Казанлък - 2

  • 16 971
  • 276
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 639
yanac, няма какво да питаш. Пукай.  Grinning
Като я направиш пусни й линк тук да се знае ,че има нова тема.  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 2 907
Янак, ако искаш в началото напиши и нещо от рода на : "Това сме ние : (имена, възраст, деца, в коя част на К-к живеем етц ) - както в другите градски теми правят. Пусни и линк към снимките от срещите. Копирай линка от първата тема, както и от тази.
Хайде, чакаме нова тема  Simple Smile

# 272
  • Мнения: 180
Здравейте! Hug
На Мария хремата почти мина, дано повече не се връща. Изписаха ни капки, май бяха доста силни та за два дена се справихме със сополите/е аз много не се престаравах да и капя/. Нашето си беше хрема от тази от която сълзят очите, та незнам дали е точно от зъби но е възможно и те да са оказали влияние.

cazo, а вие как сте, няма ли изгледи да минава вече ?

Форумския купон е за ноемврийчета 2006г./там се подвизаваме най-вече с Мими/. Ще разказвам като се върна.

yanac, много хубави елфи сте. И Мими много се кефи като ги види.  Между другото аз се мъча от доста време с тези елфи, и като ги направя с нашите лица после нещо не мога да си запазя линка/ направо съм doh/.Ще пробвам пак, и ако не стане ще питам...

Казанлък 3 идееееееееее

# 273
  • Мнения: 1 639
Янак, ако искаш в началото напиши и нещо от рода на : "Това сме ние : (имена, възраст, деца, в коя част на К-к живеем етц ) - както в другите градски теми правят. Пусни и линк към снимките от срещите. Копирай линка от първата тема, както и от тази.
Хайде, чакаме нова тема  Simple Smile

Пу мен да ме няма в този подробен списък.  Grinning
Не забравяйте, че това е интернет и не се знае кой чете.  Wink

# 274
  • Мнения: 2 907
Добре, хайде без списък. Аз имах предвид, че е интересно за нас и за новите мами, които ще се включат евентуално в темата. Така се вижда кой - комшия, кой- набор  Wink
Нека оставим на Янак да си сътвори плода на желанието, а по-късно всеки може да дава предложения как да си я направим "пълна" и информативна темата.

# 275
  • Мнения: 159
Здравейте, казанлъшки мами:)
Нямам възможност да изчета вс писано до момента,но с интерес ще следя от тук на татък и ще се включвам:)
И аз съм 1 от вас нищо, че живея в сф:)
 Hug от нас 2-та с Марти:)

# 276

Общи условия

Активация на акаунт