Тайната на дългата и гъста коса-11

  • 30 705
  • 447
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 770
  Знам, моите бяха като изгоряли. А от 2 пъти правене на маската сега косата ми е доста суха, а никога не е била.
 Изводът - никакви чисти масла по косата повече! 

# 406
  • Мнения: 1 234
И аз мисля така, но просто исках да го споделя с някой, който е минал вече по този път. Благодаря ти?!! Simple Smile

Моля,дано съм ти била полезна  bouquet

# 407
  • Мнения: 1 234
  Момичета, нещо много ми пада косата от тая маска!   Sick Sick Sick  Crossing Arms Crossing Arms   Мисля да я спирам, какво ще кажете? Само се чудя тривитаминола ко да го правя???  #Cussing out 

Петя,и на мен ми падаше косата повече първите няколко пъти като си правих маската.Писах даже,ама май в предната тема.При мен проблема беше явно от това,че не разбърквам съставките да получаването на хомогенна смес.Като почнах да ги бъркам както трябва и косата ми спря да пада Hug А има и друго-много вероятно е докато свикне с тривитаминола да ти пада повече,после всичко си идва на мястото.Така е и с омазняването-в началото докато свикне косата е повече,после се оправя Stop

# 408
  • Мнения: 4 770
    Мерси, но не мисля да чакам да ми опада косата, докато свикне!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 409
  • Мнения: 1 234
    Мерси, но не мисля да чакам да ми опада косата, докато свикне!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е-е-е чак толкова ли пада newsm78 При мен ставаше дума за нещо от рода на 30 косъма примерно,при положение,че по принцип като си мия косата падат най-много 10 Rolling Eyes (ама вкарах и аз едно сравнение ooooh! )

# 410
  • Мнения: 4 770
  На мен нормално десетина, ама сега са май поне 40!    ooooh! ooooh! ooooh!

# 411
  • Мнения: 1 234
Абе нещо ми се мотае,че имаше в първите теми мами със същото оплакване Thinking После се беше оправило всичко Rolling Eyes Да ти кажа и аз в началото се уплаших,че ще остана без коса,ама нали съм упорита и след толкова години на боядисване и изрусяване много-много не я жаля косата ми,та продължих с маската.Не знам какво да те посъветвам,казвам само аз какво направих Rolling Eyes
А маската като я бъркаш става ли сместа хомогенна,или остава смес от ракия,тривитаминол и оцет на дъното,която не попива в маста newsm78

# 412
  • Мнения: 4 770
  Чела съм първите теми и знам какво са писали. Да, става, особено яйце като сложиш.

# 413
  • Мнения: 1 365
Направи си маската без газ, може да ти подейства по-добре

# 414
  • Мнения: 4 770
  Не слагам, а и не мисля да го правя. Това не пърли ли ви косата?  ooooh!

# 415
  • Мнения: 1 234
  Не слагам, а и не мисля да го правя. Това не пърли ли ви косата?  ooooh!

Е-е,те са 2-3 капки гас,не цяла лъжица Wink От толкова малко количество нищо не може да ти стане,освен да има косата ти повече блясък HugКусура и е само,че изсушава изрусените и руси коси,които по-принцип са по-сухи Confused

# 416
  • Мнения: 4 770
  Знам, че 2-3 капки не важат много, но и без това ми се изсуши косата...  ooooh!

# 417
  • Мнения: 1 234
Ти в оригиналния варянт ли я правиш маската newsm78

# 418
  • Мнения: 4 770
  да но без газ и със мляко и втория път и яйце, защо?  Rolling Eyes

# 419
  • Мнения: 1 234
Ами защото моето лично мнение е,че в оригинален варянт имаш най-малко риск от обратен ефект.За останалите съставки,които могат да се добавят трябва да познаваш добре косата си и да знаеш кое й понася.Искам да кажа,че дори и на някой да му се отвазяват добре масла,яйце,кисело мляко и т.н. в маската всичко е строго индивидуално и може би просто на теб тези съставки сложени заедно не ти понасят.Защо не пробваш да правиш маската в оригиналния й варянт?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт