Изследвания при бременност с близнаци!

  • 15 039
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 165
Хм, явно във Фемина не е чак толкова хубава апаратурата, защото на мен ми качиха само снимки. Важното е, че докторът е добър специалист и видя ,че бебоците са здрави. А това за бъбречетата, току що говорих с моя позната с близнаци и тя ме успокои, че и при нея при момченцето е било така, но после всичко се е оправило. Лекарят също ме предупреди, че обикновено отминава това нещо. Ех, тези мъже, от рано ни подхващат.
Ама ти много Фм си правила? Защото толкова често? newsm78

И моите фетални са във Фемина, защо да не е хубава апаратурата?  newsm78
Правя толкова фетални защото забременях след ИКСИ /или инвитро/ и може би заради това. Пък и честно казано така съм по-спокойна, след като пет години не можех да забременея, сега съм доста внимателна към бременността си.

# 46
  • Мнения: 256
Тестът за жестационен диабет се прави някъде между 25 и 28 г.с.Този тест не е диагностичен/както кръвния за генетични аномалии/.
При мен даде положителен резултат и се наложи да правя вече диагностичния.През 2 или 3 часа/забравих  Embarassed/се пие разтвор/по-концентриран от първия/ и се взима кръв/около 4 пъти,ох не помня,толкова лошо ми беше  Embarassed/.При мен беше негативен.

# 47
  • Мнения: 2 950
patrissia, аз не разбирам колко е хубава, не съм специалист! Просто очаквах за 85 лв да ми дадат цветни снимки и клипче, а снимките са черно-бели и са си на 2Д видеозон. НО... най-важното е, че докторът ми е препоръчан от моя лекар и това означава, че е професионлист. И още по-важното е, че децата ми са добре - огледа ги целите от главата до петите! Wink

# 48
  • Мнения: 1 165
Права си! Важно е бебетата да са добре. Иначе аз платих 80лв, дадоха ми диск и ме гледаха и на три де.  newsm78

# 49
  • Мнения: 173
patrissia, аз не разбирам колко е хубава, не съм специалист! Просто очаквах за 85 лв да ми дадат цветни снимки и клипче, а снимките са черно-бели и са си на 2Д видеозон. НО... най-важното е, че докторът ми е препоръчан от моя лекар и това означава, че е професионлист. И още по-важното е, че децата ми са добре - огледа ги целите от главата до петите! Wink
Най важно е ,че децата са добре Peace
И все пак за тези пари казаха ли ти ,че ще те гледат на 2Д...и такива изследвания не се ли правят само на 3Д(извинявам се за може би глупавия въпрос) Hug  bouquet

# 50
  • Мнения: 2 950
patrissia, аз ходих при д-р Марков. А ти? Цветен ли беше ведозона и после клипчето на диска?

Zoq, аз изобщо не се сетих да питам. Толкова се бях шашнала дали всичко е наред с бебоците, че изобщо не ми пукаше какъв е видеозонът - зорът ми беше лекарят да ги види, пък аз цял живот ще си ги гледам  Wink Но ноистина за тези пари очаквах поне клипче! Sad Обяснявам си, че парите отиват за прегледа, не за апаратурата, защото прегледът наистина беше много подробен. Ама как само се вижда мозъкааааа  Joy

# 51
  • Мнения: 1 165
Аз ходих при д-р Димитрова и на 9 август пак ще ходя при нея. Първо ме гледа на 2 де за органите, и после детайлно на 3 де, така трябвало, каза самата док, след като я попитах. Диска е с цветни снимки на личицата на бебетата, гръбчетата, и май това беше, освен чернобелите, от които нищо не се разбира. Абе, доволна съм!

# 52
  • Мнения: 2 950
Аз също от прегледа съм доволна. Просто исках клипче. Но може пък следващия път, той каза в 7-и месец, да има и такава екстра! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 7 803
в 7ми месец няма да имат място да мърдат и няма да се хване цялото бебе, ще го гледаш на порции  Joy

# 54
  • Мнения: 2 950
Смей се ти!  Joy Той иска да види лицата, защото сега не им видя устните, че са много малки. И на единия бебок бъбреците. Иначе всичко друго видя. Нищо - ще ги гледаме на порции  Laughing

# 55
  • Мнения: 7 640
ФМ се прави на 2Д с висока разделителна способност, на 3Д се гледа за лицеви аномалии основно и за шоу на родителите, разбира се Sunglasses

# 56
  • Мнения: 7 640
patrissia, аз не разбирам колко е хубава, не съм специалист! Просто очаквах за 85 лв да ми дадат цветни снимки и клипче, а снимките са черно-бели и са си на 2Д видеозон. НО... най-важното е, че докторът ми е препоръчан от моя лекар и това означава, че е професионлист. И още по-важното е, че децата ми са добре - огледа ги целите от главата до петите! Wink

най-евтиният 3Д, вкл. клипче и пр. глезотии, струва 70 лв в момента в София, проверих

Общи условия

Активация на акаунт