Плодове и чай с мед - 13 част

  • 17 920
  • 412
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 290
Здравейте,момичета  bouquet
Току що бях на пазар за дрехи и бански и съм просто депресирана и тъжна  smile3518
Все ми дават разни малки размери и казвам,че няма да ми стане,продавачките не та не,точно ще ти е..и разбира се аз съм правата.От хубавите модели нямаше номера като за мен,само от тия селските като за баби и лелки  #Cussing out Купих си два хубави бански,но е излишно да споменавам,че ако бях по-слаба щяха да ми стоят страхотно  Crossing Arms
Снощи с целия си акъл ядох зелен фасул,много беше вкусен,доста изядох и днес съм подута,нервна,с кило и нещо повече на кантара  #Crazy Направо света ми е крив  #Cussing out
За денят ще хапна пъпеш и много вода,както и някакъв чай за изчистване и дано утре всичко е ок на кантара  Praynig И една лунна да направя Whistling
Лек ден   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 817
Миранди, с 6 започвам на кантара  Wink !

Да не чувам, че има депресирани! Naughty Който не си намери бански, ще ходи на нуди плаж!  Laughing А такива като мен, които си намериха само долнище, ще ходят за втора година по монокини  Party ! Любимият е много доволен!  hahaha

# 47
  • Мнения: 312
Тук съм-тук съм, не съм се отказала, покрай бебо нямам време да участвам по активно, но ви чета, а и вие доста сте изписали - явно така слабеете Grinning
Аз съм си твърдо 58 кг в момента, но за моя най - голяма радост, ханшът ми се топи, сигурно се дължи на факта, че до преди две седмици ходих на дермосоник, кожата ми се изглади, но отслабващ ефект нямаше, пък и аз нарочно не спазвах никаква диета по това време, за да видя само от него дали ще има положителен резултат.
  bouquet Момичета лятото е в разгара си и ни зове да разхвърляме дрешки и да покажем кльощави плешки Laughing

# 48
  • Мнения: 6 958
Надя лунната започва на 30.06 и е до 01.07 - час 15.49  Peace

Тристания позната история  Cry

А такива като мен, които си намериха само долнище, ще ходят за втора година по монокини  Party ! Любимият е много доволен!  hahaha

 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

Радвам се, че си от 6'цити при всички случаи тази категория е най-приемлива от тези с 7/8/9 и т.н.  ooooh! Embarassed #2gunfire #Cussing out

Кларисина ханша си е най добрия позател за хубава фигура според мен  Hug А и 58 кила си е екстра  Hug

Успях да тренирам 1.30 днес разделено на 2 х 45 - много жега бе хора  ooooh! Пих фреш грейпфрут, сега чай, за после незнам  newsm78 Така ми се дояде диня, дали да не хапна ще си помисля  newsm78

Лек следобед   bouquet

# 49
  • Мнения: 1 290
Миранди, с 6 започвам на кантара  Wink !

Да не чувам, че има депресирани! Naughty Който не си намери бански, ще ходи на нуди плаж!  Laughing А такива като мен, които си намериха само долнище, ще ходят за втора година по монокини  Party ! Любимият е много доволен!  hahaha
Само това остава,да се пусна и по красоти,на всичкото отгоре разплути Laughing После масово ще се напълнят психиатричните клиники от гледката  hahaha
Аз горнища намирам винаги,има и с какво да ги запълна,а и съм слаба от кръста нагоре,ама кълки и гъз дал господ,та са забравил  #Cussing out

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:11 от Tristania

# 50
  • Мнения: 1 384

Аз горнища намирам винаги,има и с какво да ги запълна,а и съм слаба от кръста нагоре,ама кълки и гъз дал господ,та за забравил  #Cussing out

Хаха и пак си по-добре! При мен не само, че давал долу та се забравил както казваш, ама и горе забравил да даде нещичко поне  #Cussing out Така че аз трябва да съм му по-бясна  hahaha
crazy_tikva, ананасът е много вкусен плод, който добре че изисква доста търпение и време докато стане готов за ядене, защото иначе се изяжда наведнъж и ако не беше предварителната загуба на време щеше да се яде в неограничени количества. smile3503

Напълно права си   Peace Ама гадния му ананас ми разрани венците със соковете си  #2gunfire И сега ме болиииии  Cry


Миранди, мерси мила и на теб приятно учене и успех на изпитите   bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 153
E дойде и моят ред да се захвана с плодчетата!
Започвам от утре иска ми се да изкарам мин. 10 дни, но няма да се заричам, защото обикновено се провалям.
Висока съм 171 см и тежа 72 кг.
Ще се отчитам в понеделник, защото ще съм извън София тези дни.
Успех на всички!!!!

# 52
Здравейте сладурани,неможах по рано да седна на конпютъра че малката от сутринта като е почнала с едни детски филми,абе какво да ви кажа....просто немога да се вредя. #Cussing out #Cussing out #Cussing outА пък аз  съм една такава...че ми идва да се гръмна #2gunfire #2gunfire #2gunfireУж днес да почвам на вода ама такъв апетит ме гони,че просто не е истина.Дали защото наближава да ми дойде и гърдите ми така са напращели все едно силикон съм сложила.Направо ме е яд на мене си.Иначе нямам кой знае колко за сваляне-52кг.съм поне 2-3 да сваля.Е иска ми се да съм към 45 ама и на по малко ще съм доволна,ама пустия му апетит. Mr. GreenНезнам дали сега ще е подходящо да я почвам,зная че първите дни ти се яде повече,ще трябва да проявя повече воля.Само аз ли съм така,че се отчайвам нещо-има ли и други като мен да мислят да почват и още същия ден да се провалят-поне малко да се успокоя,че ми идва smile3514Зима наистина се надявам резултатите ти да са ок,леко свалане на кг.и успешен ден от мен и мн.мн. newsm68 newsm44 newsm44

# 53
  • Мнения: 331
Миранди значи ще трябва да започна захранването на 02.07 (като гледам кога свършва луната Thinking)

Момичета да знаете, че има заговор на производителите на бански костюми - няма с какво да напълниш горнището на бански, който ти става долу  hahaha

# 54
Е Наде те тези бански за съжаление все така ги правят,абе силикон ни трябва а ма той много вреден.Аз за сега нямам нужда че така съм напращяла,моят се бъзика и казва на всички че съм слагала силикон.Ама като отслабна то се знае къде най много се отслабва Mr. Green Mr. GreenАбе няма угодия

# 55
  • Мнения: 890
Момичета здравейте  Hug
Не съм писала, защото не съм била на плодове последните дни, но днес съм на един един фреш така че може Simple Smile

monika2001 , защо да е толкова вреден силикона?? Вярно, операция си е, крие риск, но чак пък много вреден... Сигурно говоря така, защото и аз не мога да си напълня горнището  hahaha и все са едни подплънки (водни, въздушни, всякакви) едни чудесии...

# 56
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер,  плодчета!   bouquet

Аз излязох несериозна , но тез дни както ви писах ми беше много зле.  Crossing Arms Даже и бърза помощ виках , че преди време така направих инфаркт, но сега се оказа само нервна криза , а и тез жеги....  ooooh!

Утре ако съм съвсем в ред започвам.  Praynig Само да попитам някои от часовете за чай , може ли да се замести с чай инхуа?  newsm78 От плодовете най  ми се услаждат нектарините , дините и пъпешите, а ако е възможно да се замени някой ден със зеленчуци , ще е супер. Възможна ли е таз комбинация или тцък.  Thinking

Лека вечер!  Heart Eyes

# 57
Бабка-Жабка оправяй се ,то в тия жеги няма как....И като ти се ядат зеленчуци-яж бе мила е да не се отплеснеш че аз веднъж след едно плодуване което беше някъде преди 4 год.така почнах да се захранвам с зеленчуци че като се появи един апетит....малеее провалих плодуването.Че почнах едно плюскане....

# 58
  • Мнения: 6 958
Добър вечер момичета  Hug

Днес съм на 1 фреш грейпфрут, 1 домат, 1/2 краставица, 1 пиперка, 4 каисии  Rolling Eyes Малко смесено взех да го карам, но за сега това не ми пречи на свалянето мисля  newsm78 Утре планирам фрешове от грейпфрут за да изкарам лунната диета някак си и в неделя същото, като при силен глад ще хапна нещо за вечеря чак  Twisted Evil

Тренировка 2 х 45 минути крос  Peace

Жабке пази се!!! Ако трябва опитай се да правиш плодовете, ако не стане ''прегрешявай'' си с нещо леко, но се среми все да захапваш на плодове все едно... незнам дали ме разбра, но вярвай ми това работи  Peace Така на ''смесена система'' плод + прегрешения успях да сваля 5 кг. покрай останалите  bowuu Пожелавам ти успех  Hug

Надя както си решиш можеш да захранваш от 2 или 3'ти след пълното приключване на лунната, както си решиш, дано с него си решиш проблема с кг. (мисля, че малко ти остана)  Rolling Eyes Успех Hug

Някой ме пита за резултатите ми от излседванията какво стана... всичко е ок' с изключение на холестерола, който е завишен с 0.5 от допустимите граници  Rolling Eyes но доколкото си спомням при всички случаи резултатите са по добри от предишните, които си правих  Hug

Лека вечер момичета   bouquet

# 59
Дали не че е операция имам предвид а че нали в някой страни го забраниха,май сега го разрешиха.Просто ако имаш силикон трябва да се пазиш от някой неща като да не удариш силно гърдата и да я травмираш и т,подобни.Абе малка работа,че то като след раждане и кърмене на 1-2 деца ти изчезнат гърдите няма да се мисли слагаш ако имаш възможност и толкова.Все пак съмочувствието на жената зависи от това да се чувства конфортно.Наскоро четох пак някъде из интернет,че на жените които го имат в гърдите се отделя -платина ако не се лъжа дори отива в кърмата ако кърмиш.Не ме разбирай грешно нямам нищо против силикона и ако имам пари  може и аз да сложа а може и не не съм мислила.А то май няма нищо безбредно на тоя свят тъй че....Извинете ме не тук е мястото да говоря за силикон но исках да отговоря на Далал.А и честно казано не съм толкова конпетентна по въпроса.Къде са всички плодчета,че липсват в форума

Общи условия

Активация на акаунт