Добрата новина днес

  • 9 483
  • 250
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 742
Получих си наградата от конкурса "БОЖЕНСТВЕН ДАР..."

# 241
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
И каква е тя?

# 242
  • Мнения: 742
Фостър- бонбони с късмети, три фигурки на животни и сърчица-грейки за ръце

# 243
  • Мнения: 6 315
Вчера пътувахме и си забравих портфейла в м/уградския автобус. Огромни благодарности към шофьора, който ми го върна с всичко вътре и отказа парите, които исках да му дам за да се почерпи! Hug

# 244
  • Мнения: 604
Возих се в чисто нов автобус от градския транспорт! Мерцедес Бенц, с нетрадиционен дизайн, чист, красив и комфортен! По линия 404. Огромно удоволствие ми достави и на слизане поздравих шофьора и му благодарих! Разбира се, той беше с риза и вратовръзка и искрено се зарадва  Crazy

# 245
  • Мнения: 604
Обществото се научи да бъде Фактор и да оказва Контрол на Институциите! За Българските майки ми е думата!

Побут... на тази важна и хубава тема  Peace

# 246
  • София
  • Мнения: 593
Ами побут де  Joy Дьщеря ми вчера каза пьрвата си думичка представете си "та-та" малко се чувствам засегната ама карай че то  за щерките и бащите всички знаем Mr. Green                           Хубав ден на всички и само добри новини!  bouquet

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Возих се в чисто нов автобус от градския транспорт! Мерцедес Бенц, с нетрадиционен дизайн, чист, красив и комфортен! По линия 404. Огромно удоволствие ми достави и на слизане поздравих шофьора и му благодарих! Разбира се, той беше с риза и вратовръзка и искрено се зарадва  Crazy
И аз са возих в него вече.Много е чисто и приятно. Дори на детето му направи впечатление това.

# 248
  • Мнения: 2 386
Честит ви автобус! Grinning

За мен най-добрата новина днес е дарението на Лукойл за Симонка!  Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 604
Аплодисменти за Лукойл  smile3501

Най-сетне направиха изследванията на дЕтЕтО, сега чакам резултатите след 3 дни. Голям рев изрева милата душичка, но слава Богу, че успяхме!

Пожелавам ви чудесен и лесен петък  Peace

# 250
  • Мнения: 604
Напуснах работа цивилизовано  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт