Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - 3

  • 40 202
  • 627
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 4 966
Fracture(2007)-страхотен филм с Антъни Хопкинс  Peace
Вчера го гледахме.
Наистина страхотен филм! Peace

# 421
  • Мнения: 165
Преди няколко години по БНТ даваха един филм - френско-израелска продукция. Не съм сигурна за оригиналното му име, но в превод беше "По-силна от времето". Драма, която ми напълни душата. Не мога да го намеря, за да си го прибавя в златната колекция обаче  Sad
Разказваше се за едно момиче, което се завръща от Франция, за да постъпи на задължителна военна служба в Израел и по много драматичен начин намира баща си.

# 422
  • Мнения: 1 992
Гледах Sliding doors с Гуинет Полтроу. Препоръчвам го, приятен филм.

"Хелън току-що е уволнена от работата си в ПР компания и на път за вкъщи изпуска метрото. Когато вратите се затварят под носа и, започваме да виждаме какво е щяло да се случи, ако се беше качила на метрото и какво, ако го беше изпуснала."

Можете да го свалите от тук

# 423
  • Мнения: 526
The Condemned / Осъдените (2007)
Опитах се да го гледам днес,но нещо... newsm78
Има голям шанс да ви хареса ако сте на 15 и си падате по кеч Tired
Иначе резюмето ми се видя зарибяващо.
Така и така пиша,поне да похваля Mi Nismo Andjeli 2-много оригинална абсурдна сръбска комедия.Тия дни я теглих,беше ми я препоръчал някой доста назад в темата.Балканското си е класика Grinning

# 424
  • Мнения: 4 111
The Condemned / Осъдените (2007)
Опитах се да го гледам днес,но нещо... newsm78
Има голям шанс да ви хареса ако сте на 15 и си падате по кеч Tired
Иначе резюмето ми се видя зарибяващо.


О, аз далеч не съм на 15 и не си падам по кеч. А филмът е много хубав. Днес го гледах отново.

# 425
  • Мнения: 4 370
Тази вечер гледах филма по БТВ , мисля че Под прицел се казва. Страхотен е. Ако някой не е успял да го гледа , горещо го препоръчвам.

# 426
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
The Condemned / Осъдените (2007)
Гледах го тази вечер, страхотен филм.
Не знам дали е описван преди мен-
Продуцент изпозва затворници с доживотни присъди за живо предаване в интернет, последният оцелял печели свободата. Малко е жесток, не се препоръчва на бременни и хора със слаба психика.
На този филм му бях гледала картинката само и ми се стори, как да кажа, не за мен.
Но щом казвате, че е хубав, дърпам го и аз сега.
Гледах го тази вечер, нещо не е кой знае какво. Не ме грабна.

# 427
  • Мнения: 19
Препоръчвам City of Angels (1998)  Peace снощи го гледах по Нова ТВ, страхотен филм и малко тъжен

# 428
  • София
  • Мнения: 1 941
Препоръчвам City of Angels (1998)  Peace снощи го гледах по Нова ТВ, страхотен филм и малко тъжен
Филма го гледах за 4-ти път. Страхотен е.

# 429
  • Мнения: 7 091
Гледах  Children of Men, честно казано оправда очакванията ми, които хич не бяха положителни. За мен един от най-слабите филми излезли тази година. Идеята не е лоша, актьорите биваха, но като цялостно изпълнение, много, много слабо.

# 430
  • Мнения: 1 783
Гледах  Children of Men, честно казано оправда очакванията ми, които хич не бяха положителни. За мен един от най-слабите филми излезли тази година. Идеята не е лоша, актьорите биваха, но като цялостно изпълнение, много, много слабо.


Интересно, защото на мен много ми хареса и то точно играта. Но най-вече режисурата. Още повече пък ми хареса, как правят тънки препратки към днешно време - имиграционните проблеми в развиващите се страни, борбата с тероризма, превръщането на държавата в "големия брат" с непрекъснатия надзор над жителите и пр. Един по-различен поглед Simple Smile.

# 431
  • Мнения: 7 091
Гледах  Children of Men, честно казано оправда очакванията ми, които хич не бяха положителни. За мен един от най-слабите филми излезли тази година. Идеята не е лоша, актьорите биваха, но като цялостно изпълнение, много, много слабо.


Интересно, защото на мен много ми хареса и то точно играта. Но най-вече режисурата. Още повече пък ми хареса, как правят тънки препратки към днешно време - имиграционните проблеми в развиващите се страни, борбата с тероризма, превръщането на държавата в "големия брат" с непрекъснатия надзор над жителите и пр. Един по-различен поглед Simple Smile.


Бистре, аз под изпълнение нямах предвид актьорската игра, а цялостното "изпълнение" на филма, начина по който е направен имам предвид. Според мен беше много недообмислен, личеше си, че е твърде " измислен", поради начина, по който беше поднесен. Като усещане ми даваше вид на претупан по-скоро, отколкото на добре направен, а както споменах идеята има потенциал, просто на мене не ми допадна как го бяха "забъркали" набързо.  Peace

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 21:11 от Tandoori

# 432
  • Мнения: 1 783
Не знам, на мен пък много ми хареса. То е явно че е фантастика, ама все пак, явно идеята ме е грабнала, защото още ми стоят в главата картини от филма. Както и да е де - то е ясно, че ще има различни мнения   Simple Smile Peace

# 433
  • Мнения: 146
това е един индииски филм и е страхотен newsm44 направо е страшен,препоръчвам го на всички,които харесват индииското кино Peace а филма се казва 'khabi khishi khabie gham'
а на български означава през сълзи и през смях/горе долу/

# 434
  • Мнения: 994
Гледах The Twilight Samurai
Японски е, много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт