Търси се детегледачка за 800лв.

  • 9 822
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Хм,  освен да кажа    superuu  superuu
Да живеяят метълите - детегледачи!

Заплата е добра, не виждам какво има да и се коментира - много спрямо лекарите, малко спрямо шофьорите.

# 31
  • Мнения: 920
Отговорна е, но е ниско платена. Приятелки, които са ползвали услугите на детегледачка са плащали най-много 250-300 лв.
Така е, защото детегледачка не е професия, поне в България не е, а с това се занимават безработни лелички и задочни студентки, в най-добрия случай пенсионарани учителки.

Бавно стават промените.
Обикновено се назначава фиктивно в някоя от фирмите на работодателя.

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Обратно на темата и стига чат, а?

Ако имаш финансова възможност, по-нормално е да предложиш по-голяма заплата, като и изискванията при интервюто вероятно ще са доста повече.
Ако нямаш - даваш 200-300 (Сф, за Пв 160-250 нейде) на някоя пенсионирана учителка или студентка и намаляш претенциите. Тъй то.

# 33
  • Мнения: 4 358
Шани, заплатата ли е висока? Щото друго не ми се наби на очи  newsm78

Преди време се коментираше детегледачка с 1500 лв заплата... имат хората, дават  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 4 423
Ако имам възможност бих плащала толкова на жената ,на която съм поверила живота на детето си.
За мен е нормално да плащаш голяма сума, но да си спокоен. Peace

# 35
  • Мнения: 4 358
Ако имам възможност бих плащала толкова на жената ,на която съм поверила живота на детето си.
За мен е нормално да плащаш голяма сума, но да си спокоен. Peace

Много хубаво казано   bouquet

# 36
  • Мнения: 589
Работила съм за по-висока от тази заплата,точно такава работа.Издържах три месеца.Повече не искам и да чуя за такива "специални деца",по-точно за родителите им със странни навици и ужасни претенции.Не искам да разхождам бебето с охрана от три гардероба край себе си.Не искам да ме будят в два през нощта,за да събирам спешно багажа и да се тръгва внезапно уж за Шумен,пък към Търново някъде да си променяме маршрута за Пловдив.Не искам да помагам в отглеждането на сноби,не,благодаря!

# 37
  • Мнения: 7 112
Ронка, 10 е баце, не е 12. И се получава към 3 лева на час, не е кой знае кво.
Embarassed
Жегата не прощава.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 765
Работила съм за по-висока от тази заплата,точно такава работа.Издържах три месеца.Повече не искам и да чуя за такива "специални деца",по-точно за родителите им със странни навици и ужасни претенции.Не искам да разхождам бебето с охрана от три гардероба край себе си.Не искам да ме будят в два през нощта,за да събирам спешно багажа и да се тръгва внезапно уж за Шумен,пък към Търново някъде да си променяме маршрута за Пловдив.Не искам да помагам в отглеждането на сноби,не,благодаря!
Ами никой не изкарва добри пари просто ей така. Ето , че всеки си прави компромисите , за да има пари - значи ти си предценила че се отказваш да направиш компромис за 1500 лв месечно и си права за себе си , но някой друг ще го направи и така нещата са балансирани - всеки колкото може да издържи . Лесно няма . Пак казвам - права си за себе си , но трябва да знаем че в БГ не може да взимаш 1500 лв за гледане на дете и да сте по цял ден в парка сами . Не става все още.
Смятам че 800 лв  е разумна заплата , при положение , че ти гледат детето по цял ден и при положение , че може да си го позволиш , то е ясно .

# 39
  • Мнения: 6 206
Моето пък лично мнение е, че парите нямат общо с качеството на гледането.
Да се занимаваш с деца е като пеенето, или го можеш и ти идва отвътре или забрави.
Аз съм се нагледала на гледачки най-различни. Точно гледачки на едно и също дете на смени, едната е невероятна, другата да не я коментирам. Работят на смени, сигурно за не по-малка заплата от тази... Моето лично наблюдение е, че тези деца са най-добре гледаните от ... бабите си. Все пак без да искам виждам разликата.

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Темата я пуснах да си поприказваме...
С никаква задна или предна умисъл. Ровичках се, попадна ми и реших да я споделя. Тя е напълно реална и наистина искат поне 3 снимки на кандидата. Не е слух, не е "ама знаеш ли на Пенка щерката я гледат за 1500лв." и така.

Само Касиди ли може да Ви информира всеки път, щом пръдне?  Rolling Eyes

Днес не ми е ден. Не ми се иска да коментирам нищо до тук.
Ако сметнете, че е нужен катанец, моля.

# 41
  • Мнения: 4 585
И на мен не ми е ден. Мисля, че ще се справя като детегледачка.
Обаче ми е невъзможно да убедя родители да ми гласуват доверие.
Особено за момиченце. След 4г мога да го науча да изпитва удоволствие
от решаване на логически задачи. Честно. С големия го направих,
за малкия не намерих време. Обаче познавам доста учителки, които като
педагожки точно със собствените си деца са се провалили.

# 42
  • Мнения: 765
И на мен не ми е ден. Мисля, че ще се справя като детегледачка.
Обаче ми е невъзможно да убедя родители да ми гласуват доверие.
Особено за момиченце. След 4г мога да го науча да изпитва удоволствие
от решаване на логически задачи. Честно. С големия го направих,
за малкия не намерих време. Обаче познавам доста учителки, които като
педагожки точно със собствените си деца са се провалили.
Аз бих те взела . Имам момиченце . Не се шегувам .

# 43
  • Мнения: 4 585
Благодаря, Барабалекс.
Сега се чувствам много по-добре.

# 44
  • Мнения: 6 993
Wolf, ако си пуснеш дълга коса и се научиш да се гмуркаш, и аз бих те взела.
Като ми се роди момиченце, де. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт