Сексът и градът

  • 27 826
  • 270
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
О, този сценарий сме го разигравали със съответните препратки с 4 приятелки. Тогава бях набедена за Саманта, но сега съм една хормонално неуравновесена Шарлот...

# 16
  • Мнения: 222
А кой от мъжете им ви харесва най-много?Тузара или пък художникът,дето е руснак и по-възрастен от Кари,съпругът на Шарлот....На мен най-много ми харесват Тузара и руснакът...

# 17
  • Мнения: 2 697
Руснакът Peace Но подозирам, че му се кефех повече, просто защото каризмата на Михаил Баришников за мен е неустоима Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
Саманта, разбира се, е Ла Бомба- Цомба-Околомръстница и каквото там още я подведе да сменя  Rolling Eyes
Лисе, Маиранда си да, определно  Peace

# 19
  • Мнения: 389
А кой от мъжете им ви харесва най-много?

Как кой, Хари Голденблат  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Кари  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 697
Саманта, разбира се, е Ла Бомба- Цомба-Околомръстница и каквото там още я подведе да сменя  Rolling Eyes
Лисе, Маиранда си да, определно  Peace

Аз се чудех що ние с Лиска така се обичаме Joy
Миранда ми беше най-противната във филма - суха, дребнава и прекалено земна Grinning

# 22
  • Мнения: 599
Кари,Шарлот-2в1 Wink

# 23
  • Мнения: 677
Руснакът Peace Но подозирам, че му се кефех повече, просто защото каризмата на Михаил Баришников за мен е неустоима Peace

Харизмата искаш да кажеш? Или аз бъркам?

# 24
  • Мнения: 591
Аз мисля, че съм по малко от Кари и Саманта Simple Smile, а от Шарлот определено съм много далече Wink

# 25
  • Мнения: 27 524
Аз се чудех що ние с Лиска така се обичаме Joy
Миранда ми беше най-противната във филма - суха, дребнава и прекалено земна Grinning


 Joy Joy Joy
О, Шехи, печелиш  hahaha Сега чакай Лиса да дойде и да те изгризка със скарказъм, остроумност и пренебрежение  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 423
Аз се чудех що ние с Лиска така се обичаме Joy
То е ясно, ти ме обичаш, защото имам харизма.
Но откъде, по дяволите, си вмени, че аз те обичам. Laughing

# 27
  • Мнения: 27 524
Казах си го предварително аз - остроумност, сарказъм и пренебрежение  Laughing Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 1 282
Страхотен филм! Мога да си го гледам 100 пъти.
А по темата... Кари и Шарлот. 2 в 1.

# 29
  • Мнения: 2 697
Joy Joy Joy
О, Шехи, печелиш  hahaha Сега чакай Лиса да дойде и да те изгризка със скарказъм, остроумност и пренебрежение  Mr. Green

И крехки основи, аха-аха да паднат Grinning

Но откъде, по дяволите, си вмени, че аз те обичам. Laughing

Лиске, разочароваш ме. Почти съм на ръба да се гръмна с HK USP Match, 19 калибър. Ако ми се обясниш в любов, вече ще дръпна спусъка Joy

Общи условия

Активация на акаунт