Ползвате ли балсам за косичките на дечицата?

  • 2 331
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тъкмо отворих темата да попитам за нещо за суха и изтощена детска коса и чета за тези кристали. Я кажете, къде да ги търся? Много й е стана суха косата на дъщеря ми.
Преди на сина взимах детски шампоан с балсам от AVON, но в последно време не съм го срещала по каталозите. Много хубав беше.

# 46
  • Мнения: 636
Аз слагам на Криси детски балсам на Чико - помага при разресването  Peace

# 47
  • Мнения: 3 835
Косата на дъщеря ми е толкова гъста и дълга, че без балсам, нямам никакъв шанс да я разреша. Имам много голям проблем с намирането на хубави детски балсами за коса, или на шампоан с балсам. Когато свърши нейния, й слагам от моя, просто няма начин.

# 48
  • Мнения: 6 039
не просто слагам, ами не мога да си представя да не й сложа Shocked Shocked Shocked
косата й е дълга до кръста, като се накъдри стига до раменете. Сресвам я единствено когато я къпя, докато е намазана в балсам, разбира се НЕ втривам в кожата
използвам балсам Shine Curl na Serie Expert, даже не е балсам, а мляко се нарича продукта. Много съм доволна.

погрешно е схващането, че не бива да се ползва балсам на детската глава. Преди да започна се посъветвах с водещ специалист.

изпозлвам и този спрей, за жалост не се предлага в БГ

# 49
  • Мнения: 17 407
Тъкмо отворих темата да попитам за нещо за суха и изтощена детска коса и чета за тези кристали. Я кажете, къде да ги търся? Много й е стана суха косата на дъщеря ми.


Препоръчвам на Парисини кристалите- с ленено семе. ИМа ги в магазините за козметика.

Общи условия

Активация на акаунт