Дамски и мъжки Gillette

  • 5 290
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 71
Здравейте мами. А някой да ми каже каква е разликата между дамския и мъжкия Gillette. Само гелчето ли, цената лиииии?  newsm78 А може би няма никакваааааа. Днес цял ден си боря галвата, но немога да стигна до никакъв разумен отговор Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Като мъжките и дамски сапуни ...  да има за всеки пол  Grinning
въпрос на предпочитания е за мен ...

# 2
  • Мнения: 3 042
Разликата е в цвета и цената. Wink

# 3
  • Мнения: 6 904
Кои точно продукти на Жилет имаш предвид?

# 4
  • Мнения: 71
Бухтичка извинявам се за неуточнението. Става въпрос за самобръсначките

# 5
  • Мнения: 4 770
 Специално за самобръсначките, дамските ми се виждат с по-удобна дръжка, иначе както казва rubi, цвета и цената.  Но ако искаш наистина удобна, по-добре си вземи SuperMax Long Handle. Наистина са добри!  Grinning

# 6
  • Мнения: 647
Не намирам разлика , но купувам различни от хигиенна гледна точка - така не ги бъркаме с мъжа ми. Нещо като с четките за зъби  newsm62

# 7
  • Мнения: 4 770
        Хм, ами то като се замисля това е най-важното. И аз никога не взимам     еднакви!  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 6 904
Бухтичка извинявам се за неуточнението. Става въпрос за самобръсначките
Е кои самобръсначки точно? Защото има едни розови за еднократна употреба, те наистина са еднакви с мъжките, няма разлика според мен. Цената им не знам дали е различна от тази на мъжките. От там нататък обаче си има дамски модел Venus и не знам колко вида мъжки модели. Там вече има някаква разлика според мен, защото мъжките са предназначени за брада, а женските за тяло.

# 9
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
И аз смятгам, че има разлика, но не знам каква точно- факт е обаче, че с мъжката се транжирам, а с розовата- не.

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Има разлика и то не само в цената. Gillette Venus е с по-плоска глава с ножчета и много подвижна - лесно се плъзга по заоблени местенца. На мен ми е много удобна.

# 11
  • Мнения: 4 546
не знам каква е разлисата, но преди време точно с дамската на жилет, която рекламираха, че няма как да се порежеш с нея, се заклах направо. от тогава дамска самобръсначка -не  Naughty предпочитам мъжките еднодневки и то от най-обикновените.

# 12
  • Мнения: 6 904
Има разлика и то не само в цената. Gillette Venus е с по-плоска глава с ножчета и много подвижна - лесно се плъзга по заоблени местенца. На мен ми е много удобна.
Именно и аз нея много я харесвам. И няма нищо общо с мъжките.

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз лично мъжки, за еднократна употреба, си купувам!

# 14
  • Мнения: 208
Според мен разликата е най-вече в по-удобната дръжка при женските. С тези за еднократна употреба нямам голям опит и не знам дали имат разлика.

# 15
  • Мнения: 545
Много просто - погледни ти как държиш самобръсначката и как я държи мъжа ти..
От там и разликата в ергономията на дръжката..

За ножчетата - ноу айдиа...

# 16
  • Мнения: 1 715
Не намирам разлика , но купувам различни от хигиенна гледна точка - така не ги бъркаме с мъжа ми. Нещо като с четките за зъби  newsm62
Peace И аз така

# 17
  • Мнения: 4 733
В цвета, в цената и в остротата на ножчетата  Peace Убедила съм се, че женските самобръсначки са по-тъпи.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
и аз така си мисля, но винаги си купувам дамски, заради лентичките,  дръжката и по-готиния цвят Grinning а и с мъжки се режа по-често..

# 19
  • Мнения: 302
И аз съм останала с впечатление, че дамските са малко по затъпени от мъжките.

# 20
тука сте прави- дръжки, цвят, цена, а и на мен ми прави впечатление че мъжките са по остри

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
повече мъжки са и с три ножчета ... мисля.

# 22
  • Мнения: 493
Gillette Venus са различни от мъжките,аз не съм много доволна....с по-тъпи ножчета са Confused

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 512
аз предпоитам мъжки

# 24
  • Мнения: 526
Gillette Venus са различни от мъжките,аз не съм много доволна....с по-тъпи ножчета са Confused

Именно.Аз затова се обработвам само с мъжкия Gillette.Много ме дразни,ако глупавата дамска самобръсначка след 2-3 ползвания на четвъртото само стърже ли,стърже...и не бръсне въобще.

# 25
  • Мнения: 6 904
Именно.Аз затова се обработвам само с мъжкия Gillette.Много ме дразни,ако глупавата дамска самобръсначка след 2-3 ползвания на четвъртото само стърже ли,стърже...и не бръсне въобще.
Какво ги правите тези самобръсначки? Аз съм ползвала едно ножче и с месеци и пак си бръсне. Е, не е като в началото остро, но пак си върши работа.

# 26
  • Мнения: 4 770
Именно.Аз затова се обработвам само с мъжкия Gillette.Много ме дразни,ако глупавата дамска самобръсначка след 2-3 ползвания на четвъртото само стърже ли,стърже...и не бръсне въобще.
Какво ги правите тези самобръсначки? Аз съм ползвала едно ножче и с месеци и пак си бръсне. Е, не е като в началото остро, но пак си върши работа.
  И аз така - един месец ми изкарва спокойно, че и повече.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 282
Все пак зависи за кои части на тялото се ползва самобръсначката, колко често и т.н. Аз рядко изкарвам 1 месец. Предпочитам да си купя нова, която да бръсне както трябва, а не да се драскам само.

# 28
  • Мнения: 2 229
тука сте прави- дръжки, цвят, цена, а и на мен ми прави впечатление че мъжките са по остри

А кои с апо-скъпи - мъжките или женските? Grinning
Женски не съм си купувала и не знам...

# 29
  • Мнения: 71
Тва, че дамските са по-тъпи не се бях замисляла, но е факт че не си срязвам краката. А относно Venus.......де да знам. Мисля си, 4е е същото като обикновенните розовите. А относно хигиенна гледна точка, то е ясно.

# 30
  • Мнения: 4 733
Аз с дамските само се протривам и пак си  буча Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 732
аз предпочитам мъжки
И аз така  Mr. Green Мъжкият е с по-остри ножчета според мен  Naughty

# 32
  • Мнения: 6 904
Все пак зависи за кои части на тялото се ползва самобръсначката, колко често и т.н. Аз рядко изкарвам 1 месец. Предпочитам да си купя нова, която да бръсне както трябва, а не да се драскам само.
Е да, предплогама, че и това го има. Аз я използвам за малки участъци.

# 33
  • Мнения: 4 733
Аз я използвам за малки участъци.
А аз за мащабни такива Laughing и определено захранвам тая индустрия доста стабилно финансово.

Общи условия

Активация на акаунт