Отговори
# 225
  • Мнения: 79
Стела, снощи много повръщаше, явно е хванала летен вирус, дано да се разминем само с повръщане.....та аз днес съм си в къщи да я гледам и имам време да пишаSimple Smile
[/b]
Бубу-линка ти `що не дойде на срещата? smile3506
mitbul, много съжалявам, че не успях да дойда (а толкова много исках), трябваше да отивам да си вземам детето от бабата, че сега като почива градината се гледат двете, та не успях да се класирам......виждам от снимките, че е било много хубаво, даже снощи решхме със Стела  да видим и ние да го посетим този детски кът "Двете кукли", хареса ни (ако не беше толкова близо до улицата щеше да е още по-добреSimple Smile)). Надявам се на следващата да съм тамSimple Smile Кога ще е следващата среща на хасковските мами между другото?

# 226
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
мога да ви организирам една среща веднага! всеки ден през седмицата - от 10,30 до 12,00 часа сме на Лебеда. няма ли желаещи деца за плуване? няма да съжалявате...даже ще ги научат! аз не вярвах, но йо вече си потапя главата под вода!!!

# 227
  • Мнения: 928
Честито и от мен на всички празнуващи

# 228
  • Мнения: 79
мога да ви организирам една среща веднага! всеки ден през седмицата - от 10,30 до 12,00 часа сме на Лебеда. няма ли желаещи деца за плуване? няма да съжалявате...даже ще ги научат! аз не вярвах, но йо вече си потапя главата под вода!!!
много добре зву4и, но за съжаление съм на работа....кой ги у4и?и колко струва?

# 229
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Mitbul,

Има желаещи мами  Mr. Green, ама детето е още малко, както знаеш Confused Аз искам да те попитам чисто ли е там? Че все едни такива лоши неща чувам за този басейн  Thinking

# 230
  • Мнения: 701
Здравейте!
Предстои ми до дни да раждам в АГО при д-р Стоев и едни ми казват,че на доктора се плаща,а други-не!Има ли някой инфо по въпроса?
Благодаря ви предварително!

# 231
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
мога да ви организирам една среща веднага! всеки ден през седмицата - от 10,30 до 12,00 часа сме на Лебеда. няма ли желаещи деца за плуване? няма да съжалявате...даже ще ги научат! аз не вярвах, но йо вече си потапя главата под вода!!!
много добре зву4и, но за съжаление съм на работа....кой ги у4и?и колко струва?
учат ги две момчета - много са внимателни! мажат ги с крем, обличат ги, събличат ги... може и да не стоите там, а само да ги водите и забирате, колкото пъти в седмицата искате. два пъти е 26лв., три пъти е 36лв, четири пъти е 46 лв., пет пъти е 50лв. - месечно. искат децата да са към 4 годишни. пуснали са обяви в детската градина. басейна ми се вижда чист, мирише на хлор, но според мен това е цената на чистотата. йо е доста алергичен, но не съм видяла дори очите му да са зачервени. мисля, че пясъчниците са доста по-зле по отношение на хигиената, но не можем да ги държим под стъклен капак - трябва да градят имунитет и да се каляват. според мен само скачането във водата и игрите дето им ги устройват им стига! и мен ми е мн.изморително да го водя, но в града има толкова малко подобни инициативи, че ме е страх да не пропадне и тази.

# 232
  • Мнения: 79
а колко деца обучават едновременно? много ли са?

# 233
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Здравейте!
Предстои ми до дни да раждам в АГО при д-р Стоев и едни ми казват,че на доктора се плаща,а други-не!Има ли някой инфо по въпроса?
Благодаря ви предварително!

здрасти! аз раждах първото си дете при него, но се паднах в смяната му, а и майка ми е здравен работник, пък мъж ми е прокурор и някак си не вървеше да ми иска пари! а ти защо не идеш в Пловдив, а си тровиш живота с местните бушмени? виж има тема във форума за селена - ще ти излезе със сигурност по-евтино като си платиш по регламентираните цени, а обстановката и специалистите въобще не ги коментирам. и дума не може да става за сравнение!

Бубу-линка досега в групичка са се събирали най-много осем деца, има три момиченца. момчетата, които се занимават са две - предостатъчно. внимават да не ги изморяват - вадят ги на почивка и когато им стане студено...абе, просто са чудо!

# 234
  • Мнения: 983
Чудесна е тази инициатива с плуването, но Жоро е още твърде малък  Sad Сега си мисля, колко хубаво щеше да е и в Хасково да има плуване за бебета  Mr. Green

titini , аз се бях уговорила с д-р Стоев, той да присъства на моето раждане. Имах лека беменост е се очакваше да родя естествено, но...Стана така, че доста преди термина се наложи да вадят бебето, той взе това решение,  той ми направи операцията, наблюдаваше ме всеки ден, докато бях в болницата. Искрено съм му благодарна и съм изклчючително доволна от него...Страхотно отношение  Peace Никога не ми е казвал, че раждането при него струва пари...Просто в знак на благодарност, от цялото си сърце му занесох почерпка и определена сума  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 79

Бубу-линка досега в групичка са се събирали най-много осем деца, има три момиченца. момчетата, които се занимават са две - предостатъчно. внимават да не ги изморяват - вадят ги на почивка и когато им стане студено...абе, просто са чудо!
зву4и страхотно и е много хубаво да има такива занимания за децата през лятото:)!

# 236
  • Мнения: 319
ЧЕСТИТО НА ИМЕНИЦИТЕ!!!   Party Time

Здравейте!
Предстои ми до дни да раждам в АГО при д-р Стоев и едни ми казват,че на доктора се плаща,а други-не!Има ли някой инфо по въпроса?
Благодаря ви предварително!

Защо не родиш в Пловдив. Аз родих там и трябва да ти кажа, че не съжалявам и пак там смятам да родя ако имам второ. Тук съм чувала какви ли не работи за Х-вското АГО. От моите познати, които са раждали тук нито една не е могла да кърми бебето си и то само защото са им ги дали след 3 дни, а до тогава са били на АМ. Ако смяташ да кърмиш това е много важно. Аз съм много благодарна, че все още успешно кърмя бебето си, а ако бях родила тук сигурно нямаше да стои така положението. Ти си решаваш, но аз бях и все още съм на мнение, че всяко раждане е веднъж в живота и предпочитам да се лиша от кола, обзавеждане и т.н., но да родя в нормални условия, а и не мисля, че излиза по-евтино в държавна клиника. Каквото и да решиш ти пожелавам леко и бързо раждане!!!  newsm10  И да се похвалиш с щастливото събитие!

# 237
  • Хасково
  • Мнения: 726
ЧЕСТИТО НА ИМЕНИЦИТЕ!!!   Party Time

Здравейте!
Предстои ми до дни да раждам в АГО при д-р Стоев и едни ми казват,че на доктора се плаща,а други-не!Има ли някой инфо по въпроса?
Благодаря ви предварително!

От моите познати, които са раждали тук нито една не е могла да кърми бебето си и то само защото са им ги дали след 3 дни, а до тогава са били на АМ. Ако смяташ да кърмиш това е много важно. Аз съм много благодарна, че все още успешно кърмя бебето си, а ако бях родила тук сигурно нямаше да стои така положението.
newsm78 и двата пъти ми дадоха децата след около 3 часа, кърмих ги успешно.

Честит имен ден на всички празнуващи днес.

# 238
  • хасково
  • Мнения: 107
Честито на именниците!

mami na deni welcome

# 239
  • Мнения: 319
Цитат
newsm78 и двата пъти ми дадоха децата след около 3 часа, кърмих ги успешно.
Имам 4-ри познати: едната роди в декември 2006, а другите три 2007 и четирите не са могли да кърмят, защото бебчетата им са привикнали към бибероните с големите дупки. Единствено едната все още се бори като изцежда и дава с шише. Аз това не го смятам за успешно кърмене. Но може да има такива, на които са им ги дали по-рано. Казвам само, че аз не познавам.

Общи условия

Активация на акаунт