Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 198
  • 627
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 413
Много ви моля, дайте едно рамо на неукия човек, не можах с търсачката да открия как се сваля филм с биткомет, имам и икона м-торент на десктопа, качил ми е един колега нещо, но какво да го правя, уж тегля а после не мога да отворя изтегленото newsm78

# 121
# 122
  • Мнения: 10
Гледах Умирай трудно 4 и много ми хареса-тиоично в стила на Брус Уилис.Страхотно си играе ролята (макар че ако аз падна поне един път като него и няма да стана вече) Mr. Green, а доколкото разбрах Брус е снимал сам 70% от каскадите си  Peace

# 123
  • Мнения: 10
Метчица и аз бях така в началото -после се оказа че съм пробвала да отварям торента на филмите,а то съвсем на друго място е записало филма , намери го с търсачката от старт меню  и от там го стартирай.Успех!!!

# 124
  • Мнения: 7 091
Снощи гледах  " An unfinished life" с Дженифър Лопес, Морган Фрийман, Робърт Редфорд. Понеже съм фен на последните двама Simple Smile мислех си, че ще ми хареса. Да ви кажа не беше лош, но и не беше кой знае какво. Просто приятен филм, след който не се чувстваш като тотално загубил времето си гледайки го, но и не се чувстваш кой знае колко спечелил от това, не те кара да мислиш за него примерно още сума време.

# 125
  • tardis
  • Мнения: 329
Не е нов (2002), може и да сте го споменавали вече, хареса ми:

 Cypher

# 126
  • Мнения: 216
Снощи ходихме да видим Трансформърс- 4е цяла седмица не можахме( на премиерата по вси4ки кина имаше по 2 4аса опашки) еми беше доста свеж и занимателен, и саундтрака беше гот бе струва си

# 127
  • Мнения: 1 063
Препоръчвам много добър руски филм "Завръщане" (2003) на Андрей Звягинцев - http://www.imdb.com/title/tt0376968/
И за който е пропуснал перфектният "2046" на Kar-wai Wong (гледах други два добри негови филма и се сетих за този) - http://www.imdb.com/title/tt0212712/

Последна редакция: ср, 11 юли 2007, 17:06 от Ив

# 128
  • Мнения: 1 533
Препоръчвам много добър руски филм "Завръщане" (2003) на Андрей Звягинцев - http://www.imdb.com/title/tt0376968/


Страхотен филм, в някоя от по-старите теми бях писала за него. За съжаление, Владимир Гарин - момчето, което играе ролята на по-голямото братче - малко след снимките се е удавил в същото езеро, където са снимали филма.

# 129
  • Мнения: 2 407
Някой знае ли има ли го вече 2рия сезон на Хироус?

# 130
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Снощи гледах  " An unfinished life" с Дженифър Лопес, Морган Фрийман, Робърт Редфорд. Понеже съм фен на последните двама Simple Smile мислех си, че ще ми хареса. Да ви кажа не беше лош, но и не беше кой знае какво. Просто приятен филм, след който не се чувстваш като тотално загубил времето си гледайки го, но и не се чувстваш кой знае колко спечелил от това, не те кара да мислиш за него примерно още сума време.
Този филм си го бях изтеглила, понеже и аз съм фен на Морган Фрийман. Така и не го изгледах. И аз не знам, защо...Прегледах го и нещо не ми допадна (Дженито Лопес, май Thinking). Не съм загубила много, явно.

# 131
  • Germany
  • Мнения: 2 010
Някой знае ли има ли го вече 2рия сезон на Хироус?
Рано е. Есента някъде.

# 132
  • Мнения: 7 091
Гледах ": The curse of the golden flower"- честно казано освен пищните костюми и декори за мен нямаше кой-знае каква стойност. Актьорското изпълнение беше в стил 3-то разряден азиатски екшън, фабулата беше много плоска.

Гледах и " Elizabethtown", въпреки, че двамата главни актрьори хич не ги харесвам реших да го гледам. Този филм или го харесваш много или го намразваш тотално. Аз го харесах, мъжът ми не  Simple Smile и даже сега цял ден си обясняваме един на друг кой защо го Е или НЕ Е харесал филма Simple Smile

# 133
  • Мнения: 3 491
Гледах ": The curse of the golden flower"- честно казано освен пищните костюми и декори за мен нямаше кой-знае каква стойност.

Не ми стигна търпението да го изгледам.  Rolling Eyes Заспах без гузна съвест.

# 134
  • Мнения: 1 783

Гледах ": The curse of the golden flower"- честно казано освен пищните костюми и декори за мен нямаше кой-знае каква стойност.

Не ми стигна търпението да го изгледам.  Rolling Eyes Заспах без гузна съвест.


Честно, не знам защо толкова ги хвалят този тип азиатски филми в последно време, явно аз не мога да ги оценя, ама не ме палят изобщо.


Препоръчвам много добър руски филм "Завръщане" (2003) на Андрей Звягинцев - http://www.imdb.com/title/tt0376968/


Страхотен филм, в някоя от по-старите теми бях писала за него. За съжаление, Владимир Гарин - момчето, което играе ролята на по-голямото братче - малко след снимките се е удавил в същото езеро, където са снимали филма.
Чудесен филм, много тъжен, но така добре направен и изигран. те не спечелиха ли май голяма награда във Венеция?

Общи условия

Активация на акаунт