Бебетата на пушачите също пушат!

  • 4 982
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Човек ще си помисли, че пушачите са радиоактивни и облъчват. За това небива децата да спят с родителите си  Mr. Green
Joy Joy
Не само да спят, но и да стоят - направо да ни ги вземат чрез съд, защото сме опасни за тяхното здраве като си пушим по терасите !

# 31
  • Мнения: 14 654
Людмил, дай линк към статията, това , което си копирал е малко и някои неща изглеждат нелогични.

# 32
  • Мнения: 953
Няма смисъл да се залъгвате. Пушенето е вредно както за вашето здраве така и за това на околните.

# 33
  • Мнения: 215
То и газовете от автомобилите са вредни, но се возим на тях...

# 34
  • Мнения: 953
Да, но дали този навик ще трови здравето ви зависи само от вас.


http://dnes.dir.bg/2007/06/25/news1818091.html

# 35
  • Мнения: 9 050
И защо пък реши, че се залъгваме? Просто аз като пуша, детето ми не е около мене.

# 36
  • Мнения: 2 096
То и газовете от автомобилите са вредни, но се возим на тях...
това е повод за друга статия - "децата на шофьорите са с 50 % по изложени на риск от катастрофа"
Вредата от тютюнопушенето е ясна на всички. Всеки сам си прави избора, но се чудя как родители пушачи си викат.. оо какви по лоши неща има че нашите цигари ли?...

# 37
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Уф, писна ми. Значи в съседни теми се водят спорове полезни или вредни са бибероните, адаптираните млека, памперсите, някои плодове, слънцето, въздуха... И това си е съвсем нормално, майки се питат кое е най-добро за децата им. Ама по въпроса за никотина просто много отдавна спор няма, че е вреден, че е много вреден за децата, и някои хора пак си спорят и ми разправят, че проблем няма, и кво се е развикал тоя против безобидните цигари и правилно пушещите пушачи. Хубаво си я е пуснал той темата, и реакциите на нея са интересни, така реагират и разни хора, като ги помоля да не пушат близо до детето ми, но е очевидно, че аз и детето трябва да се стараем да не попадаме в дима, а не хората да се съобразяват с нас... Ама така ли е наистина? В началото и на мен Людмил ми се видеше луд, ама то по-добре да изглеждаш луд, отколкото да се примиряваш с някакви безумия, само и само да те уважават хората - пушачи, примерно.

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 394
Мен пък ми омръзна някой да ми се прави на вода ненапита и да ме учи как да си гледам детето.
Който не иска - не пуши, който иска - нека пуши!
Не сме малки пубери, носим глава на раменете си и няма нужда някой да ни казва кое е лошо за децата ни и кое не.
Всяки съвет даден без да са те питали, не е уместен.

# 39
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Мен пък ми омръзна някой да ми се прави на вода ненапита и да ме учи как да си гледам детето.
Който не иска - не пуши, който иска - нека пуши!
Не сме малки пубери, носим глава на раменете си и няма нужда някой да ни казва кое е лошо за децата ни и кое не.
Всяки съвет даден без да са те питали, не е уместен.
Мила, това е форум, функцията му не се ограничава в това да отговаря на зададени от теб въпроси.

# 40
  • Мнения: 14 654
То и газовете от автомобилите са вредни, но се возим на тях...
Е да, като съседът си хвърля боклука и аз ли да го правя, защото така и така е мръсно.
А иначе Людмил не умее да поднася информация като хората, назидателен е и затова дразни

# 41
  • Мнения: 315
Смятам, че точно във Великобритания имат сериозна нужда от подобни закони  Grinning Работата ми е такава, че контактувам с доста чужденци, най- вече бритс, та едно семейство такива разказваха за дивите си уикенди с кампера с двете деца- хапване, пийване, пушене (не само тютюн), и видите ли колко забавно, че жената едва успяла да излезе от колата, за да повърне навън  Sick А дечицата си спят, ангелчетата ...
Аз съм пушач, но не пуша в близост до детето, а и всичките ми познати се съобразяват с това.
Мисля, че е малко прекалено това с находките в урината и тн. Може би просто всеки трябва да се съобразява с околните- ако ти се пуши- иди на открито и пуши, това е, не навирай вредния си навик под носа на останалите.
Доставя ми удоволствие да изпуша 1-2 цигарки с кафето, но ме е много яд, че в уж развиващ се град като Благоевград няма НИТО ЕДНО заведение за непушачи, където може да заведеш деца да хапнат по една НЕопушена тортичка.

# 42
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Седите, седите и се захапвате за цигарите  Whistling
Че на никого не навирам цигара в устата, всеки човек взема решенията за себе си. И за своите деца!

Това за спането с родители- пушачи обаче направо ме закопа  Crazy Бива простотии, ама понякога доскучава  newsm11

А Людмил току изскача с някоя статия и си мисли, че открива телефона  ooooh! Да, ама БТК са монопол, драги...

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 394
Ами той Людмил пусна мухата, покри се - от него ни звук - ни стон.
Седи, чете и ни гледа сеира как сме раздвоили езици. Едните пафкат, другите хапят.

# 44
  • Мнения: 4 406
...че в уж развиващ се град като Благоевград няма НИТО ЕДНО заведение за непушачи, където може да заведеш деца да хапнат по една НЕопушена тортичка.
даа, по- ниска класа ще да сме това непушачите... рядко се съобразяват с нашите претенции...
бебетата на непушачите , заседнали на маса на пушачи, също пушат, тъй че драмата е пълна.

Общи условия

Активация на акаунт