какво правите с ненужните и стари дрехи?

  • 11 645
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 682
Давам на познати, ако са в добро състояние. По-захабените ги оставям до кофите с боклук.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 176
Запазените дрехи давам на роднини, другите гледам в по-голямата им част да изхвърля, понеже освен, че не ги нося, заемат и много място.

# 92
  • Мнения: 4 292
Ако някой нещо си хареса - подарявам. Всичко останало изхвърлям. Нямам излишно място да събирам ненужни дрехи. Случва се понякога да съжалявам.  Embarassed

# 93
аз си запазвам само тези които е възможно някои ден пак да облека,а другите които няма да облека никога ги подарявам на приятелки Wink понякога ми се е слу4вало да си харесам някоя дрешка и да си я купя,но след това никога да не я облека Sad и пак подарявам..... м/у другото  много обожавам да подарявам дрехи,защото така си намирам повод да си купя нови  newsm53

# 94
Ау,аз пък не помня някога да съм изхвърляла дреха.Най-много да подаря нещо на майка ми или сестра ми но,след много чудене дали няма да ми влезне в употреба Twisted Evil






# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И аз или ги давам на майка ми или ги давам на някой друг... или ги хвърлям.Макар че докато реша да ги хвърля ми е малко трудно... хем знам че няма да ги нося хем пак си ги пазя Laughing

# 96
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Преди ги давах на близки и познати с по-малки възмножности или ги оставях до кофите, сега всичко отива по домовете за сирачета.

# 97
  • Мнения: 395
Ами купувам много дрехи, чанти, обувки и съответно се разделям постоянно със стари...действам така....долу горе веднъж месечно изчиствам гардероба-половината дрехи нося в една църква близо до нас( имат си там една масичка на която се изсипват нещата и после хората си избират и си вземат...там нося от поне 7-8 години...вече се пзонавам с почти всички посещаващи църквата, макар че аз я псоещавам само като нося дрехите Rolling Eyes). Другата част от дрехите пък ги давам за детските домове посредством ДБМ.  Peace

# 98
  • Мнения: 2 414
Повечето си ги пазя и си дължа забутани в гардероба. #Crazy

# 99
  • Мнения: 256
дрехи нося в една църква близо до нас( имат си там една масичка на която се изсипват нещата и после хората си избират и си вземат........ Другата част от дрехите пък ги давам за детските домове посредством ДБМ.  Peace

 Hug

# 100
  • Мнения: 3 932
Тук до по-големите магазини има контейнери за дрехи и играчки втора ръка, та там ги оставям...

Общи условия

Активация на акаунт