Как се научихте да готвите?

  • 5 513
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 590
Ами в началото си харесвах някоя рецепта от книга, купувам продуктите и изпълнявам. Почти винаги се получаваше, но имаше и провали разбира се. Сега вече започнах и да импровизирам. Laughing

# 61
  • Мнения: 11 607
На определени хитринки се научавам от ... темите тук в готварският форум! За всички от готварският  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 62
  • Мнения: 231
Когато се ожених не можех едни яйца да направя,но с питане,ровене из готварски книги човек се научава,няма на къде Wink.Тогава изпълнявах всичко както е написано или са ми казали,ако имаше правописна грешка в книгата не знам Mr. Green.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
От няма и къде.Не обичам да готвя и явно затова и на мен не винаги ми се получава.

# 64
  • Мнения: 1 299
Божеее, собствената си тема редовно чета като : Как се научихте да говорите ? hahaha

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Научих се да готвя още в 6клас. Много обичам да готвя. То като му хванеш цаката почти всички манджи се правят по един и същ начин

# 66
  • Мнения: 1 546
КОгато започнахме да живеем заедно с моя мъж можех само яйца да пържа...с питане и опитване се научих да готвя.

# 67
  • Мнения: 711
От много малка обичам да се навъртам в кухнята. Баба ми като готвеше нещо и аз все "помагах". А като пораснах започнах да експериментирам. Каквото има в хладилника слагах в тигана и ако ми хареса резултата си пишех "рецептата" в една тетрадка.

# 68
  • Мнения: 460
ами на мен си ми доставя удоволствие да готвя! Hugе не всеки път съм във форма,ама и случаи когато залагам на полуфабрикати,просто защото и аз съм човек и имам нужда за почивка и себе си,но когато се развихря наистина съм добра Blush!
мисля ча това се наследява!мама е перфектна готвачка и аз като малка мн.обичах да и помогам,макар и само с измиване на някои продукти,или донасянето им до определено место!
после,лека полека без да се насилвам нещата дойдоха от самосебе си и започнах аз да готвя!
помня 1-вото си пиле с ориз! Hugмисля че бях в 3 или 4-ти клас.баба ми тогава ми помогна много с напътствията си,защото явно от тогава съм започнала да проявявам характер в кухнята и до ден днешен обичам като започна нещо да си правя си правя сама!
спомням си ,че във 2-ри клас направихме с една приятелка едни локумки,защото в уч-ще имаше тържество!ношета майки бяха 1-ва смяна и ние запретнахме ръкави!това бяха най-вкусните локумки момичета! Hug представете си деца във 2-ри клас как сме се справили newsm78 идея си нямам!останахме мн.горди от себе си,защото след края на тържеството нашите сладки бяха изядени от нашите съучиници!  chef
но истината е че когато се готви тр.да се слага и щипка любов!!

# 69
  • Мнения: 1 080
Постепенно и с мерак. В нашето семейство проблемът е, че моя мъж обича традиционната кухня, а пък аз съм фен на експериментите. Иначе ядем всичко  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 9 907
в повечето случаи не ми се получава, ако много съм се старала и съм опитвала. Правя ли го леко, вършейки и нещо друго, без да пробвам на вкус, става вкусно.
Най-голям проблем ми  е било да уцеля солта - имам склонност да пресолявам. Но на завързани манджи изобщо не се хвърлям, а сладкиши сигурно никога няма да правя като хората - не се обичаме с тестото.......

# 71
  • Мнения: 4 770
 Ами аз не мога да меся, да правя засукани сладкиши или да готвя огромен брой неща, но това, което знам, съм го научила по неволя - защото живеех сама и нямаше как.  ooooh!  Ядях първо сухи храни, но като видях, че не ми се отразява добре   Sick   се хванах и научих доста.  Peace  Сега се радвам, че поне като за мен и за милото мога да готвя.  Grinning

# 72
  • Мнения: 534
Майка ми държеше да ме омъжи научена, та започна да ме кара да готвя лесни ястия през лятната ваканция - пиле с ориз, пълнени чушки... и така неусетно се научих.
А и завърших ТОХ  Wink
срамота да не мога да готвя,мъжа ми казва,че ми идвало отвътре  bowuu

# 73
  • Мнения: 1 299
Имам приятел завършил ТОХа - страхотно готви и сам измисля много интересни рецепти Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 971
като обичам да ям, къде ще отида  Blush

Общи условия

Активация на акаунт