Предотпускарска седмица или The Final Countdown 25.06-01.07

  • 3 497
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 390
Сонитке като удавник за сламка си се хванала с този епидурал  Mr. Green, по добре си мисли колко бързо и безболезнено ще родиш и нищо няма да ти трябва....
И аз до последно не исках нищо да ми слагат, толкова за и против имат всички упойки, че само в супер безизходна ситуация съм склонна да се съглася  Crazy та Сонитке не го мисли толкова, и без това може да е се получи нещо съвсем различно от това което си го заплануваш  Wink е освен ако не е секцио разбира се  Grinning

# 91
  • Мнения: 3 388
Дано да не е секцио, че аз не искам въобще  Rolling Eyes Ама кой ме пита мен! Док каза, ако и следващия път се показва така голямо бебето, ще направим ехо в болницата и ще решим начина на раждане.
Плюса на секциото за мен е само избора на дата. Казвам го, разбира се като нераждала ... засега  Wink нито по единия, нито по другия начин.

... абе искам аз да ми го гарантират този епидурал, пък дали ще го ползвам да с реши в последния момент  Mr. Green ... ама поне да знам, че искам ли, слагат ми го.  Друг е въпроса, че понякога става всичко много бързо и няма нужда и време или пък просто не те хваща.

# 92
  • Мнения: 952
Здравейте момичета,
гледам темита доста назад изпаднала. Явно повечето от вас стягат куфарите. И аз от вчера следобед, та чак до късно тази вечер успях да избягам от забързания град и да си почина малко при бабчето ми сред песента на птички и ромона на близката река.
Надявам се, всички да сте изкарали един страхотен уикенд и да сте посрещнали 1 юли с ведро настроение.
Не съм гледала изгрева днес, не съм посрещнала July_morning(въпреки, че изживяването сигурно е страхотно), странно ми е как в БГ толкова далеч от САЩ се появи тази традиция свързана с хипи движението там. Четох, че Джулаят е уникален за България и не се наблюдава в други европейски страни. Сигурно приключението да те погалят първите сутрешни лъчи и да плуваш в морето по пътеката нарисувана от Слънцето си заслужава напълно.

Все пак искам да ви пожелая юлското слънце да ви дари със своята уникална енергия, да ви изпълва с надежда, да ви помогне да съхраните нежното в себе си и да запазите духа си свободен. Нека любовта и радоста бъдат ваши неизменни спътници през цялото лято.


# 93
  • Мнения: X
момичета, ние изчезваме след малко
да ви пожелая един чудесен летен месец- да ни зареди с емоции за зимата

ние нашия джулай почти го посрещнахме в 2ч през нощта, ама такива облаци имаше, нищо не се видя

(няма да пускам нова тема - това го оставям на тези, които ще са тук и през юли)

поздрави и целувки на всички

Общи условия

Активация на акаунт