на море???

  • 3 610
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 138
ползваха детското плажно масло на нивеа-50+, и почти не почерняха, Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 336
Нашата "почивка" мина тежко. На 6-тия ден хванаха пътния вирус и за 1 ден се обезводниха напълно от повръщане и разстройство. Така че изкарахме 1 ден в болница на системи. После постепенно с една спринцовка давах вода, хидратин през 5 минути и така общо 2 дни, докато започнат сами да си искат подсладен чай. Сега още се боря с подсладения чай и млякото, които Ники си иска посред нощите, защото свикна да му се дава каквото си пожелае Rolling Eyes

Миналата седмица Елена пак вдигна температура, тъкмо си мислех, че пак се започва и се разбра, че е от ушите и се надявам след като вчераприключихме с капките в края на седмицата най-сетне да им бие доктора ваксините, че много се забавихме Rolling Eyes

Дано вашите почивки да минат по-добре Praynig

# 32
  • Мнения: 138
mishelntze, бързо да оздравяват децата ти Hugсигурно ти е било многопритеснено. ако не искат да пият вода, давай им нещо сладко и ще помогне.успех и оздравявайте Hug

# 33
  • Мнения: 2 051
Мишленце, лош късмет сте извадили, бързо оздравяване!
Хайде, следващият опит да е по-добър!

Ние ходим на плаж два пъти в седмицата, не повече, че трябва и да се работи, де Tired Сядаме близо до водата за да не си образуваме нерви. То че ще се мокрим цял ден е ясно, поне да не търчим излишно.
Досега всичко беше много спокойно, но.... Онзи ден и двете със засилка се бухнаха директно във водата гледайки батковците, абсолюююютно неочаквано Crazy. Беше за секунди, едната скочи, след секунди скочи и другата и след още секунди вече бяха до шията във вълните. След още секунда аз вече бях там, но едната вече беше под водата. Shocked Добре че бяха доста близо една до друга и ги издърпах едновременно.
Бяха доста поизплашени, стояха на хавлиите половин час притиснати и подсмърчащи до мен след това, но не знам докога ще ги държи страха Thinking

# 34
  • Мнения: 3 336
Ведра, много лош номер са ти направили твоите Sad И едновременно!

Моите вече са добре, хранят се нормално, просто станаха по-претенциозни като че ли хапват по-малко от преди. Иначе са здрави. За 5-6 дни отмина всичко, слава Богу ooooh!

# 35
  • Мнения: 2 051
.......просто станаха по-претенциозни като че ли хапват по-малко от преди. Иначе са здрави. За 5-6 дни отмина всичко, слава Богу ooooh!

Нормално е да ядат по-малко, спокойно.
Забелязала съм че след стомашно-чревни истории винаги има един период, в който ядат много умерено и избирателно. При нас е около 2-3 седмици, при другите не знам...Нещо като повторно захранване - лека полека. Давам им каквото предпочитат, не ги насилвам. После се разяждат пак.

# 36
  • Мнения: 7 640
миш, поне сте били на почивка.
Моите посменно се разболяха, само първо дъщеря ми направи отит, тъкмо свърши АБ, на втория ден пак Т до 39, после и синът ми, после и ние с баща им.
С тия температурни колебания, няма какво друго да се очаква Confused, поне разстройството отървахме.

Общи условия

Активация на акаунт