Любим лекарски сериал?

  • 4 304
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 715
Клъцни-срежи PeaceЗаради сексапилните докторчета, не за друго Mr. Green
Joy JoyЕ недей сега така,че и Ковач и Картър не са за изхвърляне и Рос също жалко,че не го дават вече

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 01:45 от valq_78

# 61
  • Мнения: 216
Хаус и тва е преди спешното но сега нямам търпение за 4-ти сезон още 2 месеца ухааааааааааа

# 62
  • UK
  • Мнения: 3 959
Картър... Heart

# 63
  • Мнения: 2 697
"Клъцни - срежи" - първенец в личната ми класация..."Хаус" - втори...С уточнението, че рядко се заглеждам изобщо в каквито и да било сериали Wink

# 64
# 65
  • Мнения: 3 050
спешно и анатомията на грей Peace
тоз хаус много ми лази по нервите Confused

# 66
  • Мнения: 1 666
Вечната ми любов е Спешното.
Миналата година си харесах и Анатомията.
Клиника на третия етаж е върхът, спуквала съм се от смях, имаха много точни попадения!

# 67
  • Мнения: 1 840
Спешно отделение

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
"Спешно отделение". Старите серии съм ги гледала по БНТ, а сега ги повтарям и потретвам по Фокс лайф. Доволна съм, че пак има нови серии. И "Д-р Хаус" ми харесва, но не знам дали бих гледала по 3 пъти една и съща серия.  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 74
Д-р Хаус.Надявам се пак да го дават.

# 70
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Хаус Simple Smile)))))) Heart Eyes

# 71
  • Мнения: X
Защо не мога да гласувам за всички? Simple Smile Какво да кажа..явно това е моя тип сериал. Независимо дали е по-хумористичен или по-сериозен..

Гласувах за ER, но само защото е най-обширен и разнообразен някак си, всичко има в него, докато другите са по... еднопосочни.
Сериозно си падам по Хаус, но на моменти ме дразнеше абсолютно еднаквия ход на сериите. Което няма да ме спре да го гледам обаче  Grinning
Кръцни Срежи беше другата ми страст, е няма такава откачена история. Всеки там си беше башка луд..  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 26
Болница на края на града си беше драма, щом аз си го спомням, а да сам била в началното училище...
Кефя се на Кръцни/срежи,чакам да започне новия сезон през есента, че действието се пренася от Маями в Холивуд и да видим какви откачалки ще режат и разкрасяват, а от време на време се заплесвах и по Отдаденост-то и там бяха едни драми, едни чудеса!!!

Общи условия

Активация на акаунт