Какво да направя?

  • 6 090
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 336
Независимо от всичко имай винаги едно на ум.
Опитай се да набиеш в глупавата му глава, че парите, които той вади не са негови, а са ваши.
В момента, в който се почувстваш готова започни с вталяването. Няколко пъти на шега пред него, когато е в по -мърляв вид кажи на детето: Дали да не ти намерим по - спретнат татко? Я го виж твоя какъв е.
С неговите камъни по неговата тиква. Как ме дразнят такива.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Нека види, че не е смисълът на твоето съществуване. Имай цели, приятели.
Много ме е яд на такива нещастници - жена му родила скоро, той вади чувала с изискванията.
Дано му дойде акълът.
Според мен най - важното - ограничи възможността му да излиза с хора, които не са здравословни за брака ви.  
Успех от мен!   bouquet
П.П. Ако нещата са задълбочат една раздяла би го отрезвила, ако не е природно пиян. Щом се е оженил по разум, да вкара малко такъв в брака си.

# 76
  • Мнения: 236
Здравей,вече  2 дни чета твойта тема и не знам какво да пиша.Мисля че мъжа ти го тресат яко комплексите,вместо да мисли за вас той се притеснява за себе си ooooh!тотален егоист.Намери начин финансово да си независима от него/примерно нещо в къщи да вършиш помисли какво умееш,/знам че си с бебче и ще ти е адцки трудно Sad.Започни да си заделяш пари някакви,без той да знае.Имаш ли някакви спестени пари?ако ли да,търси си квартира и се изнеси.Положението ти е отвратително,говори с него и му кажи че не издържаш,предложи му да подаде молба за развод или ти подай/може да се стресне,но не ми се вярва/.Не съм чела постовете,но ако имаш майка дай и бебето и търси работа.Друг вариант имаш ли много добра приятелка която да  те приеме докато си стъпиш на краката?Ако не има разни организации за защита на  майки и деца потърси в нета.
 Не се оставяй да те тъпче това говедо,ма много се нервирах като ти четох поста.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 13:41 от little Suzy

# 77
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
  bouquet БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ!
От вчера има развитие. НАЙ - НАКРАЯ ПАК АЗ БЯХ ВИНОВНА, ЧЕ СЪМ СЕ ВРЪЗВАЛА??? Embarassed Е КАК ДА НЕ СЕ ВЪРЖЕШ КАТО ТИ ГО ПОВТАРЯТ 2 МЕСЕЦА.  .. бил много неуверен, не знаел как ще ни издържа и т.н.   простих му, но НЯМА ДА ЗАБРАВЯ. ...  ще направя всичко възможно по-скоро да не завися финансово от него, и ще чакам.........
или ще си коригира поведението  или  ЩЕ РАЗБЕРЕ КЪДЕ ЗИМУВАТ РАЦИТЕ
  bouquet БЕЗ ВАС НЯМАШЕ ДА СЕ СПРАВЯ. mamma

Ок, типична реакция на изплашен, слаб човек с повече отговорности отколкото може да понесе. Лошото е че си го изкарвана теб, но и тук нищо ново Confused. Не му се вързвай, само така си говори, от безпомощност и неудовлетворение. Всичко е химия, повярвай, както твоите хормони са разбъркани в момента, така и на него не му е лесно. След третия месец на бебето тестостерона на бащите пада и се вдига нивото на пролактина, ниски нива тестостерон винаги водят по някоя депресийка. Знам че не ти е лесно, но ти си по-силната и по-умната, трябва да му помогнеш да си захаресва живота пак, ако искаш да си с него. Ясно е че отчаяно се мъчи да се почувства по-добре, затова са камерите. Повече шоколад за ендорфини и риба за омега-3 мастни киселини, тренирайте нещо заедно, спортувайте, бъди весела, правете планове за бъдещето, помисли за някакви допълнителни доходи, благодари му че се грижи за вас, че е добър баща ...
Не мога да повярвам на някои от "съветите", ако всеки си грабва бебето когато бащата е в депресия един брак няма да остане ... Да му тегли ли п по един бой всяка вечер като му взима парите  Rolling Eyes ? Успех, дано намериш пътя ...

# 78
  • софия
  • Мнения: 1 745
ако всеки си грабва бебето когато бащата е в депресия е
И какво,ако е в депресия  Shocked?Опитва се да излезе от нея,като обижда съпругата си и я кара да   се чувства задължена,че има подкрив над главата с детето им и има какво да яде?!
Този си е жив комплексар и цял живот,ще си остане такъв!Не може нормален чоеек да се държи така с жената,която му е родила дете и се грижи за него и за домакинството,а той да и говори навън какви опънати гаджета има!!!

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 23:23 от dani777k

# 79
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Може може, скъпа. Само можеш да си благодарна че на тебе не ти се е случило, но наистина има много жени, чиито мъже буквално се разпадат морално изправени пред безпаричие и неясно бъдеще. Не е лесно винаги да си на фокус и да мислиш как след 6 месеца жена ти ще е слаба и самоуверена, ще има пари за всичко и всички ще са доволни. Ако той е свикнал да разчита на нея, а сега вижда че покрай бебето тя е обсебена от грижи, различна, изнервена и неуверена, ще се опита по всякакъв начин да я стресне и да я изкара от това състояние. Не всички са с докторски степени по астрофизика, всеки го прави както му стига акъла, в случая доста нескопосано. Не се хващаите за конкретните думи, навън наистина има изпънати гаджета и наистина е просташко и неблагодарно да го кажеш на жената която току що ти е родила дете, но истината е някъде по средата, оставете момичето само да си я намери Peace  ...

# 80
  • Мнения: 236
бил в депресия горкия #Cussing out #Cussing out?а жена му като и играят още хормоните и най вероятно има следродилна депресия и хич не й е леко,какво да се притеснява и за неговите претенции,че искал стегната малолетна лолитка ли?.вместо да я подкрепя, я депресира тройно повече,егати лекето а това за стегнатите гаджета  #2gunfireнямам думи ами нека мине време жената ще си върне формата,не може 9 месеца да дебелееш с бебок и за 2 месеца да си пак във форма.просто не знам  ooooh! с всеки изминал ден се убеждавам че вече свестните мъже не са рядкост ами тотален дефицит.има малка част,които са нормални всичко останало са недорасли дечица.

# 81
  • Мнения: 2 652
Недейте да плюете така човека, дори да няма оправдание за държанието му. Той все пак й е мъж, а не гадже, което да зареже просто ей така. Пък и дете имат...
Просто се е помислил за много велик сега, защото тя няма къде да ходи с това дете и гледа да си избие комплексите на нея.

Според мен трябва възможно най-бързо да си влезнеш във формата, тъкмо сега имаш стимул и да си хванеш един любовник. Дори и да не си хванеш, поне мъжът ти да се усъмни, че си си хванала. Ама ти уж отричай до последно. Да видиш тогава как друга песен ще запее. Много са чувствителни мъжете на тази тема, защото им е много силно развито чувството за собственост.

Общи условия

Активация на акаунт