Против кафето *Б*

  • 7 110
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Цитат на: dete_viara
Здравейте.
При мен може и да е съвпадение, но аз забременях точно като спрях кафето. Мисля че не вреди ако опитате поне за 1 месец.
Не е съвет, а просто още една идея.


аз пък забременях за пръв път точно когато правихме ремонт на жилището. мисля, че не вреди, ако опитате да ремонтирате поне 1 стая, просто идея...

# 46
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Тази статия е била нещо в грешка. Кафето е много полезно, има антиканцетогенно действие, полезно е и за сърцето. Потърсете инфо в интернет. Не знам дали има връзка със забременяването, или влияе лошо на спермограмата. Знам че не е хубаво да се пие от бременни, повече от 300 микрогр. кофеин на ден не е полезно за бебето, влияе на нервната система и изграждането на костите. Детето ставало раздразнително и болнаво. Аз така и не успях да го спра напълно, не съм минавала и 300 мг на ден обаче, това е 2-3 чаши еспресо, аз пиех по половин-до една. Ама бебчо е малко раздразнителен сега, чудя се ген ли е или му се пие кафе, нали е малко като наркотиците и то - привикваш  Laughing .

# 47
  • Мнения: 2 123
по повод кафето - да ви споделя, че когато забременях преди пиех кафе и пушех като комин. От няколко години не пуша, кафе пак пия и не забременявам вече 2 месеца...
между другото напоследък мнооооого ми се пие кафе и много пия! morning  smile3506

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Аз отказах кафето преди година и се чувствам много по-добре. Като пиех кафе след 2-3 часа пак ми се доспиваше, сега съм далеч по-бодра.
За татковците го препоръчват за забременяване, но не и за майките, имаше статия по този повод в сайта на зачатие.

Общи условия

Активация на акаунт