната - не казва. А ако беше толкова възмутена, би трябавло да каже, къде стават такива гадости с децата.

Ще каже, ама нали знаеш, че някои съдят за клевета?
А да разпространяваш слухове за нещо, в което самата ти не си сигурна, си е чиста клевета.
Обаче е къде-къде по-лесно да се пусне тема, да се тръшкаш и обиждаш, само не и да си тръснеш задника, за да разбереш къде си даваш детето и как ти го гледат там.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ами като бях малка, в нашата ДГ ни пръскаха с маркуча през лятото Rolling Eyes. Изкарваха ни стадно на терасата и пръскаха, а ние си умирахме от кеф. И  бяхме много доволни, включая и родителите ни. Нещо като летен плаж с маркуч вместо басейн... Да не е такъв случаят newsm78
И аз това щях да пиша - и нас така са ни пръскали с маркуча със студена вода, но на мен май не ми беше чак толкова приятно Grinning. Но и не съм се травмирала от това де  Wink

# 48
  • Мнения: 8 769
Кристалина Н, по-добре се успокой, разгледай форумите, правилата, попрочети някоя и друга подобна тема, и тогава пусни тема, излагайки по подходящ начин проблема.
Написано по този начин, виждаш, не води до сериозно отношение.

Общи условия

Активация на акаунт