Журналистическо разследване

  • 10 211
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 442
.?. Тадъръкова
...............................

светослава тадаръкова

аз се сетих за оня от `панорама` с шалчетата - любомир коларов се казва. някой друг сеща ли се за него?  Confused

# 196
  • Мнения: 2 013
.?. Тадъръкова
...............................

светослава тадаръкова

аз се сетих за оня от `панорама` с шалчетата - любомир коларов се казва. някой друг сеща ли се за него?  Confused

Сещам се за Любомир Коларов, отдавна не се занимава с журналистика, май. Беше някакъв шеф в правителството на Жан Виденов - мисля, че в КРС, сега сигурно си харчи парите...

# 197
  • Мнения: 442

Сещам се за Любомир Коларов...............

жива да си  Hug леко се бях притеснила.

# 198
  • Мнения: 2 070
Много дълга тая тема, може да се повторя. Аз харесвах Наблюдател - Тома Томов и Дмитри Иванов. И там имаше две много красиви девойки, но бяха и умни. Аз бях малка, но ми беше много интересно.

В момента от тези, които се подвизават из ефира ми харесва Евгения Атанасова и партньорката и, забравих и името, от Червната къща, тази с очилата. Коритаров ми харесва. Асен от сутрешния блок на канал 1 също, прес клуба...

За чичко Андрей Райчев какво ще кажете? Нищо, че не е журналист де, интересен е.

# 199
  • Мнения: 2 070
Що се отнася до разследваща журналистика - имам поглед над това какви усилия се хвърлят и какво напрежение е - работя с една от репортерките на На чисто по Нова телевизия - адски нахъсана и отдадена, много добра.

# 200
  • Мнения: 3 423
Има ли в БГ изобщо такава журналистика?
Или просто някой фрасва папка с материали
на масата на някой журналист и очаква след
време да прочете резюме на материалите от
папката. И си плаща за поръчката съответно.

# 201
  • Мнения: X
Що се отнася до разследваща журналистика - имам поглед над това какви усилия се хвърлят и какво напрежение е - работя с една от репортерките на На чисто по Нова телевизия - адски нахъсана и отдадена, много добра.

Това предаване е страхотно!Почти всяка неделя го гледам

# 202
  • Мнения: 11 607
Тома Спространов, Данчо Стълбицата, Йордан Рупчев, Божана Димитрова...липпсва ми на мен не само ТВ, но и радиото.....Ех, Нощен Хоризонт...Сега ми харесва Георги Любенов, с мисли за детството гледам Николай Колев, не гледам много ТВ - и нямам там много коментар..Но На чисто, Владо Береану, донякъде Цветанка Ризова, Александър Авджиев ми е като мост от старото към новото, липсва ми, много ми липсва Николай Колев - Мичмана.....Може би от спортните - Борис Касабов, Томи Русев и Ники Александров, Краси Минев донякъде...

Ох..слушам БГ радио и Гонг - Пред банята!

Господарите на ефира ме разтоварват, но само комбинация Рачков-Зуека!

Всяка неделя, Пинко.....ех, да.....Тома Томов, Димитри Иванов, Кеворк с характерното подпиране на брадичката, Бригита.... - класика.....Мляко в бурканчета...Сега ми допада на моменти повече Сателитната ТВ България но... стига спомени...Живеем в настоящето и след време ще се разберат кои са били де факто ТВ героите на настоящето! Става НЕносталгично!

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 11:57 от Мама Цоцоланка

# 203
  • Мнения: 2 070
Що се отнася до разследваща журналистика - имам поглед над това какви усилия се хвърлят и какво напрежение е - работя с една от репортерките на На чисто по Нова телевизия - адски нахъсана и отдадена, много добра.

Това предаване е страхотно!Почти всяка неделя го гледам

А аз съм в течение за това как се прави, а никога не съм го гледала  ooooh!

# 204
  • Мнения: 4 806
Не четох цялата тема (нещо като вестник я подкарах - отзад напред) ...
В няколкото последни страници не срещнах имената:
Елена Йончева,
Владо Береану - последното му предаване понякога не е лошо.

# 205
  • Мнения: 2 013
Има ли в БГ изобщо такава журналистика?
Или просто някой фрасва папка с материали
на масата на някой журналист и очаква след
време да прочете резюме на материалите от
папката. И си плаща за поръчката съответно.

Дам. Повечето разследвания така се случват... Е, тук там някой телефон се звъни...

# 206
  • Мнения: 2 013
За чичко Андрей Райчев какво ще кажете? Нищо, че не е журналист де, интересен е.

Един от най-умните мъже в държавата...

Общи условия

Активация на акаунт