комаротрепач

  • 5 401
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 468
Аз съм доста незапозната по въпроса - къде продават такива машинки и на каква цена горе-долу?
Аз моята я купих за 2 лв. от кварталния магазин за перилни препарати. Турска е. Снощи спах спокойно и детето ми не е нахапано. Тъй както си седях до 2 ч. на компютъра, по едно време гледам един комар, идва към монитора ми, ама лети на калъч... Joy hahaha, изкривен... личи си, че му е лошо, неговата мамичка #Cussing out. И кацна най-добродушно през очите ми на монитора newsm34. Уморих ги!!! Йееее!!!
Като ми свършат таблетките, продължавам с течност. Ще ми се да купя Райд, тя колко ли струва newsm78?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвам машинката на Райд, която е комбинирана - за таблетки и течност. Ползвала съм и двете, но ми се струва, че течността е по ефикасна.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ние наслагахме комарници във всички стаи. Така се спасяваме от всякакви пеперудки, комари и други гадинки които влизат през прозорците.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 276
Ние не сме ползвали течност, от таблетите съм доволна. Миналата година ползвах, но сега с бебето........ , май беше вредно за бебета? Вие ползвате ли такива изпряващи се препарати в стая където спи бебе?

# 34
  • София
  • Мнения: 581
Момичета аз ползвам от миналата година на Чико с ултразвук и съм много доволна. Нито мерише, нито трябва да сменяш таблетки, нито е вредно, т.е. става и за новородени. Казва се - Устройство против комари Zanza No - Chicco от Данет(струва 22,50лв и е с обхват 25кв/м). Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile


това звучи страхотно каква му е трайноста и тази светлина силна ли е

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 14:46 от didimka

# 35
  • София
  • Мнения: 10 825
Течност! По-дълготрайна е и не мирише Peace

# 36
  • Мнения: 3 211
Ние не сме ползвали течност, от таблетите съм доволна. Миналата година ползвах, но сега с бебето........ , май беше вредно за бебета? Вие ползвате ли такива изпряващи се препарати в стая където спи бебе?
Райд дават, че не трябва да се ползва, където има деца до 3год., аз съм я ползвала за кратко време, като беше по-малко детето
тези на Байгон казват, че са билкови и безвредно, но знае ли човек
живеем на 10етаж и по принцип нямаме комари, но понякога долитат гадовете, а пък аз съм им много вкусна и пускам машинката с течност, много бързо спира да бръмчи Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 673
От години в спим на таблетки,досега нямам оплаквания,но последните две вечери са АД!Комари има и ни хапят зверски въпреки таблетката #CrazyЗа пръв път се случва да имаме такова нашествие от комари.Машинката е райд,таблетките са райд,а защо не умират тези гадове?!?Тази сутрин се събудих в 5,00ч. от "нежен"звън в ухото #Cussing outСмених таблетката,но вече бяхме изпохапани...А,отделно преди лятане пръскам себе си и децата с "офф",и пак сме на решето newsm78Дали таблетките бяха нещо менте?Днеска ще купувам други,да видим....

# 38
  • Мнения: 8 505
От няколко години не съм ползвала.Преди това имахме много комари.Морих ги с машинка на Райд,към която може да се сложи и течност,и таблетка.По-доволна бях от течността,таблетки съм ползвала само ако течността е свършила,а съм забравила да купя.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Таблетките са "играчка" - вадиш, слагаш, докато изпарителя не го мислиш.

# 40
  • Мнения: 8 999
Ползваме Райд таблетки - не е чак толкова страшно това, че се налага да се сменят. Притеснява ме друго - че по някое време действието им се изчерпва и, ако спим на отворен прозорец, призори вече нищо не спира комарите да беснеят. Затова сме решили да минем на течност - през цялото време, когато е включено апаратчето, отделя еднакво количество отрова. Лошото е, че доста често забравяме машинката включена и през деня и течността се изхабява по-бързо.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 736
След снощното нахапване от комари/ ползваме таблетки/ днес си поръчах машинката на Чико с ултразвук
Не мога повече да мъча детето си-уж го мажа,уж това и онова ,а сега с него сме като болни от шарка #2gunfire

# 42
  • Мнения: 1 612
Течност - Райд. Много съм доволна.

# 43
  • Мнения: 2 891
Днес си взех с течност. Утре ще докладвам  Mr. Green

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Таблетки, ама от време на време. Не си слагам никъде 1-2-3 пъпки от комари по детето  Tired Мрежата на прозореца явно ни спасява, защото това лято още не съм ползвала нищо против комари, а и да има ухапани от нас, щетите са минимални  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт