Има ли майки - студентки и работещи вкъщи

  • 4 567
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
А наистина какво работите от вкъщи. Питам от чисто любопитство.

# 16
  • Мнения: X
Аз също чакам бебето през август, а работата си изтеглих от вкъщи още преди няколко месеца.
Почти не ходя в офиса, но съм почти нон стоп онлайн и работя с клиенти и колеги.

Мисля, след като родя да си оставя около месец да се окопитя и после да продължа пак.
Много мои приятелки с бебета работят от вкъщи и се получава, дори им харесва повече - работата си върви, при бебо си, но не затъпяваш между памперси и шишета...

Аз лично, водя рубрика за бременност, но това ми е между другото.
Основната ми работа и Интернет реклама и работата с клиенти ми е основно по телефона и по имейли. Ходенето по срещи не ми е голям проблем, защото не е всеки ден.

# 17
  • Мнения: 173
Момичета, така като ви слушам спирам да си мисля, че няма да се справя с магистратурата. Остана ми един семестър и  дипломна работа. Докато бях бременна беше много лесно, но сега след като се появи нашата принцеса взех сериозно да се замислям как ще се справя.
Успех на всички амбициозни мамчета. Няма да се предаваме!!!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 691
Аз съм студентка и от време на време поработвам вкъщи (преводи). Уча редовно, но миналата сесия я пропуснах и през втория семестър почти не ходих на упражнения. Сега малко по малко влизам в ритъм, взимам си изпитите и смятам, че ще се оправя без да прекъсвам. Всъщност много ми харесва, че мога поне по мъничко да работя и уча, за да не затъпея от въртележката "памперси-кърмене-приспиване-бутане на количка".
Имам баба обаче, която много помага за малкия.

# 19
  • Мнения: 649
Забременях лятото на 2006, тогава работех, а есента и запо4нах лекции (задочничка съм, бях 3-ти курс). Всичко мина много леко за мен - ходих си на работа, ходих си на лекции, и наи-важното, взех си всички изпити!! Party
 Като се родиха бебоци ми беше малко по-трудно, но пак се оправих! Crazyдаже жсички изпити, които съм имала, не съм ги взимала с по-малко от 5 Sunglasses -Бебоци ми носят късмет Heart Eyes
Вече почти завърших, а след месец-два, пак съм на работа!

# 20
  • Мнения: 221
Аз карам магистратура PeaceЧета вечер, когато мъжете ми заспят Rolling Eyes Докато не припадна Joy
Утре съм на поредния изпит от лятната сесия  Hug

# 21
Здравейте на всички майчета-студентки Simple SmileАз също се чудя как и дали ще се справя с организацията на нещата,но дано да се оправя.Искам да попитам дали има някоя майка студентка в МЕИ-София Thinking

# 22
  • Мнения: 40
lili83,
аз съм МГУ уча ЕЕЕО задочно, ти какво учиш?

Общи условия

Активация на акаунт