Всеки месец гъбички?!

  • 17 269
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 456
Ама аз не пия антибиотици. Не съм пила тая година пък изобщо. Rolling Eyes newsm78
Мъжа ми се е изследвал. Нищо му няма и никога пък той не е имал проблеми с гъбички.
Благодаря все пак за съветите. Ще ми вземат цитонамазка след като ми свърши цикъла пък да видим. Гинеколога каза, че може и да не са гъбички
ППо-ме притесняваше микомакса да не е вреден, ма като казах на гинеколога че съм пила 3 месеца по 1 табл. , той нищо не каза.
Като ходиш да ти еземат сектер за цитонамазка, искай да ти вземат и за ново микробиологично изследване. Не само гъбите предизвикват сърбеж, аз например иамх изолирани ентерококи ( с много неприятен сърбеж). Моята лична понеже е много пестелива първо се засили ( като чу за сърбежа ) да ми изписва Микомакс и Низорал, но аз се запънах за микробиология, та така излязоха ентерококи.

# 16
  • Мнения: 27
И какво е лечението на тези ентерококи, и как са се появили?

# 17
  • Мнения: 2 732
спри да ядеш сладко и си пусни едни изследвания за кръвна захар Peace

# 18
  • Мнения: 3 456
И какво е лечението на тези ентерококи, и как са се появили?
Ентерококите са бактерии- лекуват се с АБ. Peace

# 19
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Привет мила
Твоя случай наистина е много неприятен. Момичетата са прави, че в обществени или служебни тоалетни не се сяда дори и да слагаш салфетки, недей да го правиш. Опитай  да си направиш вагинална промивка с ТРИКЛОБАКТЕР това е едно шампоанче, което се справя с доста бактерии и гъбички.
Успех!

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 197
Момичета,аз също го имам този проблем.Много е неприятно.И аз се чудя какво да ги правя тези мои "приятели". smile3511

# 21
  • Мнения: 372
 newsm78Може наистина просто да не са гъбички! Недей произволно да се самолекуваш. Направи си по-сериозни изследвания, потърси второ мнение... Пий витамини, имуностимулатори и консумирай повече кисело мляко (или направо Лактофлор), носи само памучно бельо, избягвай постоянно носене на ежедневни превръзки и вече НИКОГА не сядай в масова тоалетна! Naughty

# 22
  • Мнения: 1 817
Погледни в голямата тема за гъбички. Там има много информация!

Общи условия

Активация на акаунт