Кога на разходка за пръв път?

  • 2 285
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 100
родих през декември месец, изписаха ни 6 дни след това/бях секцио/. от първия ден в къщи сме на вън, да пазаруваме предимно- сняг, преспи....да чукам на дърво малката е здраво дете и досега и Панадол не е пила.. спеше зимата на терасата по 2-3 часа.  направи каквото смяташ за правилно- вслушай се в инстинкта си, няма да те излъже. ако ти ще се притесняваш стойте в къщи, ако смяташ че на вън на е по-хладно и детето и ти ще се чувствате добре - излизай и не му мисли!

# 46
  • Мнения: 1 554
здравей те на мен мие още рано да давам мнения но щом ти се 4устваш добре и беб4ето е добре защо не на разходка било то и за 30-40 мин  Peace

# 47
  • Мнения: 127
На 17 ден го изкарах и то защото беше студено и валеше , ина4е веднага след изписването щях да съм по разходки .

# 48
  • София
  • Мнения: 10 331
На петия ден, на изписването, всички заедно поседяхме навън в градината. Дъщеря ми е родена 28.10.

# 49
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Мамо, слагай ме в количката, вече съм голямо бебе! И аз, и ти имаме нужда от свеж въздух!   Joy

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние излязохме точно 10 дни след раждането. Синът ми се роди на 8 май, а излязохме на 18 - ти. Ако можех щях и веднага след като се прибрахме, но валеше няколко дни. Peace

# 51
  • Мнения: 2 242
Зори се роди април. Бях решила да я изкарам в първия хубав слънчев ден, 5-6 дни след раждането й. Излязохме на 10-тия

По същият начин мисля да излезем и с брат й (живот и здраве)- след като минат 3-4дни - в първият не много горещ и не-дъждовен ден.

# 52
  • Мнения: 54
И аз съм на мнение че при хубаво време и добро разположение на майката могът да се правят разходки още в първите дни.Моето маймунче беше на 14 дена когато направихме първата разходка.

# 53
Ние излязохме на разходка около 20-я ден,тогава имахме консултация. Иначе и на мен ми се искаше по-рано,времето беше хубаво ... но така ме болеше дупето от шевовете,че едва вкъщи ходех,пък какво остава за навън   Confused

# 54
  • Мнения: 1 138
Изведох Вики на разходка на 4-тия ден. Той е лятно бебе и не виждах причини да си стоиме в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт