Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 289
  • 627
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 994
Изтеглих "The Fountain" , понеже прочетох тук някои добри отзиви. Съжалявам, голяма глупост, язък за труда на актьорите и на режисьора.

Защо не ти хареса? Аз съм си го заплюла да го гледам.  newsm78

# 271
  • Мнения: 1 726
Ами някак си не ми се връзва темата "Рак" в комбинация с "Матрицата".Във филма се развиват паралелно животът на лекар , чиято жена умира от рак , неговите будистки вярвания и в същото време се намесват и истории и легенди на маите (в които главният герой е пак той) ,всичко това много балансирано ,представено тип "Комикс", невероятна смесица от фантастика,  минало и настояще....с мъжът ми го изгледахме с голям интерес и накрая просто се спогледахме въпросително "Това пък какво беше".
Страхотен филм на същата тема ("Рак") е "Magnolia" например.

# 272
  • Мнения: 488
Скок в тази тема и аз. Научих се да тегля торенти преди 2 дни и вече щурмувам успешно де що има тракери. Благодаря за предложенията, в тая жега вечер въобще не мога да спя и се спасявам с филми.
Mr.Brooks гледах, но нещо не ме впечатли.

Калина, Monsieur Ibrahim го намерих тук, пуснах да се сваля на работния компютър, утре ще видя как върви. Субтитри на български има тук.

The Magdalene sisters също го има в mininova.

Чудех се дали да се регистрирам там, но видях, че няма нужда, теглиш си без грижи, не като в българските тракери.
Вие сийдвате ли после или ги зарязвате да се оправят?

# 273
  • Smallville
  • Мнения: 994
Чудех се дали да се регистрирам там, но видях, че няма нужда, теглиш си без грижи, не като в българските тракери.
Вие сийдвате ли после или ги зарязвате да се оправят?
Аз сийдвам само в българските тракери.Задължително поне седмица,а други и по повече

# 274
# 275
  • Мнения: 1 783
Сега писах за този филм в една друга тема и се сетих да го пусна и тук,  много е хубав и забавен и тъжен в същото време Everything Is Illuminated. Има и книга, също толкова добра.

# 276
  • Мнения: 4 370
Днес гледах Зодиак. Макар че е по действителен случай, не ми допадна особено. Малко си позагубих времето с него.

И за да не си загубя времето с още един филм
Mr.Brooks гледах, но нещо не ме впечатли.

да питам защо не ти хареса, че и аз съм си го приготвила да го гледам!?

# 277
  • Мнения: 488
Ами, как да обясня, има идея, обаче някак мудно се развива действието, няма напрежението, което предполага тази идея. Или поне аз не успях да го усетя. За да не разказвам сюжета, просто не ме изненада никак. И с нищо не ме накара да се замисля.

# 278
  • Мнения: 1 352
Гледах The Hostage, с Брус Уилис. Много ми хареса, не усетих как ми мина времето. Напрегнат, динамичет, с добър сюжет. Прпоръчвам го.
Кажете от къде да изтегля този руския филм, който препоръчвате по-напред - "Завръщането" май се казваше?

ПП. Мяу, много ти е мила мацата на аватара Heart Eyes.

# 279
  • Мнения: 1 352
Забравих.
Триъгълникът - за който обича мистерии. Свързан е със загадките около Бермудския триъгълник. 3 части са, аз гледах само първата и ми беше много интересна.

# 280
# 281
  • Smallville
  • Мнения: 994
Забравих.
Триъгълникът - за който обича мистерии. Свързан е със загадките около Бермудския триъгълник. 3 части са, аз гледах само първата и ми беше много интересна.
Прочетох,че е с елементи на хорър,много ли е страшен,обичам мистерии,но не обичам ужаси,кое надделява?

Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 07:35 от danibaby

# 282
  • Мнения: 64
За какво става въпрос в този  Monsieur Ibrahim??? newsm78

# 283
  • Мнения: 1 352
Забравих.
Триъгълникът - за който обича мистерии. Свързан е със загадките около Бермудския триъгълник. 3 части са, аз гледах само първата и ми беше много интересна.
Прочетох,че е с елементи на хорър,много ли е страшен,обичам мистерии,но не обичам ужаси,кое надделява?

Е, чак ужаси (така както аз ги разбирам, а предполагам и ти) няма. Но има мистерии, паралелни светове. Пак казвам само първата част гледах, днес може да догледам и другите две части и ще пиша.

Нама ли кой да ми каже къде да намеря този руския филм "Завръщането"? А и онзи испанския с Пенелопе Круз, с хирурга (баси обясненията давам Crazy) го намерих в Замунда, но втори ден не тръгва да се сваля, няма сийд.

# 284
  • Мнения: 1 063
Завръщането мисля, че оттук го гледах аз: http://www.mininova.org/tor/591238


Monsieur Ibrahim  най-общо : филмът е  по  драматургичен текст на Ерик-Еманюел Шмит.
Историята:  60 –те год. на Париж, топла връзка на момче от еврейски произход и старец арабин, който обаче „философства” с езика на суфизма  (мистично учение в исляма за обичта, толерантността). Филм за израстването, пътуването към себе си и към света.
Толкова. Ето тук повече: http://www.sonyclassics.com/ibrahim/home.html


Общи условия

Активация на акаунт