Дръжте очите си отворени, на плажа е пълно с изроди

  • 4 207
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 737
И като не ходя на плаж, какво?

# 61
  • Мнения: 17 407
Отговорът е в заглавието на темата ти Simple Smile

# 62
  • Мнения: 5 370
Има ли тема без 60% спам в нея вече? Минимум?
В която да не се размахват саби, боздугани, мечове, базуки....ох, какво още....и змийски езици. Mr. Green
По темата-и аз съм вдигала на "ура" подобни типове. Преди много време, де, сега нямам твърде възможност да обикалям ни по затънтени градинки, ни по паркове, до плаж не съм стигала още. Особено пък когато са по-възрастни, е още по-неприятно.
Представям си, че този нещастник също има някъде някакво внуче...и ми става още по-гадно.

# 63
  • Мнения: 1 080
На студенокръвните им се е разгорещила ,кръвта гледам .

# 64
  • Мнения: 1 264
  отивам на централния плаж непосредствено след капаните. Фул с народ, хлапетата играят, идилия.... Погледът ми бе привлечен от един дядо седнал на една от крайните дюни

Централният плаж от кога е непосредствено след капаните   Thinking  Там не е ли северния плаж  newsm78 И къде има дюни  newsm78
Ако е нямал бандаж човека може хич и да не е разбрал , че му се вижда  нещо  Blush

# 65
И аз бих вдигнала скандал . Нещастници , да ги прибират някъде , баси...
Мисля да  си купя оръжие от мерзавеца - той няма да ми  откаже  Grinning


Мерзавецът предлага всичко от танкове до огнепръскачки. Ако искаш да избиеш всички в Червило мога да ти помогна и ти го знаеш.

# 66
  • София
  • Мнения: 7 242
Kasidy, а детето как реагира като се развихри пред него? Напълно те разбирам, ама за детето не е ли било стресиращо, още повече, че то нищо не е видяло...

# 67
  • Мнения: 599
Това са ИЗРОДИ.Помня като бях малка/12 ,13г./имаше един в отсрещния блок,който ни светваше с огледалце,за да ни привлече вниманието/на децата/,изправяше се на прозореца както майка го е родила и си правеше ч...и.Всичко това ставаше през деня,когато родителите са на работа. Като казахме на БАЩИТЕ,един ден го изчакаха да почне и отидоха,но ИЗРОДА прескочи през терасата,на покрива на една къща и избяга.После разбрахме,че дори не е живеел в този апартамент,ами е влизал там като е отключвал вратата с шперц.Още се чудя какво щеше да му се случи,ако го бяха хванали Татковците.

Общи условия

Активация на акаунт