Какви лещи за очи ползвате? :)

  • 110 964
  • 702
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 250
Не съм ползвала, но съм силно заинтересована от мненията ви дами. Сега ще почета малко. Simple Smile

# 196
  • Хасково
  • Мнения: 222
И аз съм с Cooper Vision и съм много доволна от тях.

# 197
  • Мнения: 777
Искам да  попитам ако очите са кафяви и си взема сиви лещи - доколко ще се промени цвета? Чувала съм, че кафявото най-добре се променя със сини, зелени и виолетови лещи. Има ли някой със сиви??? Моля да сподели  newsm78

# 198
  • Мнения: 274
братовчедка ми е с кафяви очи и има сиви лещи, определено и променят окото доста. аз също съм мерила и аз съм с тъмни очи и най-много се харесах с сивите (това беще преди 2год.), но понеже в оптиката нямаха в наличност си бях взела едни зеленикави. Според мен на кафяви очи или сиви или зелени лещи, синьото не ми харесва как седи, но си е въпрос на личен избор и най-добре да пробваш.

# 199
  • Мнения: 2
моите са Cooper Vision-едногодишни,76лв са общо двете,лещите ми са зелени и стоят много естествено,нито ми дразнят,нито имам някакъв проблем с тях,много съм доволна от тях и мисля следващия път да си взема същите.

# 200
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз искам сиви лещи,отиват ми много такива очи Laughing,имах зелени на Баш и Ломб,ама мноо тъмни бяха то трябва да се взираш в очите ми че да видиш ме са зелени.

# 201
  • Мнения: 2 196
Искам да  попитам ако очите са кафяви и си взема сиви лещи - доколко ще се промени цвета? Чувала съм, че кафявото най-добре се променя със сини, зелени и виолетови лещи. Има ли някой със сиви??? Моля да сподели  newsm78
Аз имам сиви лещи.Покриват идеално иначе тъмно кафявите ми очи. Peace
Ако искаш,по-късно ще пусна сними. Grinning

# 202
  • Мнения: 2 229
А някой ползвал ли е лещите за еднократна употреба Focus DAILIES?
Аз лично не съм ги пробвала, случайно попаднах на тяхна брошура в една оптика.
Ето и сайт: www.dailies.com

Знам, че има такива еднодневни, но сигурно са много скъпи. Rolling Eyes

# 203
  • Мнения: 777
Искам да  попитам ако очите са кафяви и си взема сиви лещи - доколко ще се промени цвета? Чувала съм, че кафявото най-добре се променя със сини, зелени и виолетови лещи. Има ли някой със сиви??? Моля да сподели  newsm78
Аз имам сиви лещи.Покриват идеално иначе тъмно кафявите ми очи. Peace
Ако искаш,по-късно ще пусна сними. Grinning

Ще се радвам да видя снимките ти Simple Smile Каква марка са лещит ти и появява ли се кафявото по средата?  newsm78

# 204
  • Мнения: 1 111
bp78, виждам, че си от Бс.Скоро видях една мацка с невероятни очи, оказа се че е с лещи, двуцветни, синьо и жълто, като жълтото е около зеницата.Стоят много естествено.Купила ги от оптиката с/у Света София за около 80 лв.Направо се спуках от яд, защото аз за моите дадох над 300 лв, а не ги намирам за кой знае какво.

# 205
  • Мнения: 777
bp78, виждам, че си от Бс.Скоро видях една мацка с невероятни очи, оказа се че е с лещи, двуцветни, синьо и жълто, като жълтото е около зеницата.Стоят много естествено.Купила ги от оптиката с/у Света София за около 80 лв.Направо се спуках от яд, защото аз за моите дадох над 300 лв, а не ги намирам за кой знае какво.

Такива със жълто около зеницата гледах в каталога на Купър вижън, но ми се стори, че ще седят прекалено изкуствени... Аз си поръчах Б&Л - цвят Топаз. Сигурно утре ще ги получат в оптиката... много се надявам да се харесам и да не ме е яд... Иначе и мойте са 80 лв.

# 206
  • Мнения: 1 111
Тц, не си преценила правилно.По-естествено стоящи лещи не съм виждала.

# 207
  • Мнения: 777
Може и да съм сбъркала, ноискренно се надявам утре като се видя да остана доволна от резултата. Изчетох цялата тема и като цяло има доста положителни отзиви към Бауш & Ломб. Предлагам всички, които има лещи да сложат по една снимка с лещите за да се ориентираме кои как стоят на окото... Нека и напишем каква марка и кой цвят точно са лещите. Аз обещавам снимка като взема моите  Hug

# 208
  • Мнения: 779
Може и да съм сбъркала, ноискренно се надявам утре като се видя да остана доволна от резултата. Изчетох цялата тема и като цяло има доста положителни отзиви към Бауш & Ломб. Предлагам всички, които има лещи да сложат по една снимка с лещите за да се ориентираме кои как стоят на окото... Нека и напишем каква марка и кой цвят точно са лещите. Аз обещавам снимка като взема моите  Hug
мойте са violet..малко са нетипи4ни,но тях от вси4ки най си харесах...то трябва да си пробва6 на твойто око кое ще ти стой най-добре на място...аз исках сини или зелени,но тези най ми харесаха..а цвета зависи и от твоя цвят така,4е не може6 да прецени6 без да пробва6 кое  най ще отива на теб

# 209
  • Мнения: 179
Здравейте,
Досега съм носила все цветни диоптрични лещи, но май ми поомръзна, та въпроса ми е, да ме ориентирате за цени, качество, водно съдържание, трайност за диоптрични /вече не цветни/ лещи Като гледам тези които нося скоро ще им изтече годността и трябва да съм подготвена
И ако има момичета от Варна, коя оптика предлага най хубав асортимент в света на диоптричните лещи

Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт