Отговори
# 285
  • Мнения: 525
Дидка на мен там ми е удобно.За колко часа следобед става въпрос?

MamaChrisi приятна разходка!

# 286
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро, момичета!

Как сте днес? При нас нещата не са много наред. Велина вчера повръща цял предиобяд. Тази нощ и сега е с температура.

Да взема да направя нова тема, а?  Grinning

# 287
  • Мнения: 15 619
Добро утро, момичета!

Как сте днес? При нас нещата не са много наред. Велина вчера повръща цял предиобяд. Тази нощ и сега е с температура.

Да взема да направя нова тема, а?  Grinning
Добро утро!!!
Явно и вас ви е гепнало вирусчето, дето шари из Сливен.
Дано да се оправи детето бързо!


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 288
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Явно го е пипнала на Шивачево, защото нямаше 24 часа да е стояла в Сливен, като я започна. Ще се оправи, ама си мисля, че няма начин да не пипне и Тошко - ужас, пак отначало.  Praynig Дано да го прескочи.

# 289
  • Мнения: 15 619
Явно го е пипнала на Шивачево, защото нямаше 24 часа да е стояла в Сливен, като я започна. Ще се оправи, ама си мисля, че няма начин да не пипне и Тошко - ужас, пак отначало.  Praynig Дано да го прескочи.
Не се тревожи!!! Мисля че този вирус бързо минава, пък и детето като си набавя достатъчно калий /банани, картофи/ и не се отпусне, по-леко ще му е и на него.
Лек ден!!!
Днес поне, казаха, че ще се разхлади малко... Да се надяваме!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 290
# 291
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, аз съм от Ямбол включвам се във вашата тема, защото търся едно момиче от Сливен, с което лежахме в родилно отделение в държавната болница. Става въпрос за 2005 година тя се казва Христина и роди  със секция мисля на 28.08.2005г. момченце Мартин. Имах и само телефона и се чувахме, но го изгубих и искам да я намеря, за да се чуем пак. Много ще се радвам ако ми помогнете. Благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт