Най-жадуваните плодове настанени са дълбоко в НОЕМВРИйското сърце

  • 9 730
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 409
здравейте аз ви чета от доста време но сега се вкпючвам
интересно ми е защо трябва да се чувстваш лоша съпруга
заради това че и ти се изморяваш и понякога имаш нужда от помощ
не се натъжаваи Laughing

# 271
  • Мнения: 157
Аз също живея с моите свекър и свекърва и много ми помагат.Може би съм по спокойна и нямам никакви проблеми.

# 272
  • Мнения: 157
Заради това мисля че е много важна помошта от всички страни.

# 273
  • Мнения: 3 416
marusj,днеска и аз съм парцал буквално...имам чувството,че права ще заспя,а знам,че няма да мога заради жегата...едва дишам..тежко ми е,особено сега като хапнах..ох като казах хапнах имайте впредвид здраво плюскане и според тати,ако проължавам така тоя месец кантара наистина няма да ме пожали Mr. GreenНямаме климатик,и май няма и да имаме,защото се очертават и други разходи след колата ooooh!не знам как ще изкарам...Другата седмица си вземам отпуска! Не мога вече заради тия жеги!
А за овулацията знам,че има тестове,интересно ми беше все пак моя цикъл колко дневен е и кога съответно ми е била овулацията и ще си сметна аз как е станало момиченцето Wink Иначе вече свикнах с мисълта,че ще е моиче,но от друга страна нещо все не ми се вярва,още повече,че на 3D видях моя си нос! А знам,че момчетата приличат на майките си.

# 274
  • Мнения: 1 546
Ехо на новите попълнения! Simple Smile
marusj, всички понякога се чудим ще се справяме ли, а и в тези жеги кой ли има сили за кой знае какви дейности...Горе главата!Ще се справим!И по-добре,че свекито не ти се мота много много...вярно, че имаме нужда от помощ, но и без тях ще се справим.Иначе мойто свеки е злато, а и мама е наблизо...от тази гледна точка помощници ще имам.
ProstoAz, когато ще ходиш пак да те видят?Наш'то тати да ви кажа...малко замлъкна като чу,че май е девойка...ей,много ме ядоса! Close Пусти мъже-син та син!Викам му-споко,бе,ще раждам до момче! Mr. GreenПосле му се цупих малко и днес се обръща към бебето само в женски род  Grinning...сладури са тия нашите мъже, и те сигурно в чудо са се видели с тази бременност... Wink

# 275
  • Мнения: 2 126
Хайдееее всички са уредени,щъркели,нови мами ...............всичко И сега да почерпите Grinning
Валенсия,честито пишле Hug Някой го нарече пиле,ама аз съм чувала това наименование за женските атрибути Mr. Green hahaha Joy Кво ще кажете?

За помощта на мъжете - абсолютно подкрепям Красимира Peace Peace Peace Ще пазарува,ще си отсервира и ще върши всичко което трябва,че да ме отмени малко.Определено не се оплаквам от моя Wink
Маруся,а твоя мил съпруг защо така те е оставил да вдигаш след гостите и да плачеш?Аааааа,не.... Naughty А ти прочете ли ми какво ти написах тук в темата по повод на ЛС,щото кутията ти е пълна?

Дита,да слагам ли щъркелче?
Сладурка,ама ти сериозно яко си се вманиачила във идеята за мъжко чедо Rolling Eyes

ХАйде лека вечер и умната Grinning

# 276
  • Мнения: 3 416
Верно малко съм се вманиачила Mr. Green,макар сега да ми е почти все едно! Я ми кажете възможно ли е да пишем толкова много Shocked,за два дни цяла тема,преди бяхме по вяли,но така ми харесва Peace
ProstoAz-къде зачезна?

# 277
  • Мнения: 157
И аз съм на мнение ,че мъжете трябва да помагат.Сега ви казвам приятни съништа на всички ,че на моита принцеса и се спи а и мен ме измори днеска пък нали не ходи на градина и е малко щура.

# 278
  • Мнения: 157
Забравих да благодаря за сложеното щъркелче

# 279
  • Мнения: 421
Simple Smile Тук съм ... цял ден готвя и чистя,че на гости ни бяха родителите на милото... Голямо старание,голямо чудо,ама за кво точно и аз не знам...заради милото.

А иначе ще ходя пак...оф и аз не знам...На 3Д чак към 30-та седмица.Но от няколко дни пак са ме ударили лудите и едвам се стърпям вече да не ида при гениколога ми.Последно ходих на 05.06...така,че май ми ее време вече  Laughing  А йначе,ако знаете как ритааа  ooooh!  чак таткото аха - да го усети! Simple Smile

Сладурке,и аз искам да имам момче.Като забременях си викам "Сега един бебо и после още две като стана на 30"  Но понеже искам и момче и момиче ... и ще хвана да избързам с другите две  Laughing  Laughing  Но много се кефя.В смисъл... майната му вече - квото ще да е.То ще си е мое и,ако някой не е доволен - да върви по дяволите.Да има кусмета милото да каже нещо - и него там ще го пратя  Laughing

# 280
  • Мнения: 3 205
А знам,че момчетата приличат на майките си.

Недей да лежиш на тая кълка. Виж: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=64640&photo=6
Иво е копие на баща си в абсолютно всичко - външност, маниери, поведение. Понякога питам Младен коя е майката.  

# 281
  • Мнения: 2 126
Хайде нов ден нова тема, заповядайте

Лелеееее то аз май посрещнах новият ден де Joy

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 409
някои имали представа как да си сложа линийка
аз съм от скоро и нямам представа

Общи условия

Активация на акаунт