Когато качеството не съпътства количеството...(носталгична)

  • 3 176
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 649
А вие помните ли едно време, когато...

Помним, помним, точно за същото носталгично време помним, нали тогава открих БГ-мама. Първия път, когато от скука надникнах в Клюкарника, почетох, почетох и побягнах с писъци. После месеци наред не посмях да се върна.  Mr. Green
То не бяха войни, то не бяха кървави битки, та разцепления, та враждуващи армии, клетви и обиди до девето коляно...  ooooh!  Ееех, какви скандали имаше едно време, не като сега!  Joy
На мен определено точно това не ми липсва, ама въпрос на вкус, казало кучето...  newsm78

# 46
  • Мнения: 3 740
А вие помните ли едно време, когато...

Не помня нищо.
Склерозата не прощава.

# 47
  • Мнения: 677
А за да не я е страх да седи самичка в Модераторския, ще покани Сопраното да я пази. Той може да се подърпа, да не иска да ходи там, ама накрая ще кандиса. На жена и на модератор не се отказва!  Naughty

Жена, модератор, но и кърмачка. 3 на 0 още от съблекалните. До края на редовното 7 на 0. Смееш ли да откажеш?

# 48
  • Мнения: 25 649
Я по-смело, Сопрано, бъди мъж!  Naughty

Тъкмо ще преброиш скелетите в гардероба...   Wink

# 49
  • Мнения: 677
Цяла тема бях пуснал аз, за скелетите, понеже знам, че висят в модераторският форум, ама никой нищо не каза.  Close

# 50
  • Мнения: 11 607
Още жеги ви трябват на вас......Не ви е напекло още Убаво слънцето......Държите се още, държите се, не сте се дали...Какъв хубав задушевен разговор се води тук.....Що рИвете тогава - незнам!

# 51
  • Мнения: 25 649
Цяла тема бях пуснал аз, за скелетите, понеже знам, че висят в модераторският форум, ама никой нищо не каза.  Close

Е, сега ти ще ни кажеш.  Peace
Ако се върнеш жив оттам, де...   Thinking

# 52
  • Мнения: X
Аз се извинявам, че се включвам тука, щот съм нова, ама искам да питам!  Simple Smile
Защо някои хора в клюкарника, вместо мнение пишат думичката "запис"? Това нещо като "заключване" против уроки ли е? Що се прави?

# 53
  • Мнения: 677
За да им излиза в Нови отговори на моите публикации. А други просто се лигавят.

# 54
  • Мнения: 550
имаше тук една мацка дето пишеше в цигански стил, много смях падаше с нейните писания, къде изчезна, някой знае ли, или просто е сменила стила на писане?

# 55
  • Мнения: 25 649
А, тука си е, но на плажа трудно се пише. Нали се сещаш - пясък, пот, гларуси цвъкат...  Rolling Eyes
Наесен сигурно ще се навърта повече. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
Хм, супер, тук стана място за издирване на фаворити и "фаворити"...

# 57
  • Мнения: 677
Ивонска, като те чета, се замислям да пусна тема: Ставате ли по-хапливи с по-хаплив аватар?

# 58
  • Мнения: 41
Ивонска, какво ли се опитваш да провокираш с тази тема...  Mr. Green

и извинявай, но твоето присъствие по никакъв начин не повишава интелектуалното ниво на този форум... /и моето също, ама аз не бих се засегнала от този факт.../

и за кво ревеш въобще, живот ли си нямаш, та си зависима от писаниците на некфи виртуални 30000 посестрими?

та чак и носталгия... бегай...  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 677
И побратими все пак, провокаторке.

Общи условия

Активация на акаунт