Да ги похвалим...

  • 1 985
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Че е доста по-далновиден от мен, умее да вижда нещата в перспектива, не се тормози за глупости , приема нещата такива каквито са, без това да го депресира (пак като мен  Embarassed )
Това все едно аз съм го писала.Само искам да добавя,че много ме обича(и аз него),издържа съвсем сам семейството (аз все още не работя).Просто той е всичко за мен.

# 16
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Гледа си детето, помага в домакинството, глади, мие балкона и обувките. Изкарва много добри пари, глези ме, и не ми дава да готвя.
брееееее ти си за завиждане има и такива ли
 newsm78

# 17
  • Мнения: 26
Моят мъж е най-прекрасното създание. Той е най-важната фигура в живота ми!  Heart Eyes
Той ми е съпруг, приятел, любовник, чудесен и всеотдаен татко! Не се кахъри за нещо без причина, освен ако не се наложи, тогава прави каквото е по силите и възможностите му, за да се справи със ситуацията.
По-скоро аз съм "кукуто" perko в нашето семейство, женска му работа, но той твърди, че се е влюбил в мен от пръв поглед и ме е заобичал точно защото съм "куку" newsm35. А аз си го обиииииичам много  txtloves

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Гледа си детето, помага в домакинството, глади, мие балкона и обувките. Изкарва много добри пари, глези ме, и не ми дава да готвя.
брееееее ти си за завиждане има и такива ли
 newsm78

Брей мъж мечта, прави всичко, а не изисква нищо.  ooooh!
И аз се чудя има ли такива!?  Thinking

# 19
  • Мнения: 25 753
Ето, аз ще кажа: това, което много ми харесва в новия мъж до мен е ...

Мен ако питаш, точно това му е най-хубавото на твоя мъж - че е нов.  Mr. Green
Виж, на ново всеки може да се радва и да се хвали. Но на старо да се радваш - това е то семейното щастие.  Wink Laughing

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никога не смее да ми противоречи, забележки не прави и тон не повишава smile3533 smile3508 newsm62
Не мога да си представя такава скука Tired И въобще такъв мъж ooooh! Това не е живот...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 25 753
Нека да е скука!  Laughing
Точно в брака не ми се нравят "интересните времена".  Stop

# 22
  • Мнения: 3 674
Обичам го защото се чувствам обичана ! Heart Eyes
 
Почти всяка сутрин/ако не бърза и закъснява за работа/ като се събужда  ме цунка или гали няколко минутки...и ми говори нещо си там.....негово,сладко... Heart Eyes
Когато се връщам уморена  от работа втора смяна , сготвил ми е вечеря милия... Heart Eyes
Когато чистим къщата,винаги си разпределяме работата. Много  ми помага и го прави с кеф. Heart Eyes
Не спорим за глупости , имаме си доверие и е много весело около нас... Heart Eyes

Мога още много да пиша..ама да не стане много де... Hug Това беше най-важното в общи линии... Wink

# 23
  • Мнения: 1 715
Здравейте, отдавна чета в този форум, но не съм попадала на тема, в която се споделя какво харесваме в мъжа до нас. Сигурно има нещо в половинката, което ви харесва, с което се хвалите на приятелки и майки Simple Smile
Ето, аз ще кажа: това, което много ми харесва в новия мъж до мен е способността му с лекота да ми решава онези дребни и ежедневни проблеми, за които ние жените мислим постоянно: сега как да си преценя времето, че да стигна до еди-кое си място по лесно, кое да направя първо, как ще посрещна гости в този малък хол и т.н и т.н. Казва ми: аз знам как да го направя, ама ти ако искаш си се потормози малко, така, да не ти е скучно Laughing
4Увствам се щастлива,зна4и той е мъжа за мен!Много ни е хубаво да сме заедно,старае се да да ми угажда,но........едно нещо  ни липсва...бебенце Cry

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Винаги е в добро разположение на духа.
Оби4а да ходи по магазините пове4е и от мен.
Постоянно ме разсмива, никога не ми е ску4но с него.
Не е капризен и претенциозен.
Романти4ен е.
И в него детето е о6те живо и няма признаци да умре.
Най- добрият ми приятел е той.

# 25
  • Мнения: 189
Ето, аз ще кажа: това, което много ми харесва в новия мъж до мен е ...

Мен ако питаш, точно това му е най-хубавото на твоя мъж - че е нов.  Mr. Green
Виж, на ново всеки може да се радва и да се хвали. Но на старо да се радваш - това е то семейното щастие.  Wink Laughing
мдаа, новичък ми е, но ако стария притежаваше това качество и него щях да го похваля Simple Smile

# 26
  • Мнения: 516
А моят съпруг е цар в правенето на подаръци. Страшно романтичен е. Много често ми носи цветя без повод, а подаръците му са винаги "в десятката". Готви ми и ме изпраща на почивка, когато реши да прави ремонт. Освен това помни рождените дни и годишнините на всичките ми роднини и приятели и ми напомня да им пратя картички. smile3525

# 27
  • под тепетата
  • Мнения: 9 403
  newsm78 почвам да си мисля, че някои съфорумки са се омъжили за клонинг на дядо боже, а за мен явно не е останал нито един екземпляр   Joy

# 28
  • Мнения: 223
  newsm78 почвам да си мисля, че някои съфорумки са се омъжили за клонинг на дядо боже, а за мен явно не е останал нито един екземпляр   Joy
и аз така мисля вече Thinking

# 29
  • Мнения: 211
Да, да! Изобщо не е вярно. Що не погледнем всички други теми, в които ги оплюваме Wink
Трябва да има и една за хвалене. Все пак, ако нямаха никакви качества и добри черти, нали нямаше да сме с тях. А тук просто казваме какво им харесваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт