Отговори
# 75
  • Мнения: 79
по-скоро ме интересува твоето мнение за церемонията, още ли поп Антоний кръщава и цените евентуално...със снимането как е.
ще дам пресконференция после:)!
ще питам и ще ти пиша:)

# 76
  • Мнения: 239
по-скоро ме интересува твоето мнение за церемонията, още ли поп Антоний кръщава и цените евентуално...със снимането как е.
той кръщава. На нашата церемония даже на два пъти телефонът му извъня, много лошо впечатление направи. #Puppy dog. Снмахме всичко, освен в олтара. За цената трябва да питам, че не сам в течение.

# 77
  • Мнения: 1 190
Здравейте момичета!

Енвиа, честит ти именник, честито и на всички празнуващи днес  bouquet

Да си кажа и аз,  че съм против разни баячки, гледачки и други такива подобни ooooh!

За новата пицария и ресторантът в градската градина не мога да дам мнение все още, понеже не сме ги посещавали, но факт е, че човек винаги може да намери кусур на нещо, на един, едно му допада, на друг друго ...

Днес бяхме на детската площадка на "Дружба" и да ви кажа какво ми направи впечатление, до входа на пицарията имаше "паркирани" две детски столчета за хранене, розово и синьо, евентуално да си сложиш детето вътре, ако желаеш Sunglasses Whistling

От Кръщенето нямам спомен за цени, а и нашето беше в църквата Св. Архангел Михайл Peace

Столчето ни за кола е подарък, от 0 до 18 кг е, аз съм доволна и на Вили й е удобно, като стане над 18 кг. ще му мислим за друго.
А преносима кошара нямаме, за сега не ни е и трябвала.

Друго по темите не се сещам сега Grinning
 
Hug

# 78
  • Мнения: 239
Ох, забравих за именницте! Честито на всички и най-вече на малкия именник на Енвиа!  bouquet

# 79
  • Мнения: 924
Сега почвам да търся столче за кола. Първо ще проучвам така, че споделяйте опит.
нашето го купувахме преди 5 год. от Метро, 9-18 кг е, френско е, неизвесна за мен марка., много добра работа ни  върши. В една от последните книжки на кауфланд имаше някакво столче на прилична цена.
преди малко четох, че от 01.07. всички деца под 150 трябва да се возят със столчета...което означава, че май ще купуваме още едно Sad
добре че и за майките не искат...защото аз съм 153 Mr. Green


Te писаха нещо и за килограмите ,
Катаджиите трябва да си носят кантар и метър Joy

# 80
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Сега почвам да търся столче за кола. Първо ще проучвам така, че споделяйте опит.
нашето го купувахме преди 5 год. от Метро, 9-18 кг е, френско е, неизвесна за мен марка., много добра работа ни  върши. В една от последните книжки на кауфланд имаше някакво столче на прилична цена.
преди малко четох, че от 01.07. всички деца под 150 трябва да се возят със столчета...което означава, че май ще купуваме още едно Sad
добре че и за майките не искат...защото аз съм 153 Mr. Green
hahaha Joy
и нашето столче е такова, и сме го купували преди 5 год. от Метро, тогава нямаше такъв избор. някъде имаше класация на различните марки като удобство и сигурност - явно не всички са еднакви, но не помня къде я четох. по-добре порови първо в нета, има инфо за всичко. иначе мисля, че Чико са добри! Naughty иначе и аз се чудя - на баткото ли да купувам ново, на малкия ли?
а някой от вас ползва ли люлка? много се чудя дали да не оборудвам пуканчо докато е още малък, че май после не на всички им харесва да се люлеят!? Thinking

# 81
  • Мнения: 319
Благодаря ви, момичета.
Утре ще присъствам на "мазни борби" в Одрин.  Доколкото разбрах, яки мъжаги се намазвали със зехтин и се борили. Ще разказвам "цветно".
Каква приятна вечер, нали?
Само така, това да се чува!  newsm74 "Мазните борби" със сигурност ще ти помогнат повече от мнимите му баячки, гадачки, врачки, тинтири-минтири... и да разкажеш непременно и снимков материал чакаме!!! photo
Ало именниците, да не забравите утре да се похвалите как сте изкарали.

Моята племенница е кръстена в "Араповския манастир" "Св. Неделя" (до Асеновград). Церемонията беше доста дълга, явно отчето си я изкара без съкращения, чак племенницата ми по едно време почна да вика "Хайде де!"  Laughing В църквата разрешиха да се снима и аз се изявих като видео - оператор. След това отидохме на заведението след тунела в ляво по посока към Бачково , имат много хубава кухня. На мен специално много ми хареса и смятам живот и здраве Тони като порасне и неговата кръщенка да я направим по същия начин.

# 82
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Mitbul,

ние имаме люлка. Слава богу, че е сгъваема, защото отначало много й се радвахме, но сега ни е поомръзнала малко. А да не ти казвам, че и в парка като идем хич не искаме да се люшкаме  Crazy

# 83
  • Мнения: 2 331
добър вечер!ние ходихме на заведението в градската градина,ама не е за нас.много са малки децата,за да ги оставим да си играят сами.Митко не обича да ходи по пясък.обожава люлки,а има една.може би,като пораснат малко,ще стане и за нас?!иначе изглежда примамливо-ти си стоиш на маса и детето се забавлява на няколко крачки от теб!!!

# 84
  • Мнения: 79
по-скоро ме интересува твоето мнение за церемонията, още ли поп Антоний кръщава и цените евентуално...със снимането как е.

Кръщенката мина много хубаво, за първи път виждам толкова усмихнато дете (само на 9 месеца е)Simple Smile дори не заплака попа като го потопи в купела, и като го изкъпа:)
още кръщава той (поп Антоний), даже в стаи4ката има ве4е и компютър и принтер:)!!!питах го дали ве4е кръщелните свидетелства ги пе4атат на ПС-то, той ми се усмихна многозна4ително, и запо4на да попълва данните на ръка:)
снимахме вси4ко (без олтара) и с камера и с апарати, не съм ги питала за цената, утре ще питам и ще ти кажа:)

# 85
  • хасково
  • Мнения: 107
Честит именник на Енвиа! ( на патерици)

Благодаря за светкавичната реакция относно заведенията, за които се чудим, но още не сме решили.
Мопси, преди 3-4 дни купихме стол за кола "МОНИ" от магазин "ПЕПИ" (до ЗАРЯ). Много е удобен - три нива на облегалката, мек борд отпред, регулиране на каишките, още една мека седалчица в/у голямата( може да се маха по желание), тапицерията се сваля цялата и може да се пере, закрепя се и с двата колана на задната седалка. Много е удобен няма да съжаляваш , а и цената е прилична- 84 лв. Тези в "Кауфланд" са по-евтини , но единия няма каишки.

Mitbul, взехме люлка и Яница поне на този етап много се забавлява. Сгъваема е и музикална , но като ти омръзне можеш да махнеш батериите. То по принцип всичко бързо им омръзва , ама не може винаги да осигуряваш развлечения.

За кръщенка в Х-во предпочитам църквата "Св. Архангел- Михаил". Реставрирана е и много по-хубава. Има и климатик и през лятото е прохладно дори и да има много запалени свещи. Там правихме венчавката на нашата сватба и съм много доволна- никой не припира, защото гони разписание.

# 86
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
само да вметна набързо - в бебешкия магазин до съвета или до първа поликлиника "клуб биберон" можете да поръчате лигавници с имената на бебоците. много са готини... Joy

# 87
  • France
  • Мнения: 726
Здравейте, момичета. В петък ходих до Одрин на "мазни борби". Изках да "изплакна очи" с яки мъжаги, но уви не стана. Първият ден бе за деца. #Cussing out Мъжете ги видях облечени в народно облекло с потури и препасани с колани. Внушително изглеждаха.....
Иначе, заслужава да се отиде там шопинг. Чух, че има организирана екскурзия за 12лв и автобусът минавал през складовете на едро. Купих прах за пране 10кг, турски, за 14лв, блузка за Елена за 2,20лв, а тук на същата фирма са по 8-10лв. Взех 3 стека "Карелия" по 6Е. "Виктори" струва 5Е. Турците бавят на границата без причина. Наште не ни провериха.
Одрин е изключително чист град. Има много градинки с шадраванчета, подрязани и поддържани. Красиво е.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 12:22 от pechovska

# 88
  • Мнения: 1 354
Здравейте и от мен.  bouquet
Отново мина доста време от последното ми включване. Stop
Да ви се оплача няма да работя във въпросната детска сладкарница,защото (цитирам) "не им се занимава на хората да вадят документи,защото въпреки,че след 4 месеца навършвам 18,аз съм все още на 17.Документацията била голяма" ooooh!
Взеха момиче,което никога не е влизало зад бара и никога не е държало табло. ooooh!
Ама как,тя преди месец навършила 18.
Преди малко минах от там и гледам зад бара шефката. Whistling
Ако искат.Надявам се само по бързо да си намеря нещо,защото имам проблеми,за които не ми се ще да разказвам,тъй като (нищо лично) мразя сълзливи разговори и съжалението на околните.
Не ме разбирайте погрешно. Peace Hug

Ние с приятеля ми тази седмица си останахме тук,но другата събота и неделя сме на язовир,а следващата събота и неделя пак на моретоооооо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ами май няма какво да добавя. Whistling
Оооооо честито на патерици на всички именници.Живи,здрави,паралии,късметлии. Crazy

Лек ден на всички хасковлийки.  bouquet

# 89
  • Хасково
  • Мнения: 726
Здравейте, пак сме тук. Напътувах се за дълго време, скоро едва ли ще ми се прииска пак като се има предвид колко кошмарно беше. Всъщност ходихме на рожден ден на баща ми на една вила на 30 км от София в посока Перник. На тръгване малката изкара в столчето до Първомай, опитвайки се да махне коланите и после явно се почувства ограничена и започна да плаче, по-късно да пищи.Нито играчки помагаха, нито солети, НИЩО- просто пищи и реве...и така издържах около полвин час и я свалих от столчето...тогава почна едно обикаляне, катерене и бутане на и без това малкото място.
На връщане я оставихме хубаво да се измори и още като тръгнахме заспа, ама за съжаление спа само до тунелите и после пак си почна нейната...С баткото не си спомням да сме имали проблеми- достатъчно беше да го занимавам с играчки. Иначе там изкарахме хубаво, поне имаше и кой друг да я гони...


За кръщенка в Х-во предпочитам църквата "Св. Архангел- Михаил". Реставрирана е и много по-хубава.

аз да попитам, ама не се сещам коя е тази църква Embarassed


Общи условия

Активация на акаунт