Виждали ли сте? Собственици на кучета да събират акитата им?

  • 8 024
  • 184
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 463
Мисля ,че много скоро това ще приключи ,защото ще ни бъде наложено от ЕС.Постави ли са условие да се справят с боклуците и ще започнат да налагат страшни глоби и тогава никой няма да посмее да си хвърли боклук на улицата или през терасата и всички ще си събират акотата на любимците си.

# 181
  • Мнения: 524
Време беше, това, че сме в европейски съюз започна все повече да ме радва.

# 182
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Виждала съм, но не в България! М/у другото в чужбина съм виждала и как майки вадят бурканчета да пишата децата им в тях, а тук и децата пишат и акат на всякъде. Crossing Arms

# 183
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Виждала съм, но не в България! М/у другото в чужбина съм виждала и как майки вадят бурканчета да пишата децата им в тях, а тук и децата пишат и акат на всякъде. Crossing Arms

И после какво правят ... в чантата ли си ги слагат  newsm78 ... и аз нося чашка понякога, но после я изсипвам в някоя канавка или храсти ...

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Виждала съм, но не в България! М/у другото в чужбина съм виждала и как майки вадят бурканчета да пишата децата им в тях, а тук и децата пишат и акат на всякъде. Crossing Arms

И после какво правят ... в чантата ли си ги слагат  newsm78 ... и аз нося чашка понякога, но после я изсипвам в някоя канавка или храсти ...
Да в чантата я слагат колкото и невероятно да звучи! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт