Кога започнаха вашите деца да спя по цяла нощ

  • 1 184
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
Няма и месец. Спрях му нощните кърмения - схвана за какво иде реч за няколко дни само.

# 16
  • Мнения: 393
На месец и половина. До ден днешен продължава да си спи минимум по 8 часа без прекъсване. Пу-пу! Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 790
Още се буди поне веднъж. Никога не е била спокойна нощем.

# 18
  • Мнения: 94
Когато направи 1,5 месеца, точно тогава започнах да го дохранвам и намерих вълшебните капки против колики.Спеше до 11:00ч, сега се буди към 9:00ч.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 842
Сани от родилното спеше без да се буди 6 часа, само промрънкваше, хапваше и пак, та така до 10 часа, когато и аз ставах. Не съм имала безсънни нощи. Но на 10 месеца започна да се буди, единственото което трябваше да направя беше да протегна ръка и да я хвана за ръчичка - така по два-три пъти на нощ, около две седмици - сториха ми се кошмарни. Изобщо беше супер бебе, ама сега май ще ми се връща  Simple Smile

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
За хранене не се буди от десетдневна възраст.
Може би от месец насам започна да спи непробудно- значи от двегодишна  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 1 423
От 5 месец някъде започна да спи непробудно. Но в последно време започна да се буди към 2.30ч., давам вода и пак заспива  Peace

# 22
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Лелееееееееее, как бързо се забравя! Знаех си, че трябва да заведа журнал... Mr. Green 

Доколкото си спомням, към 3-4ти месец Кали започна да заформя "режим" на заспиване в 22-23 и събуждане м/у 4 и 6:30 часа, в редки случаи и по-късно. Но трябва да се има предвид, че Калина е щастливо бебе (демек кърмено на поискване) bombs и мамината цица НИКОГА не й е била отказвана.

 newsm23Преди да настъпи гореупоменатото блаженство, тя като че ли се будеше по два-три пъти/нощ и то предимно с вой!!! newsm45

# 23
  • Мнения: 582
Като навърши 3 месеца, спря да се буди за кърмене и оттогава спи непробудно всяка нощ. Не съм се опитвала да създавам режими Naughty

# 24
  • Мнения: X
като навърши 2 месеца спря да се буди от 21 часа до към 6 часа.иначе до тогава се хранихме само веднъж през ноща.

# 25
  • Мнения: 2 631
След 11-я месец, когато я отбих.
Колкото повече намалявах кърменето - толкова повече спеше детето.
Сега спи - 21-6,30 ч . - приблизително.

# 26
  • Мнения: 2 908
Все още се буди по 3-4 пъти за бибата Sad.Мляко и вода не иска-само бибата.Не знам кога ще спре. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми се буди първите 2 седмици.След това само инцидентно.

# 28
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Синът ми престана да се буди за хранене към 2-рия месец... След това като започнаха зъбите се будеше често, а сега вече много рядко, ако нещо го стресне Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 804
Моите все още не са ме оставили да спя непробудно !
И двете стават поне по веднъж нощем , като малката спрях да я кърмя през нощта от около месец на сам .

Общи условия

Активация на акаунт