Това да е българската действителност

  • 2 050
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Че кво им е на Евроком, не съм видяла проблем с тях newsm78 Сигурно, щото съм само по 4 дена на интернета в Пловдив и съм уцелила работещи 4 дни Laughing
А на Ейнджъл Софт бяхме много много много отдавна, вече не помня защо се отказахме newsm78

# 16
  • Мнения: 377
Хаха, аз пък разпознах Гигабит, настоящи Евроком и чак се изненадах на финала, като прочетох друго име Laughing

Ангел Гаров все пак е доайен в бизнеса.  Wink
Проблемът на повечето фирми в Пловдив е, че не им се дават пари за заплати и съответно познайте какви хора успяват да наемат. Аз за това съм на БТК, не че и те нямат проблеми. Интернета си го пусках сама, но ми прекарваха телефон преди това и закъсняха 3 часа, аз обаче звънях 5 пъти да се разправям и накрая тъкмо като дойдоха ми се обади мениджъра за региона да ми се извинява.  Laughing

# 17
  • Мнения: 6 206
Хаха, аз пък разпознах Гигабит, настоящи Евроком и чак се изненадах на финала, като прочетох друго име Laughing

Ангел Гаров все пак е доайен в бизнеса.  Wink
Проблемът на повечето фирми в Пловдив е, че не им се дават пари за заплати и съответно познайте какви хора успяват да наемат. Аз за това съм на БТК, не че и те нямат проблеми. Интернета си го пусках сама, но ми прекарваха телефон преди това и закъсняха 3 часа, аз обаче звънях 5 пъти да се разправям и накрая тъкмо като дойдоха ми се обади мениджъра за региона да ми се извинява.  Laughing

Дали?
Въпросната служителка все пак е съпругата му....
Преди години съм работила с тези хора и имах добри впечатления за тях, които меко казано се изпариха. Това беше и причината досега да съм йм клиент. Вече не.

# 18
  • Мнения: X
Днес прокарвах интернет. В  нов блок. Вчера се обадих. Момчетата дойдоха начаса. Правиха, струваха, чистичко - госпожо тва, гуспожо онова.  Накрая си изметоха и изчистиха.
Да не си при мойте хора?  Grinning Свършиха за половин час, оставиха пълен ред след себе си и вече година нямам грижи!

# 19
  • Мнения: 377

Дали?
Въпросната служителка все пак е съпругата му....
Преди години съм работила с тези хора и имах добри впечатления за тях, които меко казано се изпариха. Това беше и причината досега да съм йм клиент. Вече не.

Дали-то не разбрах точно за какво се отнася. Ако е за "доайен" е шега, но пък не може да се отрече, че той е един от първите, които се занимават с интернет и зали в Пловдив.
А за съпругата му много мога да кажа, но не е възпитано.  Stop

# 20
  • Мнения: 6 206
Дали проблемът е наистина в заплатите или в манталитета?
Едва ли Гаров я държи на малка заплата и затова е недоволна.  Laughing

Що така, бе, Tangerine, много мила и възпитана е женицата. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 377
Със сигурност не е само заплатите, но пък и е от съществено значение да не може да задържи свестни хора на работа.
А на жена му сигурно плаща в натура, но не достатъчно често и от там идва проблемът.  Mr. Green /искам да кажа, че не и сменя колата достатъчно често, да не си помислите нещо/

Общи условия

Активация на акаунт