Страхотна диета за страхотни тела !!!!!!!

  • 15 784
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 224
Здравейте, Страхотни Момичета!

Scorpi, колко умно си постъпила...май и аз така трябваше да направя. Снощи едно събиране със стари приятели, прибрали се за малко от тугината, ми развали режима  Embarassed
От днес наново. Срааамммм!
Но този път и ще лунувам.
Galajeia, с теб съм. Scorpi, кажи моля, успяваш ли да спазваш часовете...аз тази сутрин пропуснах едното хранене  Confused
Малееей, Ivi M Z, бравос! Ей такива постижения здраво ме нахъсват! Браво, браво   bouquet

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Здравейте!как сте днес , момичета!Аз съм на плод-кайсия. За обед овесени ядки и домати. До тук добре я спазвам таз диетка-ще видим за напред. С нетърпение чакам да минат още 10 дни( днес ми е 4) ,че да се кача на кантара.
Мама Гери, ти кърмиш ли.Аз -да, ама за сега не ми се е отразило на кърмата. Елена е на 9м. Дано е така и за напред!
галатейченадявам се си права, че първите 3 дни са най- трудни.
Сага, снощи ме поканиха на заведение, но отказах защото знаех какви ще са последиците!
Успех и много минуси нса всички1!!!

# 62
  • Мнения: 1 130
Saga часовете не успявам чак съвсем да ги спазвам  Mr. Green напр. в 8 часа сутрешното хапване направо съм си го зачеркнала - по принцип сутрин пия кафе иначе не мога да си отворя очите, а пък и хич не мога да стана и да се метна да ям кисело мляко или плодове за сутрешна закуска ooooh! след пастата за зъби имат велик вкус за мен  Sick карам направо от 10 ч. - виж това хапване си го правя с удоволствие  Crazy Аз също ще лунувам така че давай да даваме  Peace
галатейчето и на луничката ще сме комбина  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 621
Аз си сръбвам доматен сок заради лунната, ама от понеделник пак ще съм "страхотна" newsm44

Saga     Scorpi   заедно сме   love001

vev поздравления за упоритоста ти, направо си супер smile3521 newsm10

Пепитка, къде забегна бе мила?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 552
 vev , не кърмя вече, за съжаление. Затова и почнах диетата. Иначе не бих я започнала. То заради това кърмене, като родих и тогава качих. Яж, пий.... Уж кърма да има, ама не би. Всичко се натрупа по корема, краката и дупето. Пожелавам ти наистина да не се отрази на манджата за малкото човече. Между другото, вие в кой квартал сте?

# 65
  • Мнения: 224
Между другото, вие в кой квартал сте?


MamaGeri, предполагам питаш пловдивчанки? Аз съм в Тракия...
Vev, нямаше как, мила, тия дружки идват чак от хАмериката  Simple Smile Не бях ги виждала година и половина. Мислех да си поръчам само айрян, мъ то стана еднаааа.
Както и да е, няма да се даваме - днес продължавам с втория ден и квото е, такова ще да е bowuu
Само някой да е посмял да ме отклони от правия Страхотен път...
Сутринта към 9,30 успях да пия чай с две кайсии, на обяд: два малки домата със обезсолено в кисело мляко сирене. Довечера същото. Та, Scorpi, за туй те запитах за часовете. И аз като теб сутрин не закусвам. Ха дано тук си сменим навиците към добро.
Момичета, между другото, който не може без сиренце като мен, предлагам да опитате. Натрошете сирене в съд и го покрийте с кис.мляко по-добре с по-нисък % масленост. Да престои (в хладилник, разбира се) поне 1 денонощие. Става супер, казвам му "псевдо-катък"  Simple Smile С доматки, печена чушка и пр. е  "манджа" - трепач.

# 66
  • Мнения: 32
Saga благодаря ти за номера със сиренето /без него не мога да живея/. Ще пробвам още тази вечер. Момичета да Ви се оплача - днес в работата колежка данесе една голяма страхотна баница да почерпи, че има имен ден  и.....предадох се. Хапнах 2-3 парченца и сега си понасям последствията - първо страхотни киселини и второ гузна съвест. А щях да забравя - и се чувствам преяла, все едно съм изяла цял вол. Cry Confused #2gunfire #2gunfire Критикувайте ме, заслужавам си.

# 67
  • Мнения: 621
Saga   мерси за рецептата и аз съм от тези дето мнооого обичат сирене имаше време когато ядях по повече от половин кило на ден Blush

Ivi_M_Z абе верно че баницата не е най-добрия диетичен избор ама спретни си едно пешеходене или тичане и баницата ще замине smile3521 и от утре - пак диетичноооо newsm10

# 68
  • Мнения: 3 425
Банда и аз трябва да почна пак,но все отлагам,но пък килцата си ги държа,а цяла седмица си хапвам доста неща...хубаво е,че се задържат килцата и при връщане към нормален режим!

Хубаво е да не се пропускат хапвания...аз пия кафе и след 30мин(горе долу) хапвам 2 лъжици кис.мляко и плода/зеленчука и на мен ми се  Sick ,обаче си трябва  Peace

Скоро ще дойда пак  Crazy

# 69
  • Мнения: 224
Аааа, споко де...айде сега гузна съвест, баница и пр. вкуснотии.
Продължаваме напред, нали? Е, ами случва се, въпросът е да продължиш.
Ей мъ на, в 16,00 часа си направих чайчето и изядох 3 мъъъънички прасКовКи  Simple Smile Кво от туй, че снощи съм била безрежимна. Да, ама днес СЪМ.
Нали така, мили мои! Продължавамеее...
Ама къде са онези сладурани, дето преминаха Диета 1 и се похвалиха с резултати?
Интересно ми е как върви при Страхотните дамите с повече стаж...Момичета, моля, споделете   bouquet Още ли сте с нас?
Че ние тук първокласниците, сме още в самото начало  Rolling Eyes, имаме нужда от вас...
 Ivi_M_Z, ако ти стане по-леко, да ти кажа, че снощи умрях от стомах, щото прекалих...и щото съм си ящно от пубиритета   Embarassed

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ама къде са онези сладурани, дето преминаха Диета 1 и се похвалиха с резултати?
Аз съм едната. Ами да ви кажа, с първата диета като свалих 3-те кила, влязох си абсолютно във всички дрехи и се изкалпазаних.  Embarassed
На втория ден от втората не издържах, че много неща ме съблазняват.  Embarassed
Днес съм само на кисело мляко и ябълки, де. Все пак отвреме навреме се стягам. Мисля да си хапвам от почти всичко, но по малко. Като гледам да е горе-долу разделно. Също така без сладко и тестено. Та да видим.
Ама ви наблюдавам де и се радвам като вас на килцата ви надолу. Успех на всички!   Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 224
MamaGeri, стискам ти палци!
Ама туй кисело мляко само с ябълки няма ли да ти остърже стомаха. Аз от тази комбинация най огладнявам  Confused

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 512
мама Гери, ние сме до гребната.А вие къде живеете?Ох сега ме поканиха наизлизане, стискайте палци да не отиде всичко на вятъра

# 73
  • Мнения: 928
 wavey wavey wavey
Saga, остави ги тез съученички......... не харесвам такива хора, които не знаят как общуват  Angry Не се ядосвай и давай смело с диетката-няма да ти е трудно Peace

galateia,  Hug Hug Hug  не съм забегнала, работя  Joy - помагам на съкровището си, че има много работа.И аз ще лунувам, но само 1 ден

А ти докъде я докара???
ПП Бабка Жабка и Баба Яга къде ли се скатахаааа????
 

Kaлa(Bella13), май до никъде не съм я докарала- килограмите са на лентичката.Днес не съм се теглила, че се успах,а трябваше да изляза рано, но напоследък карам основно на диня и други плодове /нектаринки и кайсийки/ и между другото забърсвам по нещо друго, което не ми е позволено.Утре дано не се наложи пак да излезна преди да съм се събудила ще се изтегля  Peace
А Бабка Жабка наистина ни забрави,а за Баба Яга да не говорим  smile3512  newsm62


vev,
имаш ли резултат?

Ivi_M_Z, БРАВОООООООО МНОГО ДОБЪР РЕЗУЛТАТ   bigdance2  bigdance2  bigdance2 критикувам те много силно за баничката  smile3512 шегувам се........ давай напред  Hug

Scorpi,  welcome welcome welcome

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ама къде са онези сладурани, дето преминаха Диета 1 и се похвалиха с резултати?


Дзак,  ей ме на.  smile3532 Следя ви аз изкъсо и Кала и Пепита и всички знайни и незнаини воини на диетите.  smile3521

Изкарах диета 1 , част от диета 2 , зелевата супа и резултата -16кг.  newsm44
Дерзайте и успех сладурчета!!!  newsm10

Аз тез дни създадох малко емоции на околните. Отидох на автомивка да мия колата и ми стана страшно зле. Обадих се децата дойдоха и ме прибраха , натъпках се с мойте си хапове , но не минава , а лудост ме гони. Дойде линейка , оказа се нервна криза и тез адски жеги... но аз се уплаших , че преди близо 2 год. изкарах инфаркт. Вече се оправям и почвам диетката с чай и плод и ще редувам със зеленчук. Килцата си ги задържах.  newsm68

Лека нощ, момичета!!!  newsm51  love001    smile3525



Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 00:18 от babka_jabka

Общи условия

Активация на акаунт