Крем за лице за мазна кожа, ама МНОГО лек

  • 9 018
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
извинявам се предварително че се намесвам в спора и мненията за Талодерма/не че това е темата тук де Crazy/но Аз лично многооо го съм доволна от именно споменатите дневен и нощен крем за мазна кожа.... Embarassed
от около 10 години ползвам какво ли не,но не съм и очаквала да съм доволна от продукт с цена по 3лв./все пак все още е популяно виждането 4е колкото по-скъп е един продукт,то той е толкова добър-е Не е !според моя личен опит/

а по темата и питането ...най-лек крем/гел/ за мен е този на Clinique...от 3-те стъпки серията...лек и лесен за нанасяне,кожатата не лепне след като се нанесе,но при мен след 2-3 часа кожата ми лъщеше като за световно Crossing Arms

това е   bouquet

# 61
  • Мнения: 1 727
Аз съм с мазна кожа, даже проблемна и ДВАТА крема на Талодерма (дневен, нощен) за мазна кожа ми идват много тежки, въобще не попиват, а оставят един мазен филм на кожата, пробвах един- два пъти да се мажа с тях, сега така си стоят...май ще ги хвърля най-накрая.

Иначе гелчето с ройбос е добро попадение  Peace

За авторката на темата препоръчвам Супердифанса на Клиник, за 3 и 4 тип кожа, макар като текстура да не изглежда лек, попива много добре.  Чудесен крем с фактор, който не лъщи и подхранва кожата своевременно. Другият вариант е ако в летните жеги всичко ти се струва тежко, да ползваш само тоник с матиращ ефект, Avene например имат такъв от серията Cleanance.

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
здравейте. аз също си търся кремче за мазна кожа. ползвах овлажняващия флуид на гарние, но ми излязоха пъпки от него и го спрях (той беше за всеки тип кожа). въпросът ми е има ли кремче или флуид с подобна текстура като този на гарние и кои са те?

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета ,за лятото е най-подходящ флуида на Биодерма с фактор 50+,много е лек и приятен и имате добра фотозащита през горещите дни-това са мойте отзиви за продукта,кожата е добре хидратирана и не се омазнява . Peace

# 64
  • Мнения: 4 770
А как се казва точно, номер?  newsm78

# 65
  • Мнения: 7 947
Момичета ,за лятото е най-подходящ флуида на Биодерма с фактор 50+,много е лек и приятен и имате добра фотозащита през горещите дни-това са мойте отзиви за продукта,кожата е добре хидратирана и не се омазнява . Peace
Аз си взех на Биодерма дневния крем с матиращ ефект, оцветен, но никак не съм доволна - все едно си с маска и го усещаш...а и след 4,5 часа вече лъщиш...Много, много ми го хвалиха, ама явно на различните кожи действа различно! В интерес на истината опитах тестер на Мерк Ексфолиак/100/ и май него ще си взема...ако тук не срещна др.предложения Laughing

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Флуида,няма нищо общо с крема. Grinning

# 67
  • Мнения: 7 947
Флуида,няма нищо общо с крема. Grinning
По принцип съм малко скептично настроена към козметиката, от която веднъж съм била недоволна! Затова споменах за крема, но кожи различни - на едни може да понася, на други - не. Но тъй като и аз си търся добър продукт за прекрасната ми мазна кожа - затова пиша и ще следя! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт