Да ги похвалим...

  • 1 976
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
  newsm78 почвам да си мисля, че някои съфорумки са се омъжили за клонинг на дядо боже, а за мен явно не е останал нито един екземпляр   Joy
и аз така мисля вече Thinking
Целта не е  да си харесаме мъжете на другите, а да похвалим собствените си Simple Smile

# 31
  • Мнения: 95
Щастлива съм, когато е до мен. Това е най-важното.
Ще го похваля като кажа, че е супер в леглото. newsm03

# 32
  • Мнения: 902
Ами, какво да кажа.Моя мьж е много сьстрадателен и макар да е малко мсрzелив у дома,с което 4есто ме вбесява(как мраzя мьрzелаа!!!)е романти4но сладко мом4е и е много нежен,оби4а да ме гали, да ми каzва хубави нежни неща,да ми прави малки иzненади.Пьлни ми се душата като го гледам как се гушкат и бори4кат с малкото и как я гали и й каzва 4е "тати я оби4а до полуда, нея и красивата й мама" и ей такива неща. Оби4ам това 4е се стреми да помогне на всеки,и когато е направил гре8ка я приzнава и се сртарае да ми покаже 4е я е раzбрал(в пове4ето склу4аи наистина я е раzбрал) и се рван8ира винаги подходящо..Дали ще е половин4асово масаж4е или букет цветя..Няколко псти ми беше баоисал някоклко сладки писма и ми ги остави небрежно на масата отворени да ги про4етаъ с иzвинение, обясниене zащо се е дсржал отвратително и молба да не му се сьрд , 4е сам не zнае по някога как да реагира ..такива неща.
Бе, добро ми е мом4ето, понякога ми иде да го наритам в някой тих ьгьл, но само понякога.Ина4е си е моето ськровище..  Laughing

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955
ами да го похваля тогава Mr. Green..... днес изми чиниите без да го карам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт