Отговори
# 240
  • Мнения: 2 663
Lulumba, kompleksa e tochno nad Slanchev den, do plaza se stiga samo s kola,zashtoto tezi kashti sa poslednite na baira i e mnogo na visoko.Nie hodim na edno zavedenie na Kabakum i nie 5 min do tam.Basejna garancia e super chist sega,zashtoto go otvoriha zaradi nas i tova mi e idealno,a i go poddarzat mnogo dobre.
Ako iskash moga da ti pusna snimki ot tuk i kordinati na firmata.

# 241
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
а така мами, днес какаж проблем. Тръгнахме весели с татито да купим матра4е за ко6арката. Взехме 120 на 60, то и само такива има6е. Връ6таме се в къ6ти и ко6арката се оказва малка. След премерване се оказва 4е е 113 на 55  Shocked. Какви са тези нестандартни размери, какво е това 4удо. Сега сме в 6ах каде да тарсим такъв матрак. Тук е абсурд, има един магазин, който не сме проверили и там ако няма незнам какво 6те правим. Просто няма избор, няма и възможност за поръ4ка,. няма такава услуга. Пробвахме така да го сложим, но се нагър4ва, просто незнам.
ТЕ ТИ СЕГА ПРОБЛЕМ НА ГЛАВАТА.

# 242
  • Мнения: 11 607
Lulumba, kompleksa e tochno nad Slanchev den, do plaza se stiga samo s kola,zashtoto tezi kashti sa poslednite na baira i e mnogo na visoko.Nie hodim na edno zavedenie na Kabakum i nie 5 min do tam.Basejna garancia e super chist sega,zashtoto go otvoriha zaradi nas i tova mi e idealno,a i go poddarzat mnogo dobre.
Ako iskash moga da ti pusna snimki ot tuk i kordinati na firmata.

Лулумба, комплекса е точно над Слънчев ден, до плажа се стига само с кола,защото тези къщи са последните на байра и е много на високо.Ние ходим на едно заведение на Кабакум и ние 5 мин до там.Басейна гаранция е супер чист сега,защото го отвориха заради нас и това ми е идеално,а и го поддържат много добре.
Ако искаш мога да ти пусна снимки от тук и кординати на фирмата.

# 243
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Абе верно не пишете вече в темичката - изместихте се в чата ли  newsm78

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИМСАТ  Hug С най-сърдечни пожелания:


# 244
  • Мнения: 107
Добро утро на всички, но най-вече на Мимсат!!! Скъпа, честит рожден ден!!!! Бъди много, много щастлива и колкото топъл бъде днешния ден, 2 пъти повече топлина да има в живота ви!!!
 Леко и безпроблемно раждане!!!! Това е за теб

А за всички останали по едно разхлаждащо мексиканско кафенце!!!! И

 Хубав ден!!!!

# 245
  • Мнения: 117
  Добро утро на всички, на рожденичката честито  bouquet
Ади и Тони, аз отивам на лекцията и ще дойда направо в пицарията(надявам се в 12), ако нещо се промени телефона ми е:0898 618517, до скоро.

# 246
  • Мнения: 4 546
Бобченка, мисля, че ТЕД правеха матраци по размери на клиента  newsm78

# 247
  • Мнения: 498
Добро утро и от мен! Аз днес отново съм на консултация, за да чуя още едно мнение и да знам имало ли е смисъл да откачам толкова тия дни.Дано да е така както си мисля, после ще си излея всичко пред вас   bouquet

# 248
  • Мнения: 4 546
чакаме отчет тогава, дано всичко е ОК  Peace

# 249
  • Мнения: 1 554
добро утро  Hug

честит рожден ден МИМСАТ

# 250
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета!   bouquet


Честит Рожден Ден на Мимсат!
newsm59  party023 nbirthday
Пожелавам ти много здраве, лятно настроение и едно послушно бебенце през август!   bouquet

# 251
  • Мнения: 4 546
ЧЕСИТТ РОЖДЕН ДЕН, МИМИСТАТ     bouquet  bouquet  bouquet

# 252
  • Мнения: 1 216
Честит Рожден ден на Мимсат!!! Да и е весел и зававен и знам, че ще и доесе много скоро най-хубавия подрък!!!!!!

Боб4енка, преди време бях пуснала оферта за мартачета. Един приятел ги шие/прави: по размери и им слага кокосова вложка, нямат дунапрен и пружини и според мен са най-добри за бебоци и деца. Твърди са и не се деформират
 Да ви разкажа вчера бях на консултация и много се издразних на дофтора. Даде ми само документите за болничния, не бях ходила от месец и половина при него и не ме гледа на видеозон, чу тоновете на бебето за точно 5 секунди (ТОЛКОВА ВРЕМЕ СЕДЯ АПАРАТЕТО ДО КОЖАТА МИ) Много му се ядосах. Егати тъпака и казва,че след 2 седмици ще се преглеждаме.
Днес отивам при доктора оптимист, този при който ще раждам да си оравя настроението

# 253
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Мимсат, Честит Рожден Ден и от мен!!!

# 254
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!
Е днес вече ще изпопукаме от жега-ужас #Onfire

Честит рожден ден на Мимсат Много усмивки и щастливи мигове занапред newsm03

Аз да ви се оплача, като никога от 2 дни имам киселини, не ми се разминаха  Sick

Да ви кажа и нещо друго-Комшииката ми е бременна в 5 месец.И вчера отива на фетална и доктора и казва- "Ми ще имаш близнаци".Направо беше като убита-5 месеца никой не е видял двете бебета.И двете ще са момчета, направо не и завиждам-има и едно на 5 годинки пак момче Heart EyesДа се радваш ли, да плачеш ли baby_neutral

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт