18 годишни

  • 2 933
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
На 18 имах едно червило... сега нямам нито едно  hahaha

# 31
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз започнах да ползвам грим някъде на 18 години - имах някакъв сив молив очи, спирала и червило. Маникюра ми беше дълъг и обикновенно с бежов лак.

Сега съм на настроения - има моменти в които съм с пудра, руж, сенки...и т.н.
Сега съм в другата крайност - само спирала и безцветен гланц на устните.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 035
Черен молив и спирала, червило задължително. Сенки не съм слагала никога.

# 33
  • Мнения: 14 489
Аз също много се гримирах - молив, спирала, сенки. Оттогава си ми и остана навика.Сега ако не се гримирам имам чувството, че приличам на албинос

и аз тъй. фдт само не ползвах за разлика от сега. руж също си слагах редовно.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На 18г. се гримирах всеки ден с очна линия, спирала и червило, а вечер + руж и сенки. Сега се гримирам само по "празници" Wink

# 35
  • Мнения: 1 426
И преди и сега - най-вече спирала и гланц за устни. Много рядко пудра. Само в по-специални случаи нещо друго, сенки например.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Розово-лилави сенки, черен молив, матово розово червило.
В един период червеното червило ми беше ежедневно  ooooh!,
после дойде модата на бежовите и кафяви червила, които изобщо не ми отиваха, но носех.  hahaha
ФДТ, пудра, руж не ползвах, кожата ми беше идеална.
Сега рядко ги слагам, за да е завършен гримът.

# 37
  • Мнения: 3 622
Само червило и малко спирала и то много рядко. Но като започнах работа /на 23 години/ и до сега всяка сутрин се гримирвам задължително  Wink

# 38
  • Мнения: 3 268
Гримирах се много различно от сега.Слагах сини сенки и много ярко,розово или червено червило.Отиваше ми,сега ако така се гримирам,ще приличам на не знам какво.В момента гримът ми независимо вечерен или дневен се състои от много лека пудра,спирала,лек руж и пастелно челвило.

# 39
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На 18 се гримирах по абсолютно същия начин, както и сега - очна линия+спирала! Толкоз!

# 40
  • Мнения: 1 775
До 18-годишна някъде слагах много черно - очна линия, спирала, молив на долния клепач и съмно сиви сенки. Сега се гримирам рядко - обикновено нося само спирала и гланц.

# 41
  • Мнения: 3 042
На 18 се мацотех с какво ли не  Blush - спирала, черен молив, сенки, червило..........

Сега се гримирам с малко руж и червило.

# 42
  • Мнения: 54
на 18г. почти не сам се гримирвала само ако утида на дискотека.Но сега се гримирвам като ходя на работа защото работя все пак с много майки и трябва да имам хубав вид Naughty

# 43
  • Мнения: 1 101
Както се гримирам и сега - спирала, гланц за устни (червило) и понякога черен молив под долния клепач.

# 44
  • Мнения: 3 830
Гримирах си се, но май по-нескопосано...  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт