Не ми идва...

  • 3 447
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 380
олее,хора,направо като чета и се успокоявам малко.на мен ми пропусна да ми дойде целия юни месец и направо се побърквам вече.и миналия път ми закъсня с 1 седм и ми доиде последния ден на май,затова сега още чакам и не избързвам с тестовете.дано да е от жегите,от хормони,само да не е бременност-не усещам никакви признаци още.

# 31
   На мен ми закаснява вече 5-6 дни.Правих си тест и ууууууууууууууррррррррррррааааааааа показа ми две чертички.Многа се радваме с мажът ми ,но и искам да отида на лекар да ме погледне и тои да си каже последната дума.Тестовете които си правих са сюр чек а пишеше,че са чувствителни и давали резултат до 99 точност.Е ама човек все пак трябва да си има едно на предвид.Момичета стискаите палци.

# 32
  • Мнения: 4 700
rosalinda, честито и  Peace стискам палци.

# 33
     Момичета искъм да ви кажа ,че още не ми е дошло.Изчаквам още малко ,че като утида на лекар да може да ме види.Вече 8-9 дни не ми идва.Поне се успокоявам ,че съм с положителни тестове ,а не е хормонално нарушение.Ако някои знае в кои ден могат да видят бебето ПИШЕТЕ.javascript:void(0);

# 34
  • Мнения: 4 700
при мен в 7 г.с. се видя сърдечна дейност. Ако не се лъжа беШе на 11 ден от zакъснението.

# 35
  • Мнения: 13 825
На мен ми дойде с един месец и 10 дена закъснение. Лекарката ми каза че с второ щяло да ми тече по малко, но точно обратното е - много обилно. Явно наистина е хормонално, защото по принцип съм с редовен... Да видим другия месец , или след месец и 10 дена пак Simple Smile

# 36
  • Мнения: 649
Кърмиш ли? При мен не, но при майка ми, докато е кърмила, изобщо не й е идвало. Може да е и от времето.

# 37
  • Мнения: 13 825
Малкия палавник е само на кърма , но и дъщеря си я кърмих а ми идваше по часовник от 50-тия ден след раждането ..
Може пък и да е  от ЕГН-то, нали дъщеря си  я родих преди 9 години ....

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Предполагам, че след бремеността не всичко си е на мястото  Laughing ще се нормализират нещата.
Аз все още кърмя, но когато Петър стана на 6 и половина ми дойде..... всичките ми приятелки се оплакваха от обилен цикъл и аз се бях подготвила с необходимия резерв от помогала..... Grinning, но..... при мен едва капеше....., така че хормоните ще се наместят.....

# 39
  • Мнения: 3 500
Възможно е да е  от още обърканите ти хормони.

Общи условия

Активация на акаунт