Петъчна, ама кОлтурна!!!

  • 10 057
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 835
Помага с каквото мога. Надявам се го оценявате.
тони дъ ейнджъл


Е как не, то друг стажант си нямаме.  Mr. Green Heart Eyes Hug

Даскалицата я нЕма, ма аз я замествам, и ще ти пиша 6 плюс! Hug

Дай си бележника! Mr. Green

# 301
  • Мнения: 2 196
Остай човека де, да не мислиш, че му е лесно? Глей кви хиени сме, ма той ич не се дърпа, даже сам се предлага! Mr. Green Joy Joy Явно сме му слабост, взаимно е!  Hug Joy Hug



Аааааа, хич не си права, са ни крои шапка, ша ни прай да умиргаме! Вервай ми! Mr. Green Joy Joy


  newsm43

# 302
  • Мнения: 3 835
Остай човека де, да не мислиш, че му е лесно? Глей кви хиени сме, ма той ич не се дърпа, даже сам се предлага! Mr. Green Joy Joy Явно сме му слабост, взаимно е!  Hug Joy Hug



Аааааа, хич не си права, са ни крои шапка, ша ни прай да умиргаме! Вервай ми! Mr. Green Joy Joy


  newsm43

Оф, тая с багера, веднага заумирга, ма ни бой сЪ, то май нЕма да боли! Само малко! Mr. Green Joy

# 303
  • Мнения: 2 196
Остай човека де, да не мислиш, че му е лесно? Глей кви хиени сме, ма той ич не се дърпа, даже сам се предлага! Mr. Green Joy Joy Явно сме му слабост, взаимно е!  Hug Joy Hug



Аааааа, хич не си права, са ни крои шапка, ша ни прай да умиргаме! Вервай ми! Mr. Green Joy Joy


  newsm43

Оф, тая с багера, веднага заумирга, ма ни бой сЪ, то май нЕма да боли! Само малко! Mr. Green Joy
Чудя се да ти повярвам ли или да бЕгам овреме. Thinking

# 304
  • Мнения: 3 835

 Чудя се да ти повярвам ли или да бЕгам овреме. Thinking


Вервай ми, стой тука, нЕма да боли! Mr. Green Hug

Ко стана с дебелата ти дръжчица, прекопа ли пясъчника? Метни багерчето де, голЕма си стисла, искам и аз да копам! НЕмам си друга работа в момента. newsm78 Mr. Green Joy

# 305
  • Мнения: 677
И аз отивам да копая, мисля да засадя един бор в задния ви двор.

# 306
  • Мнения: 2 196

 Чудя се да ти повярвам ли или да бЕгам овреме. Thinking


Вервай ми, стой тука, нЕма да боли! Mr. Green Hug

Ко стана с дебелата ти дръжчица, прекопа ли пясъчника? Метни багерчето де, голЕма си стисла, искам и аз да копам! НЕмам си друга работа в момента. newsm78 Mr. Green Joy
Аре взимай го. Hug
Ама да ползваш само едната дръжка. Naughty
П.П.Още нямам прахосмукачка. Laughing

# 307
  • Мнения: 3 835
И аз отивам да копая, мисля да засадя един бор в задния ви двор.

В задния ни двор, бор, бор, в задния ни двор, как да разбирам това?  newsm78

Имаш ли лопатка? Mr. Green Joy

# 308
  • Мнения: 3 835
П.П.Още нямам прахосмукачка. Laughing

Ако щеш ми вярвай, взе ми думите от устата, точно мислех да те попитам, купи ли си прахосмукачка? Mr. Green Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 309
  • Мнения: 2 724
Добро утро Grinning, айде народе ставай ,да не закъснеем за школото, мятайте по едно кайве и- който се учи, ще сполучи 

# 310
  • София
  • Мнения: 819
Алооооооооооу, наспахте ли се, бре? Ай добрутро и от моля другарка ви Hug
Теофилия, достойно си ме заместила! Hug

Да не плачете, че снощи ме липсваше: http://vbox7.com/play:8620ba57

 Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 26 юни 2007, 09:43 от Пети

# 311
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Добро утро, момичета - ай почвайте с глупостите, че ми е скучно кафенцето  Mr. Green

# 312
  • София
  • Мнения: 819
Добро утро, момичета - ай почвайте с глупостите, че ми е скучно кафенцето  Mr. Green

Браво, Пресо, глупаци ли ни нарече, а? А?  #Cussing out

# 313
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Въх, че са засяга, бреййййййййй  Mr. Green
А, А а - агънца и блеят  Whistling

# 314
  • София
  • Мнения: 819
Мда, аз съм много тънкообидна даскалица Crossing Arms И агънце съм също -ОВЕН в година на козата (овцата). Crossing Arms Пък! Crossing Arms И аз доколкото знам, агънцата кат блеят викат Беееееееееее, а не Аааааааа Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт